Jump to content
Dogomania

Mika - moja nakrapiana pociecha


kamilka91

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ejjjj to ja tego lenia pogonie zaraz :mad:

 

Frida ma 4 lata i jak pisze jej wlascicielka:

sunia do zwierząt jest bardzo łagodna z ''koleżankami'' jak i ''kolegami'' na podwórku zawsze się bawi. Czasem boi się obcego,ale nie wykazuje ''agresji'' 

 

 

Czyżby cos Ci świtało w łebku? :razz: 

Link to comment
Share on other sites

Moze sprobujesz z babeczka z osiedla porozmawiac? Sunia wychowywala sie z dziecmi. Miala szanse na dom, ale warczala na kobiete i ta jej sie bala, wrocila po 1-2 dniach. Oczywiscie sunia potrzebuje czasu by sie zaaklimatyzowac, niektorzy mysla ze psa mozna zaprogramowac :( 

 

 

Dawaj te fotki ;) 

Link to comment
Share on other sites

https://lh5.googleusercontent.com/-JrkecOvHNWY/VDqOv0m3F8I/AAAAAAAAPYs/SOnyL7zrhg4/s720/DSC00209.JPG

O jaki ciekawy ciapek, podobny troche do Tazziego :hmmmm: :loveu: To co z ta miloscia? Nie bylo chemii? :cool3:

 

https://lh4.googleusercontent.com/-d1RRPnG-Jjo/VDqPhR2YtPI/AAAAAAAAPYs/hbsY-hIkBrY/s720/DSC00275.JPG

I wez tu jej nie kochaj.... :loveu: (klaczki na spodniach mrrrr, jak ja to uwielbiam :D)

Link to comment
Share on other sites

Pfff nie bedzie sie spouchwalac z jakims mieszancem :evil_lol: Nasze Panny sa jak ludzie, jeden pies przypadnie im do gustu, inny nie. Figowa lubi DUZYCH samcow, zachowuje sie na ich widok jak rozowy tleniony pustak :grins:. (a Marcel biega wokol i szczeka, bo na nic innego go nie stac :splat:)

 

Wlasnie popijam kawke, standardowo z klaczkiem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...