Jump to content
Dogomania

Zawody w Warszawie 10.05.


Małgoś

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3]Lista zawodników:[/SIZE]
[B][FONT=Calibri][SIZE=3]LA0:[/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]1.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]UNGA Tulas, szpic wilczy, Michał Słowiński[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]2.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]TESSA RED Tempo, bc, Monika Rylska[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]3.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Hexa/Aphrodite Extreme Spitfire, malinois, Aleksandra Kordas[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]4.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Never Never Land CRUISE CONTROL – Olly, bc, Iwona Gołąb[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]5.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]LOLA, Mix, Małgorzata Lebiedzińska[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]6.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]RUBIO, bokser, Marta Tyburcy[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]7.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]BUICK z Bielańskiej Sfory, wyżeł weimarski, Małgorzata Kędziorek[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]8.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Never Never Land HIGHLAND STORM –Sing, bc, Ewa Łukasik[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]9.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]ALACER Cervarius, posokowiec bawarski, Weronika Natur[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]10.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]TRAVIS RED Tempo, bc, Justyna Damec[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3]11. KOKA, golder retiever mix, Janina Dąbrowska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]12. Cherish Haritage (Smart), bearded collie, Małgorzata Kozłowska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]13. X'Toronto Yash Shakti Se, bc, Martyna Okrasa[/SIZE][/FONT]
[B][SIZE=3][FONT=Calibri]LA1:[/FONT][/SIZE][/B]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]1.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Myriad Y’ALL RIGHT SMART, ow. australijski, Urszula Charytonik[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]2.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Heartland BAJKA- Bajka, bc, Ewa Łukasik[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]3.[/SIZE][/FONT] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]NEGRA, Labrador mix, Karolina Nowak[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]4.[/SIZE][/FONT] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]ŻWIREK, malamute, Żaklina Michalczuk[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]5.[/SIZE][/FONT] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]RAJA, Mix, Anna Gmitrzak[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]6.[/SIZE][/FONT] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]Never Never Land HEART DESIRE –Polly, bc, Tim Symes[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]7.[/SIZE][/FONT] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]SPEAKER BLACK Tempo, bc, Magda Gromniak[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][FONT=Calibri][SIZE=3]8.[/SIZE][/FONT] [/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]EVERLASTING ETIUDA Marinus –Mila, bearded collie, Natalia Wolińska[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]9.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]ANGEL EYES ‘FRANCUZ’ of Crystal Lake, ow. australijski, Kamil Kędziorek[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]10.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Never Never Land JUST WAIT’N SEE –Ness, bc, Iwona Gołąb[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]11.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]AVALANCHE du Dragon d’Eau, malinois, Magdalena Łabieniec[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]12.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]KAMA, Mix, Agnieszka Niedziałek[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]13.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]From Borders Home UNICORN IRIS –Cukier, bc, Ewa Łukasik[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]14.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Jinx Myriad Y’all Cast a Spell, ow. australijski, Wanda Krawczuk[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]15.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Myriad Y’ALL BETTER HURRY –Kea, ow. australijski, Małgorzata Kędziorek[/FONT][/SIZE]
[B][FONT=Calibri][SIZE=3]LA2:[/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]1.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]UMA/Myriad Y’All Righteous Babe, ow. australijski, Justyna Włodarczyk[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]2.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]CYTRA z Werwą, Rhodesian ridgeback, PatrycjaTucholska[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]3.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]BREWERIA BLUE Uśmiech Dalmacji, dalmatyńczyk, Monika Rylska[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3]4. CASSY Super Pracuś, bc, Marzena Domińczak[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]5. WATAŻKA Ko-To-Ra, bc, Małgorzta Chojnacka[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Calibri][SIZE=3]MA0:[/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]1.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Coffe Brown Teschiro, pudel średni, Marzena Brzeska Jasiuk[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]2.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]NERO, Mix, Michelle Kung[/FONT][/SIZE]
[B][FONT=Calibri][SIZE=3]MA1:[/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]1.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Milo –Ferwex Mysia Zagłada, Parson Russell Terrier, Lidia Jaworowska-Kasprzak[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]2.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]GROTA Surdykowska, ow. szetlandzki, Paulina Jarmolińska[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]3.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Frania-Fatma z Celestynowego Uroczyska, Beagle, Agnieszka Gach[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]4.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]BEZA Wspólny Dom, ow. szetlandzki, Natalia Lipińska[/FONT][/SIZE]
[B][FONT=Calibri][SIZE=3]MA2:[/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Calibri][SIZE=3]1. LOLA, beagle, Zuzanna Kielak[/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Calibri][SIZE=3]SA0:[/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]1.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]I’M THE BEST Earl’s legend, pudel mini, Patrycja Tucholska[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]2.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]BRYNDZA, westie, Maria Kubiak[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]3.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]FORTEL, Mix, Ewa Nikonorow[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]4.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]JUNA, Mix, Joanna Olszewska[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]5.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]ARABESKA Top Tangram, sznaucer mini, Małgorzata Jamiołkowska[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]6.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]Biała Osa INEZ, westie, Margaret Sroga[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]7.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]BRIDA Białe Bursztynki, hawańczyk, Anna Ziólkowska[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]8.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]PEPPY Ankrys, sznaucer mini, Anna Kamocka[/FONT][/SIZE]
[B][FONT=Calibri][SIZE=3]SA1:[/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]1.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]FRANC, Mix, Barbara Członkowska[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]2.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]MANIEK, Sznaucer mini mix, Magdalena Kluczewska[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]3.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]PIKUŚ, Mix, Monika Palacz[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri][FONT=Calibri]4.[/FONT] [/FONT][FONT=Calibri]NUTKA, Mix, Weronika Tomczyk[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3]5. Vito-ARGON z Szemrzącego Wiatru, papillon, Monika Sojewska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]6. KISS ME Vision, ow. szetlandzki, Elżbieta Urbańska[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgoś']Czekam aż szanowny Pan Dyrektor wróci z weekendu :mad: Bo juz wszystko niby załatwione, ale tylko on jest władny podpisać nam umowę.[/quote]

Ooo to długo będziemy czekać :roll: No trudno przeżyjemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='machoj']Czy jest jeszcze możliwość zgłoszenia się na zawody do Warszawy ?[/quote]

Zgłoszenia były do końca kwietnia ale wyślij zgłoszenie może Ci się uda, bo nie wiem czy Małgosię dzisiaj tu jeszcze zastaniesz.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, że sie tak wtrące, ale patrzyłam sobie na liste startową, i przypadkiem zobaczyłam to: :crazyeye:[SIZE=3][/SIZE]
[B][FONT=Calibri][SIZE=3]MA2:[/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][/SIZE]
[I][B][FONT=Calibri][SIZE=3]2. LOLA, beagle, Zuzanna Kielak

[/SIZE][/FONT][/B][/I][FONT=Calibri][SIZE=3]Z tego co wiem, to jeszcze w Lutym, w Łącku na PPA jak byłam, to Zuzia startowała w zerówkach! :crazyeye:
Jak w takim rekordowym chyba tempie udało się tej osobie w [I][B]Beaglem[/B][/I] przejść do A2 to gratuluje ! :klacz:
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']Sorry, że sie tak wtrące, ale patrzyłam sobie na liste startową, i przypadkiem zobaczyłam to: :crazyeye:
[B][FONT=Calibri][SIZE=3]MA2:[/SIZE][/FONT][/B]

[I][B][FONT=Calibri][SIZE=3]2. LOLA, beagle, Zuzanna Kielak

[/SIZE][/FONT][/B][/I][FONT=Calibri][SIZE=3]Z tego co wiem, to jeszcze w Lutym, w Łącku na PPA jak byłam, to Zuzia startowała w zerówkach! :crazyeye:
Jak w takim rekordowym chyba tempie udało się tej osobie w [I][B]Beaglem[/B][/I] przejść do A2 to gratuluje ! :klacz:
[/SIZE][/FONT][/quote]
Ano tak się składa że się udało i sama miałam okazję być na zawodach razem z nią gdzie dostała ostatnią nóżkę do A2. Poza tym z całą słusznością mogę napisać że praca tego duetu jest oszałamiająca ;)A stać je napewno na jeszcze więcej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']:klacz: brawo, brawo, dziewczyna idzie w moje slady :diabloti: :razz: (zart)
ja sobie z borderem poszaje, teraz nie ma na co liczyć ale dopiero za 1,5 roku :-( bo skrzat ma 3 tygodnie :cool3:[/quote]
To pochwal się skąd borderek,jestem bardzo ciekawa!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o info od osób, które w Łodzi wywalczyły awans do wyższej kategorii. O Watażce już wiem, ktoś jeszcze?
Listy startowe uaktualnione - kilka osób przybyło, dwie odpadły (zapomniały się przedtem swojego guru zapytać o zgodę na start :roll: ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...