Jump to content
Dogomania

Gucio po 2latach życia na ulicy i poniżenia...W PSIM RAJU U IKA&SONIA! /...za TM [*]


Ulaa

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']Cioteczo opiekunko, a jak Gucio na smyczy chodzi, :crazyeye: musimy wiedziec czy dla Gucia tylko domek z ogrodkiem :crazyeye: czy tez moze szukac domku w bloku.[/quote]

W poniedziałek pisałam w tej sprawie do Uli i prosiłam o wstrzymanie się z DS. Podjęliśmy decyzję, że Gucio zostaje u nas na stałe. Zbyt wiele wycierpiał a i ja przezyłam wiele razem z nim w ciagu ostatnich tygodni, zwłaszcza podczas nieobecności rodziców. Rodzice zresztą też go pokochali. Widocznie tak miało być:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiejszy dzień bogaty w same dobre wiadomości :loveu::loveu:
gdzieś to już na początku wątku Gucia krakałam, żeby u Ciebie został:oops:
Naprawdę wzruszyłam się, że Gucio takich szczęśliwych chwil dożył :-(:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorixx']Dzisiejszy dzień bogaty w same dobre wiadomości :loveu::loveu:
gdzieś to już na początku wątku Gucia krakałam, żeby u Ciebie został:oops:
Naprawdę wzruszyłam się, że Gucio takich szczęśliwych chwil dożył :-(:loveu:[/quote]

Tak, dobrze to pamiętam. Jednym słowem wykrakałaś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']W poniedziałek pisałam w tej sprawie do Uli i prosiłam o wstrzymanie się z DS. Podjęliśmy decyzję, że Gucio zostaje u nas na stałe. Zbyt wiele wycierpiał a i ja przezyłam wiele razem z nim w ciagu ostatnich tygodni, zwłaszcza podczas nieobecności rodziców. Rodzice zresztą też go pokochali. Widocznie tak miało być:lol:[/quote]

Ika&Sonia - cudownie !!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]GUCIO MA DOMEK !!!!!

:multi::multi::multi:

wspaniała wiadomość :lol: :loveu::lol:
[/B]ależ się cieszę :multi::multi::multi:
Ika & Sonia -wielkie , wielkie dzięki dla Ciebie za wszystko , co zrobiłaś dla Gucia :Rose::calus:
żyjcie sobie razem zdrowo , spokojnie i dłuuuuugo !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronika13']Myślę, że to raczej nie od kręgosłupa. Bez obaw ;) Mój Tofi też kulał czasem na łapkę, ale zaczęłam podawać mu Fosforan Wapnia i już jest okey :p[/quote]

U Tofcia to były bóle wzrostowe. Gucia bóle faktycznie mogą byc od kręgosłupka.

[quote name='IKA & SONIA']W poniedziałek pisałam w tej sprawie do Uli i prosiłam o wstrzymanie się z DS. Podjęliśmy decyzję, że Gucio zostaje u nas na stałe. Zbyt wiele wycierpiał a i ja przezyłam wiele razem z nim w ciagu ostatnich tygodni, zwłaszcza podczas nieobecności rodziców. Rodzice zresztą też go pokochali. Widocznie tak miało być:lol:[/quote]
[COLOR=Magenta][B][SIZE=5]
CU-DOW-NIE!!!!!!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/SIZE][/B][/COLOR]

Nie do wiary :loveu::loveu::loveu::loveu: Przyparkowy piesek zniknął ze skwerka i przeprowadził się do raju!!!!!!
Zawsze było mi smutno gdy szłam tamtędy, że znowu go zobaczę, a teraz specjalnie będę chodziła jak najczęściej, mając świadomośc, gdzie jest teraz maluszek :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Ula dzis wieczorem swietuje dni Chrzanowa, ale jak tylko zobaczy to napewno zmieni ten dolujacy tytul. :lol:[/quote]

A nie :) Bo w sobotę. A wczoraj siedziałam z Abrą u fankifanka, bo boi się sztucznych ogni, a ja z kolei lubię :lol: od fankifanka z wieży dobrze widac :roll: poszliśmy na kompromis z Abrunią - nie została sama, a ja oglądałam sztuczne ognie.
Megi też była chwilę na placu i oczywiście sępiła browarki od ludzi :mad: Na szczęście nie tak brutalnie jak Abra, ale i tak wszyscy z niej kupe śmiechu mają.

Tytuł zmieniony :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tytuł zmieniony :lol:[/quote]

Aż się lepiej na wątek wchodzi :loveu:

Gucio został dzisiaj zaszczepiony p/wściekilźnie. Za miesiąc kolejne szczepienia żeby nie obciążać organizmu. Miał badaną prostatę i jest już malutka, ale Gucio reaguje na nią jeszcze w niewielkim stopniu. Podobno do 3 miesięcy ma się to ustabilizowac. Dostał książeczkę zdrowia. Pani doktor powiedziała, że może miec więcej niż 4 lata, trudno ocenić. Nie dowiemy się już nigdy .....
Poza tym był bardzo grzeczny w poczeklani i podczas wizyty też :lol: A i przytył 2 kg od momentu znalezienia:evil_lol: Na tym mamy pozostać żeby nie obciążać kregosłupka.
Rozumiem, że szczepienia są jeszcze pokrywane przez fundację?:oops:

Link to comment
Share on other sites

Guciolek ma jakieś zaczerwienienie koło klejnotów :razz: Lizał to dzisiaj i podałam mu Calcium Pantothenicum, posmarowałam maścią. Jest mała poprawa, obserwujemy zmianę. W przypadku nasilenia ojawów czeka nas wizyta w lecznicy. Ktoś miał do czynienia z czymś takim?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...