Jump to content
Dogomania

Kaleki Lucuś już za TM ...


asiaf1

Recommended Posts

[quote name='asiaf1']Może niech Pani Monika zamówi dla niego royala?[/quote]

Pytałam, trochę drogo mają w internecie 8 kg tego dla seniorów kosztuje 135 zł a w lecznicy najwięcej mozna 4 czy 5 kg dla małych, chyba drożej ale juz nie pamiętam. Dzisiaj zaniosłam mu kurczka i indyka z ryzem zjadł chętnie oraz karmę suchą ale nie całą paczkę, bo juz nie wiem czy zamówić przez lecznicę czy nie.

A tej suni dzisiaj nie bylo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysza, dopiero w Twoim opisie Lucka przeczytałam, że z jego śledzioną nie jest na szczęście tak źle :multi:

Lucek ma obtarcie na tylnej, zdrowej łapce, nad pazurem. Nic wielkiego, ale to chyba od tego, że ciągnie te łapki po podłodze. Posmarowałam Riwelem.
A po odparzeniach na jąderkach i pupce nie ma śladu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Pytałam, trochę drogo mają w internecie 8 kg tego dla seniorów kosztuje 135 zł a w lecznicy najwięcej mozna 4 czy 5 kg dla małych, chyba drożej ale juz nie pamiętam. Dzisiaj zaniosłam mu kurczka i indyka z ryzem zjadł chętnie oraz karmę suchą ale nie całą paczkę, bo juz nie wiem czy zamówić przez lecznicę czy nie.

A tej suni dzisiaj nie bylo...[/quote]
to może ja zamówię w krakvecie royal dla seniora?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']to może ja zamówię w krakvecie royal dla seniora?[/quote]
Jeśli możesz to proszę, jestem pod kreską:shake:

Zdjęcia były niedawno, konkretnie jedno chyba, zawsze jak chce zrobić Luckowi leci do mnie i nici ze zdjęcia. Teraz mam zepsuty aparat w dodatku:shake:

Moze Martulinek strzeli parę fotek;)

Wiem o tej rance, czasem mu krew troszkę leci- do wesela się zagoi;)

Nie wiem czy jutro przyjdę do Lucka- moja sunia troszkę choruje nie znamy jeszcze przyczyny, czekam na wyniki badan- dzisiaj byłam u Lucka ze swoją dzieczynką- oczywiście adorował ją a ta warczała:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']Mysza a jak dokładnie nazwa tej kormy bo szukam i nie bardzo mogę dla seniora (pod taką nazwą) znaleźć a nie chciałabym kupic nieodpowiedniej[/quote]

Nazwa jest mature zamiast senior- też szukałam;) dla psów po 7 roku, zielone opakowanie, dla małych psów, moge Ci link podesłać
Tu z Bewetu- mają droższy [URL]http://www.bewet.pl/product_info.php?products_id=6663[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Asia jest bankierem i nie zazdroszczę jej tej funkcji.

Szybka aktualizacja- byłam wczoraj w Lucka, niestety dopiero wieczorem, ok 19.30- musze po pracy jeździć do domu po moją sunię, z którą jeżdzę do P.Moniki na zastrzyki.
Tak czy inaczej siedział biedak w bardzo przemoczonej pielusze, obok kałuża siuśków, nie byo u niego nikogo calutki dzień i już zaczerwieniły mu się jądra. Przy tej pogodzie wystarczy chwila...
W lecznicy był tłum, bo były konsultacje więc nie mieli czasu dla niego.
Oporządziłam go ale nie mogłam z nim siedzieć tyle, ile zwykle, byłam ze swoim psem i z powodu tłumu nie było warunków...
Wiem, że po mnie przyszła jeszcze Martulinek.

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Lucka wczoraj i dziś(wtorek), ale dziś póżniej niż pisałam, bo ze znalezionym starszym pieskiem. Mysza wymyła Lucka idealnie!
Kupiłam 2 opakowania pieluch (z plasterkami).

Ogromna, pilna prośba!!!!!!!!NA DZIŚ!!!!!!!(środa)
Starszy piesek potrzebuje tymczasowego schronienia!!!!!! nawet budy na dworzu JUŻ NA DZIŚ!!!!!! Jest u mnie w domu, przemycony... Po wielkiej awanturze zgodziłam się, że zadzwonię do straży miejskiej, żeby go wzięli do schroniska. Rano... Będę przeciągać... Nie mogę go zatrzymać....
Proszę pomóżcie, jeśli możecie!!!!! Kupię mu karmę. Żeby dać czas na odnalezienie przez właściciela. Nawet na kilka dni!!!! To staruszek. Czy w schronisku sobie poradzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martulinek']Byłam u Lucka wczoraj i dziś(wtorek), ale dziś póżniej niż pisałam, bo ze znalezionym starszym pieskiem. Mysza wymyła Lucka idealnie!
Kupiłam 2 opakowania pieluch (z plasterkami).

Ogromna, pilna prośba!!!!!!!!NA DZIŚ!!!!!!!(środa)
Starszy piesek potrzebuje tymczasowego schronienia!!!!!! nawet budy na dworzu JUŻ NA DZIŚ!!!!!! Jest u mnie w domu, przemycony... Po wielkiej awanturze zgodziłam się, że zadzwonię do straży miejskiej, żeby go wzięli do schroniska. Rano... Będę przeciągać... Nie mogę go zatrzymać....
Proszę pomóżcie, jeśli możecie!!!!! Kupię mu karmę. Żeby dać czas na odnalezienie przez właściciela. Nawet na kilka dni!!!! To staruszek. Czy w schronisku sobie poradzi?[/quote]
co z psiakiem? rozumiem, że w klinice nie było miejsca żeby został choć parę dni?
Ja mogę tylko zaproponowac hotel w otwocku ale to kojec z budą i płatny
(nawet mogę zapłacić za parę dni)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']co z psiakiem? rozumiem, że w klinice nie było miejsca żeby został choć parę dni?
Ja mogę tylko zaproponowac hotel w otwocku ale to kojec z budą i płatny
(nawet mogę zapłacić za parę dni)[/quote]


a ja go moge w weekend albo po pracy (19sta) tam przewiezc (Warszawa i okolice)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']mam nadzieję, ze Marta mnie nei zamoruje- nr do niej to 604 186 345[/quote]


Wrzucial linka do Lucjusza na watek Liska - po amputacji -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113166[/URL]

poproscie dziewczyny z tamtego linka - szybko zorganizowaly DT dla Liska ale On z niego nie skorzysta wiec moze Lucjusz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']Wrzucial linka do Lucjusza na watek Liska - po amputacji -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113166[/URL]

poproscie dziewczyny z tamtego linka - szybko zorganizowaly DT dla Liska ale On z niego nie skorzysta wiec moze Lucjusz....[/quote]

Dzięki, wpisałam, ale widzę ze mnie wyprzedziłas:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...