Jump to content
Dogomania

Mika - moja nakrapiana pociecha


kamilka91

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyznam ze dobrze się starucha trzyma:loveu: i głupiutkie to jak zawsze - Kamilko pewnie tez przerabiacie przy przywołaniu "do pańci do pańci do pańci!!!" a w ostatniej chwili zwrot "ha! jednak nie!!" :evil_lol: Lapki jedynie już trochę sztywniejsze i zwrotność nie ta - czasami przecenia swoje możliwości i zapomina ze nie ma 2 lat, traci przyczepność i wraca z brudna d... do domu :)

Jak było na 100dni? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A byłyśmy sobie dzisiaj na tkim dłuższym spacerku z fejsbuka ;) Spotykamy się co tydzień o 14, dzisiaj wreszcie ciut większą grupę udało się zorganizować :) Mam pewnie kilka zdjęć, ale chwilowo nie mam siły z nimi walczyć :oops:

A Mik wróciła z rozwalonym uchem, bo się spięła z jednym psiakiem... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']A byłyśmy sobie dzisiaj na tkim dłuższym spacerku z fejsbuka ;) Spotykamy się co tydzień o 14, dzisiaj wreszcie ciut większą grupę udało się zorganizować :) Mam pewnie kilka zdjęć, ale chwilowo nie mam siły z nimi walczyć :oops:

A Mik wróciła z rozwalonym uchem, bo się spięła z jednym psiakiem... :-([/QUOTE]
Ooo fajnie tak stadkiem iść ;) My poszliśmy na samotny długi spacerek :)
Biedna Mika :(
Czekam na foty ze spacerku :D

Link to comment
Share on other sites

No i widzisz, zapomniałam... :oops:
Uszatka już w pełni sił, w zasadzie nie widać nawet już, że ktoś mi ją próbował zjeść ;)

Wrzucam te zdjęcia, ale wciąż się nie zebrałam, żeby chociaż pousuwać te najbrzydsze :oops:
[url]https://plus.google.com/photos/+KamilaJozajtis/albums/5998542402901326529[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...