Jump to content
Dogomania

Mika - moja nakrapiana pociecha


kamilka91

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajnie że o nas pamietacie :)
Już myślałam że wasza galeria opustoszała a tu jeszcze ratytas w postaci foteczek ;)
Wygląda jak dokładne przeciwieństwo mojego Waldka - spokojna, stateczna, wzrok inteligentny, jakby dumała nad jakimiś życiowymi sprawami ;)

Zimą zawsze białe psy przestają byc białe . U mnie jak spadł śnieg to wszystkim, którzy wcześniej ahali że Wald taaaki biały, opadła szczęka :evil_lol:
A nie wiem jak u Ciebie ale u mnie pies się ogólnie robi lekko różowawy z zimna. Pysk to norma ;)

A co tam ze zdrówkiem się dzieje? :( mam nadzieję że nic poważnego. Cokolwiek to by było to życzę powrotu do pełni formy, bo zimę trzeba wykorzystać póki jest :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, że wciąż tu zaglądacie :) :loveu:

Majkowska - czytam galerię Waldemara, ale rzadko coś napiszę, bo nigdy nie mogę się zorientować w temacie :oops: Ale zdjęcia zawsze chętnie popodziwiam ;)
Spokojna to ona jest tylko na zdjęciach, i tylko dlatego, że czeka na smakołyki :diabloti:

Wiem wiem, u mnie jest to samo - 'oooch, jaka ona czyściutka, bialutka!', mówię 'no, zobaczy pani zimą, jaka bialutka' i ludzie faktycznie przyznają mi rację :evil_lol: Pyszczek to już jej różowieje nie tylko zimą, nie wiem czy to od kagańca, czy może z wiekiem już trochę łysieje :)


Niee, w sumie nic poważnego, ale lekarze do końca nie wiedzą co... Jakieś problemy z kręgosłupem i biodrami, bywają dni takie, że nie daję rady chodzić... ehh :oops:

Link to comment
Share on other sites

To widzę że to samo co u nas. Waldek też ma zmasakrowany pysk od kagańca :angryy: On ogólnie się masakruje, bo jest delikatny, więc po każdym bieganiu w polach podwozie jest czerwone, łapy pokaleczone itd.

O kurcze, wiem co znaczy kręgosłup, bo sama mam problemy. Dokładnie to samo - biodra i kręgosłup tak bolą że się nie da chodzić.

Link to comment
Share on other sites

Mik się masakrowała jak młodsza była, w zasadzie co najmniej raz w tygodniu musiała wrócić do domu ze szkłem w łapie :roll: Albo pobiegać po jakichś fajnych jeżynach czy agrestach i pociąć się tu i ówdzie :evil_lol:
Teraz już się jednak trochę uspokoiła, więc i urazów mniej. Kaganiec nosi tylko jak ma biegać (bez kagańca chwyta cokolwiek w pysk i ucieka :diabloti:), teraz znacznie rzadziej, bo to zmarźluch jest... No ale zawsze coś tam jednak może obetrzeć... :roll:


No to widzisz... dogadamy się :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Dziękuję ;) Oby chociaż jutro zdrowie dopisało, będzie mi potrzebne :D

Po Figowej widać upływające lata? No błagam Cię, toć ona prawie dwa razy starsza od mojej a wciąż szczenięco wygląda :loveu:[/QUOTE]

100dnia, wooow :multi: Udanej zabawy i połamania nóg :cool3::cool3::cool3::cool3:

Jak to nie widac jak widac :placz:
Pysio Figowej:
3 lata [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/71579_168163763209772_5210731_n.jpg[/url]
11 lat [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q72/1393869_598436993552338_1667767310_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Eeee to udanego szaleństwa na studniówce :)

Figa - psinie zniknęło tylko trochę kropek, ale pysk nadal biały jaki był, a wygląda całkiem młodo, błysk w oku jest i widać że pańciostwo rozpieszcza :lol: Nie dałabym jej 11 lat, super się trzyma , oby wszystkie psy w tym wieku tak dobrze wyglądały :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...