Jump to content
Dogomania

Juz nie przerazona mini goldenka pojechala do domu.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ulcia&tommy']moja oferta nowego domku jest nadal aktualna :) ta cisza spowodowana została wyjazdem i brakiem dostepu do internetu...
ale mozemy juz zacząć rozmawiać o konkretach...
pozdrawiam Ula:multi:[/quote]

Bardzo się cieszę,że sunia już niedługo będzie miała swój domek:loveu:

Link to comment
Share on other sites

kurcze, musicie mi pomóc. w sobotę bede w jastrzebiej (najwcześniej jak się da) po MINI. Boję się trochę o podróż. Nie wiem jak ona na nas zareaguje - przecież będziemy dla niej całkiem obcy i taka długa droga do domu... jak mam się przygotować żeby piesek nie czuł się źle podczas podróży.?? oczywiście częste przystanki są w planach, ale może to za mało??

Link to comment
Share on other sites

Będziecie jechali ok 4-5 godzin, więc teoretycznie suska może cała podróż przespać..więc opcje sa dwie. Albo cos na spokojnośc-tu najlepiej zadzwonić do weta, znac mniej więcej wage psa i zapodac tabletke (sa różne-ziołowe również), albo jechac na żywca-czyli kilka przystanków, micha z woda, ale na pewno nic do jedzenia..
Mój Timus z Warszawy jechał z jednym przystankiem-a jechaliśmy ponad 6 godzin-warunki pogodowe nie sprzyjały-resztę tak w miarę przespał-nie chciało mu sie wychodzic-mimo, ze stawaliśmy czesto..Tablety zapodac nie można było-bo miał chory żołądek...inaczej-zapodalibyśmy..Całą droge sapał-to stres ,tyci wody wypił, ale był spokojny... Sunia może piszczeć, wiercic sie i szczekać-jesli zdrowie jej nie przeszkadza-podałabym cos na spanie...

Link to comment
Share on other sites

Ja po moją Małą pojechałam z Wawy do Tarnowskich Gór, całą podróż powrotną stała, musiałam ją podtrzymywać, taka już była zmęczona, ale ani nie wymiotowała, ani nie załatwiła się w aucie, troszkę piszczała na początku, a przecież też mnie zupełnie nie znała. Prowadził mój tato, ja siedziałam z nią z tyłu. Będzie dobrze :p
Trafiłam na wątek, bo szukam młodziutkiej niedużej suni dla przyjaciółki, może macie jakieś propozycje?

Link to comment
Share on other sites

Śliczne są, zaraz prześlę Marcie. Tylko to na prawdę muszą być baaardzo młode psiaki i maksymalnie średnie, jak dorosną. Marta wolałaby co prawda z Wawy, żeby można obejrzeć, poznać, ale w końcu Polska nie taka szeroka :p
Jak założysz wątek, wyślij mi na PW.
Ania

Link to comment
Share on other sites

wiem, ze Mini jedzie do dt, ale musze wspomniec, ze pokazalam ja rodzicom
i oczywiscie byli gotowi ja wziac. Ciesze sie, ze jedzie do Wawy.

Mam jeszcze jednego niusa - zadzialalam dalej i jezeli wszystko dobrze pojdzie, to zawita do nich czarnulka wyciagnieta przez dziewczyny z Poznania kilka dni temu.
Jest odwodniona, ma nosowke, ale jak dojdzie do siebie, ma u moich rodzicow milosc do koca zycia. trzymajcie kciuki, zeby wyzdrowiala i zeby rodzice przebrneli przez procedury adopcyjne:)
sciskam
a.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...