Jump to content
Dogomania

Zula i AlfaLS - udowadniają, że 11-o letnia, półdzika sunia może zostać damą.


grazyna9915

Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

14kilo na piewrszym zdjeciu (dla mnie wyglada) jakby byla wielkoscia wilczura, dopiero na pozostalych jest nieco mniejsza, wydaje mi sie ze dobrze byloby napisac ze wazy 14 kilo i wzrost w klebie(od ziemi do lopatki) to ok 36cm? wtedy to juz wiadomo mniej iecej czego szukamy,
pozatym tak sobie mysle
jesli ta suczka ma 11 lat i tylez czasu spedzila w schronisku tzn ze nie potrafi sie zachowac w miescie przy autach i ludziach, zna tylko ciasny boks i mzoe troche parku skoro byla wyprowadzana, wiec przypuszczam ze nie poleciala w gore od wyszynskiego bo tam jest kociol nieziemski brama portowa to centrum miasta, mysle ze poleciala w dol nad odre, moze chowa sie gdzies przy brzegu albo jest w okolicach stare miasto -nowe miasto w kierunku walow chrobrego hmmm, mysle ze najprawdopodbniej wpadla do jakiejs klatki i tam sie ukrywa, albo gdzies po smietnikach, ale w tych rejonach jak wyzej, gorzej jesli wedruje noca, to kiszka bo rownie dobrze mzoe przeprawic sie na prawobrzeze i tam jej juz nie znajdziemy, za duzo wolnej przestrzeni za malo ludzi tam brzebywajacych( mam na mysli brzegi stoczni i łasztowni), najlepiej by bylo wsiac na rower, ja porozwieszam ogloszenia gdzie bede mogla, gdyz jestem uwiazana 1,5 rocznym synem, z tym ze boje sie ze ten piesek za dnia sie nie pokaze
to sa moje przypuszczenia i oby byly bledne....:-(

[url=http://mapa.szukacz.pl/]mapa.szukacz.pl - Mapa Polski z planami miast[/url]
wejdzcie tu wpiszcie szczecin i wyszyńskiego
a pozniej zbliz na 4m
kwadrat oznaczony to wyszynskiego, na prawo nieco wyzej to park żeromskiego ponizej w strone wody to waly chrobrego nad odra, mysle ze to jest bszar ktory nas interesuje, albo
tam gdzie ejst linia kolejowa i szczecin gł(stacja) czyli na lewo od wyszynskiego ehhhh duzo tego bardzo:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcass']14kilo na piewrszym zdjeciu (dla mnie wyglada) jakby byla wielkoscia wilczura, dopiero na pozostalych jest nieco mniejsza, wydaje mi sie ze dobrze byloby napisac ze wazy 14 kilo i wzrost w klebie(od ziemi do lopatki) to ok 36cm? wtedy to juz wiadomo mniej iecej czego szukamy,
pozatym tak sobie mysle
jesli ta suczka ma 11 lat i tylez czasu spedzila w schronisku tzn ze nie potrafi sie zachowac w miescie przy autach i ludziach, zna tylko ciasny boks i mzoe troche parku skoro byla wyprowadzana, wiec przypuszczam ze nie poleciala w gore od wyszynskiego bo tam jest kociol nieziemski brama portowa to centrum miasta, mysle ze poleciala w dol nad odre,

tez tak pomyslałm poleciał pewnie na drugi brzeg Odry :9 albo jest wokolicach Ducha Swietego tego kosciałoa tam jest byly budynek po elektrowni lub gazowni dokłądnie nie wiem tam sa chaszcze i byc moze sie tam schował
dzis kolezanka kolo 16 bedzie w tych rejonach ja zas ide zaraz w teren i przejde dołem :(
oby sie znalazła

Link to comment
Share on other sites

dorcass plakat jest na fotosiku, ale to jeszcze stary
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=50dfd634b1eb15cb"][IMG]http://images6.fotosik.pl/330/50dfd634b1eb15cbm.jpg[/IMG][/URL]

Próbuję nanieść zmiany czyli drugi nr telefonu waga psa itp, ale to jeszcze momencik, a za chwilę muszę biec do lekarza i weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

Wersja poprwiona plakatu:

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=23d32db50b99d67c][IMG]http://images6.fotosik.pl/332/23d32db50b99d67cm.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/332/23d32db50b99d67c.jpg[/IMG][/URL]

Zgłaszajcie uwagi, jak wrócę mogę przesłać na pocztę niestety teraz muszę lecieć.

Dziękuję wszystki jeszcze raz za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie udało mi sie na chwile dorwać do dogo /kto wymyślił tą głupia pracę????????????/.
Do szczecinian - serdeczne dzięki za chęć pomocy, bardzo mi ona potrzebna. Mnie i Zulce. Jutro o swicie ma przyjechac Grażynka z Tych, żeby pomóc w poszukiwaniach ale serce mi się kraję że ona taki kawał świata będzie jechala.Z drugiej strony ja cholewcia zrobilabym to samo.
Kochani - Zulka uwielbia chodzić, my spacerowalysmy po okolicach Wyszyńskiego, po starówce, w kierunku Wyzwolenia ale także po Potulickiej, Sowińskiego, Narutowicza. Chodzilysmy 4-5 razy dziennie po min. 1,5 godziny a po południu to nawet 2-3 godziny i ona nie miała dość. Ją interesowało naprawdę wszystko: dziury, krzaczki, trawa, wszystkie schody, bramy. Potrafila przechodzić przez ulicę, nawet ruchliwą. Po prostu jak widziała że ludzie stoją to stała, jak ruszali to ona też. Bała sie tylko wsiadania do środków lokomocji bo np. do samochodu nie chciała wsiadać. Jak się ja wsadzilo to już bylo ok, ale żeby sama wsiadła to nie.
Dziś chcę sprawdzić jeszcze póki jasno, czyli zaraz po pracy ul. Hejki i te okolice, może pobiegła za most.
Bardzo proszę jak możecie to bądźmy wszyscy w kontakcie, tak żeby jakoś się uzupełniać w poszukiwaniach a nie np. dublować te same trasy w podobnym czasie. Będę jeszcze za godzinę na dogo to jakby coś to pytajcie.

Link to comment
Share on other sites

ja bylam dzis w parku zeromskiego stamtad na waly i dolem pod trase zamkowa, dalej dolem przy baszcie, nowe miasto dol i zawrocilam przy tym hotelu co go rozwalaja a potem w gore, malopolska i przy pzu na rodla
moje dziecko tyle wytrzymalo w wozku i tak jestem z niego dumna, jutro postaram sie tez poszukac i porozklejac plakaty:roll:

Link to comment
Share on other sites

Hej, też mam oko na to co się dzieje-park Żeromskiego, Noakowskiego,Kasprowicza-moze tam poniosło.
Postaram się też porozklejać plakaty, koło Turzyna/Centrum,na Niebuszewie-rzuci się w oczy, ktoś zapamięta, zadzwoni.
Podałam już na PW AlfieLS mój nr. telefonu jakby coś nagłego było.
Bądzmy w kontakcie i oby sunia odnalazła się cała i zdrowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcass']ja bylam dzis w parku zeromskiego stamtad na waly i dolem pod trase zamkowa, dalej dolem przy baszcie, nowe miasto dol i zawrocilam przy tym hotelu co go rozwalaja a potem w gore, malopolska i przy pzu na rodla
moje dziecko tyle wytrzymalo w wozku i tak jestem z niego dumna, jutro postaram sie tez poszukac i porozklejac plakaty:roll:[/quote]
Tam spacerowałyśmy więc te trasy Zulka powinna znać. Dzięki i polecam się na przyszłość;) Ja tam chodzialm już z milion razy ale może Ty ją zauważysz jak mnie się nie udało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniqa']Hej, też mam oko na to co się dzieje-park Żeromskiego, Noakowskiego,Kasprowicza-moze tam poniosło.
Postaram się też porozklejać plakaty, koło Turzyna/Centrum,na Niebuszewie-rzuci się w oczy, ktoś zapamięta, zadzwoni.
Podałam już na PW AlfieLS mój nr. telefonu jakby coś nagłego było.
Bądzmy w kontakcie i oby sunia odnalazła się cała i zdrowa.[/quote]
Dzięki, każde oczy się liczą. PW doszło, jak będzie organizowane coś większą grupą na pewno zadzwonię. Na razie prosze o bystre oko i plakaty gdzie się da.

Zulko zrób prezent Grażynce i znajdź się na jej przyjazd!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wyslalam na podany numer (ten drugi numer) adres i telefon i godz otwarcia miejsca gdzie ja zawsze drukuje ;) Poczawszy od plakatow, pojedynczych dokumentow poprzez nadruki na koszulkach itp. Obsluga mila, czesto daja rabaty. Wystarczy porozmawiac.


Poza tym kolezanka ma babcie w okolicach ul. Wyszyńskiego więc obie będą sie rozglądać :)

Link to comment
Share on other sites

hey, oblecialam godzine temu cale rodla, zostawilam plakaty na kazdym przystanku jakie tu sa, na lini 107 ktos mnie uprzedzil bo tam plakat juz wisial:)
moje plakaty kolorowe w koszulkach spiete spinaczami zeby nie zmokly,
oraz roznioslam plakaty po pietrach i parterze galaxy:roll:
zino dzis i ciagle wieje, ta malutka musi byc ziebnieta i wystraszona:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarama']Czy ktos ma stały kontakt ze schroniskiem w szczecinie? Czy już ktoś sie kontaktował? W sumie w Szczecinie lepiej samemu sie przejść telefonicznie z tego co wiem nie zawsze da się dogadać.[/quote]

AlfaLS jeździ do schroniska co 2 dni a dzwonimy po 3 razy dziennie. Dzisiaj dzwoniłem o 13.30 ale cisza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcass']hey, oblecialam godzine temu cale rodla, zostawilam plakaty na kazdym przystanku jakie tu sa, na lini 107 ktos mnie uprzedzil bo tam plakat juz wisial:)
moje plakaty kolorowe w koszulkach spiete spinaczami zeby nie zmokly,
oraz roznioslam plakaty po pietrach i parterze galaxy:roll:
zino dzis i ciagle wieje, ta malutka musi byc ziebnieta i wystraszona:([/quote]
Dzięki serdeczne, odwalasz kawał dobrej roboty ale ja i tak polecam się na przyszłość.
My dziś z Grażynką obeszłyśmy pół miasta rozklejając plakaty. Na jutro zostało nam prawobrzeże. Grażynka jest niezmordowana i maszeruje do przodu prawie jak Zulka;). Myślę że to dobry omen;).
Grzesiu dzięki wielkie za to co robisz dla Zulki z Tych. Jesteście po prostu cudowni i Zulka musi sie znaleźć choćby tylko dla Was.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...