Jump to content
Dogomania

Zamojskie schronisko -miejsce kaźni-


jogi

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='jogi']Kierownik traci grunt pod nogami i dobrze nich się boi. Odpowie za to co zrobił.

Dziewczyny piszą

On nie jest kteatywny,[B] bo nie chce, tak mu bylo wygodnie; nigdy nie prosił o pomoc, a właściwie ją odrzucał; [/B]
[B]od 3 lat prosilismy o zalozenie konta, [/B]
proponowalismy pomoc w odkazaniu boksów - zawsze padala odpowiedz ze to robią.[/quote]

Odrzucal pomoc bo 'wykazywal' miastu ze zdobywa kase z gmin a nikogo nie interesowalo[B] [U]ILE PSÓW[/U][/B] za tą kasą stoi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']
Strone prowadzila dogomaniaczka i nie wolno bylo pokazywac "niewygodnych psow". Rudy Pies z miską byl na stronie i byla pozniej afera o psa:cool1:
[/quote]
to wątek tego psa który nosił garnek ARKA? o ten Ci chodzi? cholera szukam i szukam go znaleźc:comp26: nie mogę-jeśli oczywiście to ten o którym myślę-zaznaczałyśmy miejsca wokół jego twarzy pamiętam-wyłysienia, miał nużycę-ogólnie made in Krzyczki

Link to comment
Share on other sites

Po przeczytaniu wczoraj wątku o Zamościu dostałam takiego speeda, że wysłałam maile na wszystkie podane przez was adresy. Z rozpędu napisałam też do dyżurnych szmatławców -Faktu i SE. Mieszkam za daleko żeby pomóc osobiście ale mogę pisać - tylko gdzie? Kogo jeszcze nękać mailami? Może trzeba zainteresować tym TV - w Lublinie jest oddział TVP. Może napisać do Interwencji Polsatu albo Uwagi TVN?
Podrzućcie jakieś pomysły bo ja myśle od wczoraj i juz nikt więcej nie przychodzi mi do głowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']to wątek tego psa który nosił garnek ARKA? o ten Ci chodzi? cholera szukam i szukam go znaleźc:comp26: nie mogę-jeśli oczywiście to ten o którym myślę-zaznaczałyśmy miejsca wokół jego twarzy pamiętam-wyłysienia, miał nużycę-ogólnie made in Krzyczki[/quote]

watek chyba jest "ukryty":razz:

Link to comment
Share on other sites

Na tym terenie kiedyś było coś takiego jak [B]Tygodnik Zamojski[/B] - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].
Można jeszcze uderzyć do [B]Tygodnika Chełmskiego - [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], [B]Dziennika Wschodniego[/B] - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].

Ważne, żeby władze zainteresowały się tym, że robi im się gorąco koło doopy.
Bo ludzi z tego rejonu to raczej mało obchodzi, co się w schronie (i nie tylko w schronie ale ogólnie) ze zwierzętami dzieje. Wiem, bo stamtąd pochodzę... niestety.

Link to comment
Share on other sites

[I]– To był temat często poruszany w rozmowach z sąsiadami i w gronie rodziny. Wszyscy wiedzieliśmy, że jest źle, ale jednocześnie nie próbowaliśmy tego zmienić –

[/I]Takie jest przeważnie podejście ludzi. Po co się mieszać. To tylko psy :angryy:. Pochodzę z tamtych stron i takie myślenie jest nagminne. Edukacja tu już nic nie pomoże. Tu po prostu trzeba :mad::mad::mad:.

Link to comment
Share on other sites

Mój mąż twierdzi, że chyba zwariowałam a ja od wczoraj siedzę i piszę maile. Widok tych psów ze schroniska po prostu nie może mi wyjść z głowy. Napisałam już do wszystkich podanych przez was lokalnych mediów, do tej nieszczęsnej polsatowskiej Interwencji i do tvn24. Jak będzie trzeba napiszę nawet do samego Lucyfera. Tylko czy to pisanie coś da?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matamata']Mój mąż twierdzi, że chyba zwariowałam a ja od wczoraj siedzę i piszę maile.[/quote]

Standard. Proponuję wysłać na szkolenie probidowe. Udzielam lekcji bezboleśnie :evil_lol:.

[quote name='matamata']Napisałam już do wszystkich podanych przez was lokalnych mediów, do tej nieszczęsnej polsatowskiej Interwencji i do tvn24. Jak będzie trzeba napiszę nawet do samego Lucyfera. Tylko czy to pisanie coś da?[/quote]

Jak nie będziemy atakować mediów, to nikt się nie ruszy. Jak zobaczą duże zainteresowanie i zaangażowanie, to pojadą i zrobią reportaż.

Link to comment
Share on other sites

Podajcie proszę kontakt do kogoś kto tam był i w razie zainteresowania mediów będzie potrafił udzielić dokładnych informacji.
Dostałam odpowiedź od tvn24 z prośbą o nr telefonu - byc może to automat, nie wiem - ale może zainteresują się tą sprawą. Podam swój numer ale ja tą sprawę znam z drugiej ręki. Dobrze byłoby podać też kontakt do kogoś kto jest tam blisko i trzyma rekę na pulsie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawilam przed chwila z dzienkarka z panoramy, powiedziala ze ludzie nie chca nic mowic i co media mają przedstawic??!!!
Jesli tylko DWIE Kinga i jogi ze Stalowej Woli -bedzie zabierala glos- a reszta bala sie to wyjdzie na to, ze dwie nawiedzone rozrabiaja! Jak chcecie zmienic COKOLWIEK w tej wykanczalni zwierzat??

[COLOR="Red"][B]ARKA nie moze wejsc na dogo, OSOBY chetne z ZAMOSCIA do mowienia z mediami, prosze po podanie kontaktu do siebie na PW[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja też poproszę o takie kontakty. Ja mogłabym mówić ale mieszkam prawie 300 km od Zamościa, nie byłam osobiście w schronisku i znam sprawę ze zdjęć. Staram się pomóc w miarę możliwości. Jeżeli ktoś zna sprawę i zgadza się na oficjalne wypowiedzi do mediów proszę o kontakt bo starałam się zainteresować tą sprawą wiele mediów. Jeśli odpiszą lub oddzwonią - ja wiem tylko tyle co jest napisane w wątku na dogomanii i w Kurierze Lubelskim.

Już wiele jest zrobione - teraz trzeba jeszcze trochę odwagi. Mariee ma rację - jeśli chcemy być traktowani poważnie nie może to wyglądać na jakąć histeryczną akcję dwóch nawiedzonych.

Link to comment
Share on other sites

Pięknie. Co za humanitaryzm - "psiaki do selekcji, jak nie przejdą to czapa i do piachu"... czy jakoś tak. Popieprzeni faszyści. Pogratulować miastu takich obywateli.
A największe zmartwienie to nie to, że psy z głodu zdychają tylko to,że się smród po Polsce rozejdzie bo do tvn chcemy pisać.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A jak ktoś (tak jak te oszołomy z dogomanii) chce się opiekować wszystkim co się rusza, niech robi to za własne pieniądze. A nie ze wspólnej skarbonki. Coś czuję, że z tej akcji będzie kupa smrodu na całą Polskę. A nawet dalej, bo już nawet popisały do naszych miast partnerskich.[/QUOTE]
Nie dziwne wiec, ze schronisko w takim stanie. Jakie miasto i ludzie taki kierownik.
[QUOTE]Echh... jakoś nikt nie zakłada wątku gdy pacjenci w szpitalu leżą na korytarzach albo czekają na przyjęcie na oddział po kilka miesięcy. Tak samo nikt nie zakłada tematu i nie użala się jak dzieciom z domów dziecka brakuje butów na zimę. Nie wspomnę o schroniskach dla bezdomnych i wszystkim co z powyższymi sprawami związane.
LUDZIE - miejcie priorytety!!![/QUOTE]
Albo to sztandarowe haselko o biednych dzieciach z DD.
Szkoda mi tych forumowiczow, wiekszosc naladowana agresja i przeciwna innym istotom niz Pan Czlowiek Wladca planety pt. Ziemia.
Juz widze jak ten forumowicz kupuje kilka par butow i zanosi do DD :roll:
Zenujacy poziom tamtego forum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...