Jump to content
Dogomania

Zawody w Warszawie 10.05.


Małgoś

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='prittstick08']Ja jade z Nowego Światu. Powiedz mi moze gdzie mieszkasz to Ci cos dobiore:D[/quote]


Kochana ja mieszkam w Mrozach :evil_lol: Ale wysiadam zawsze kolo Muzeum Narodowego. Lub mogę w centrum bo zazwyczaj jade pociągiem :cool3: Więc dobieraj. W sumie Nowy Świat to blisko Muzeum :)

Link to comment
Share on other sites

No jak pod muzeum to blizej do 175 juz miec nie mozesz:D
jak chcesz mozemy pojechac razem, ja jade ze szczeniakiem i kolezanka.
Jezeli nie, to robisz tak jak wysiadasz pod muzeum. masz palme na rondzie i tam na rogu jest empik megastore. pod empikiem masz przystanek gdzie wsiadasz w 175 i juz.
Ale teraz tak pomyslalam, nie jestem pewna, czy Nowego Światu nie zamykaja na weekendy teraz, wiec przystanek moze byc przeniesiony, tylko nie wiem gdzie. Jakos sie dowiem i Ci napisze.
Co do przystanku, na ktorym masz wysiasc, masz to napisane na mapce ktora wkeliłam. tez na lini (chyba żółtej) zwirki i wigury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prittstick08']Ok, sprawdziłam. Na stronie ztm nic nie ma o zmianach na 10.05. wiec chyba przystanek pod empikiem funkcjonuje. najwyzej mozna poszukac. przystenk zawsze ejst gdzies w okolicy czy to na swietokrzyskiej czy pod rotunda.[/quote]


Daj mi namiar na siebie jakiś telefon na pw. Możemy jechać razem bardzo chętnie. Tylko jeszcze mi napisz o której mam być w wawie żeby zdążyc dojść bo muszę wynaleźć sobie jakiś pociąg. A jeszcze zobaczę może dam rade wyciągnąć mamę samochodem, żeby mnie zawiozła to byśmy was zabrały (p.s. Mam kombiaka to salma napewno się zmieści) :)

Link to comment
Share on other sites

Opłaty za wstęp brak, za parking tyż nie ma. Pożarłam się z 'górą', jak usłyszałam tekst "zawody maja zarobić na siebie" (to tak w ramach wspierania sportów kynologicznych).
Na stronie [URL]http://www.baritus.com.pl/agility_zawody.php[/URL] są już uaktualnione listy startowe. Jeśli coś się nie zgadza, proszę o info mailem na [EMAIL="[email protected]"][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/EMAIL] lub do OKSP [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Na mail o zmianach przyjdzie odpowiedź, jeśli ktoś coś wyśle i nie dostanie odpowiedzi proszony jest o wysyłanie do skutku.
Na dogo raczej do nas nie piszcie, bo z braku czasu nikt z nas tu nie bywa regularnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja sie uśmiecham bardzo ładnie do pań i panow fotografów z prośbą o porobienie kilu fot mojemu nietoperkowi (sznaucer mini z wielkimi uchlami). Ja tez będe miała aparat ale nie dam rady biegać z sucza i robić jej jednocześnie zdjęć, a to będą nasze pierwsze zawody w tym roku (i drugie w krótkiej karierze) więc goraco sie uśmiecham :lol::lol::lol::lol::lol::lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam taki mail:
" Witam,

Z powodu wczorajszej śmierci Zastępca Prezesa ds. Organizacyjnych Zarządu Głównego, Sędziego Międzynarodowego i wieloletniego działacza ZK, Pana Piotra Śliwki, zawody i spotkanie zostały odwołane. Pogrzeb Pana Śliwki odbędzie się w sobotę.

Nowy termin i miejsce to Tuszyn pod Łodzią 14-15 czerwca.

Pozdrawiamy
Team PsySportowe.pl"
Czy ktoś wie coś więcej? To dotyczy OBI czy agility??

już dopytałam - IPO, ufff...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Dostałam taki mail:
" Witam,

Z powodu wczorajszej śmierci Zastępca Prezesa ds. Organizacyjnych Zarządu Głównego, Sędziego Międzynarodowego i wieloletniego działacza ZK, Pana Piotra Śliwki, zawody i spotkanie zostały odwołane. Pogrzeb Pana Śliwki odbędzie się w sobotę.

Nowy termin i miejsce to Tuszyn pod Łodzią 14-15 czerwca.

Pozdrawiamy
Team PsySportowe.pl"
Czy ktoś wie coś więcej? To dotyczy OBI czy agility??[/quote]

Nie wiem ale ja dzisiaj rano dostałam meila bo się pytałam o której zawody sie skończą i nic nie wspominali o odwołaniu ich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Dostałam taki mail:
" Witam,

Z powodu wczorajszej śmierci Zastępca Prezesa ds. Organizacyjnych Zarządu Głównego, Sędziego Międzynarodowego i wieloletniego działacza ZK, Pana Piotra Śliwki, zawody i spotkanie zostały odwołane. Pogrzeb Pana Śliwki odbędzie się w sobotę.

Nowy termin i miejsce to Tuszyn pod Łodzią 14-15 czerwca.

Pozdrawiamy
Team PsySportowe.pl"
Czy ktoś wie coś więcej? To dotyczy OBI czy agility??

już dopytałam - IPO, ufff...[/quote]


nie starsz, kobieto:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To był sędzia od IPO i słusznie, ze je odwołali. Nie musza z tego powodu odwoływac agility. Wiele ludzi zapłaciło, wzielo sobie wolne, wszytsko poustawiało, jada z daleko i głupota byłoby odwoływac inna dyscypline niz IPO. Gdyby to był sedzia agility to owszem, ale tak nie widze powodów. jezeli tak Cie to oburzyło mozesz wybrac inna akterntywe na znak zjednoczenia, nie najezdzac na innych, ktorzy nie maja z ta smierca nic wspolnego(chodzi o dyscypline) i chca normalnie pojechac na zwody, ktore od dawna sa planowane. a to nie je parada równosci, wielki festival czy jakakolwiek inna bardzo rozrywkowa, suo zakrapiana impreza masowa, ktorej odbycie sie byłby brakiem poszanowania smierci sedziego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka']Zaobaczymy twoją sucz w przedbiegach tak słyszałam :) Fajnie ;)[/QUOTE]
Taki mamy zamiar, ale to czysto treningowo, bo my mamy bardzo ograniczona mozliwosc treningow, Su jeszcze nigdy nie miala okazji pokonac pelnego torku, po palisadzie biegala dwa razy, wiec tak, no ekhm, czysto rekreacyjnie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Taki mamy zamiar, ale to czysto treningowo, bo my mamy bardzo ograniczona mozliwosc treningow, Su jeszcze nigdy nie miala okazji pokonac pelnego torku, po palisadzie biegala dwa razy, wiec tak, no ekhm, czysto rekreacyjnie:eviltong:[/quote]

U nas przeciez palisada zepsuta moja Juna biegala po niej ze trzy razy. A do obcego rękawa zanim sie nie zapozna to nie wejdzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...