Jump to content
Dogomania

Julka - jej życie warte jest 1000 zł


Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mogę spać, martwię się o Julkę, ale mam wiadomość o Pani Teresy z Collie, zacytuję w całości, myślę, że się nie obrazi:"[B]Bardzo sie ciesze , ze Alterek ma juz nowy domek , oby zaznal tam spokoju i milosci! Pieniazki wysylalam dla Alterka poniewaz jakos tak chwycil mnie za serce , ale jezeli juz nie sa mu potrzebne to oczywiscie prosze przeznaczyc nadwyzke wedle uznania dla nastepnego psiaka w potrzebie. Wiem, ze beda wykorzystane dobrze.
Podziwiam prace wszystkich tych , ktorzy z taka determinacja pomagaja biednym niechcianym psiakom , gleboki uklon !
Ja w miare mozliwosci postaram sie pomagac choc finansowo. Serdecznie pozdrawiam. [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][/B]"
Tak więc spokojnie można pieniążki przeznaczyć dla Juleńki :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Nie mogę spać, martwię się o Julkę, ale mam wiadomość o Pani Teresy z Collie, zacytuję w całości, myślę, że się nie obrazi:"[B]Bardzo sie ciesze , ze Alterek ma juz nowy domek , oby zaznal tam spokoju i milosci! Pieniazki wysylalam dla Alterka poniewaz jakos tak chwycil mnie za serce , ale jezeli juz nie sa mu potrzebne to oczywiscie prosze przeznaczyc nadwyzke wedle uznania dla nastepnego psiaka w potrzebie. Wiem, ze beda wykorzystane dobrze. [/B]
[B]Podziwiam prace wszystkich tych , ktorzy z taka determinacja pomagaja biednym niechcianym psiakom , gleboki uklon ! [/B]
[B]Ja w miare mozliwosci postaram sie pomagac choc finansowo. Serdecznie pozdrawiam. [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][/B]"
Tak więc spokojnie można pieniążki przeznaczyć dla Juleńki :p.[/quote]

Super! Tomcug proszę podziękuj P.Teresie naprawdę bardzo nam pomogła.

Co do sunito na razie jest w domku. Ma problemy z oddychaniem ale nie jest najgorzej.
Niestety ale dopiero w poniedziałek będzie wiadomo coś więcej. Ja mam nadzieję że już w poniedziałek będzie operowana bo przez to że jest w ciązy to jej stan może się pogorszyć. Narządy przez szczeniaki jeszcze bardziej mogą się przemieścić:shake:.
Trzeba czekać do poniedziałku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...