Jump to content
Dogomania

Gucio po 2latach życia na ulicy i poniżenia...W PSIM RAJU U IKA&SONIA! /...za TM [*]


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

strasznie dawno mnie tu nie było, ale jak dostałam od Kasi informacje o maluszku to musiałam tu wejsć i po prostu szkoda słow... to jego spojrzenie mówi samo za siebie, postaram się popytać wśród znajomych i poszukać jakiegośc nowego domku.. miejmy nadzieje że wspólnymi siłami się uda:)

Link to comment
Share on other sites

Psinek jest bardzo chory :-(
Ma zapalenie układu moczowo-płciowego, być może także coś z nerkami. Prostata jest bardzo powiększona i ma za niską temp. (37 ileś).
Jest odwodniony i został na kroplówce z Ika & Sonia i jej mamą.
Jedyne pocieszenie w tym wszystkim, że ma się nim kto zająć tak wspaniale.

Bidulek :-( Bardzo cierpi, cały tył ciałka go boli.

Prosimy o wsparcie na leczenie. On ma zerowy stan konta, a po dzisiejszej kroplówce będzie na minusie jako kolejny :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Maluszek ma się lepiej :multi:. Zjadł pieknie swoją porcyjkę, pospacerował z suniami po ogrodzie i dużo siusiał. Jego ciało już nie pręzy się tak jak rano, to musiało być spowodowane bólem. Boi się wychodzić z domu, dlatego jest wynoszony do ogródka, ale macha już do nas pieknie swoim ogonkiem:lol:. Spi teraz opatulony kocykami. Zauważyłam, że nie chce pić wody, natomiast rosołek wylizał do ostatniej kropli.

Link to comment
Share on other sites

Wpłata zrobiona , już jest na koncie Fundacji :lol:
zrobiłam dopisek , że to dla Misia :loveu:

jak dobrze , że psiątko już pod wspaniałą opieką -dzięki Ika & Sonia :lol:
Wygłaskaj go od ciotki Toski :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zachary Nie mam pojęcia jaki będzie koszt leczenia. Najlepiej w tej kwestii zapytac trzeba Ulaa lub Ada-Jeje.Na razie dostaje kroplówki i antybiotyk, a potem czeka jeszcze maluszka kastrowanko. Oby nie dostała moja Gwiazda Ika cieczki do tej pory, bo marnie wtedy będzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3333/czarpodp3bm8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/674/czarpodp4ua6.jpg[/IMG]

tutaj widać, jak boli............ :-(:-(:-(:-(

[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2319/czarpodp5hy2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nocka mięneła spokojnie, Maluszek zaczął pić w końcu wodę, apetyt mu dopisuje. Wróciliśmy przed chwilką z kroplówki, jutro kolejna, a w środę kastracja. Niestety z jego psychika nie jest dobrze, apatia nie ustepuje:shake:. Upłynie duużo czasu zanim psinek poczuje się bezpiecznie. Jedynym pozytywnym jak na razie z jego strony sygnałem jest to, że macha do nas ogonkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...