Jump to content
Dogomania

Zawody w Warszawie 10.05.


Małgoś

Recommended Posts

Zaproszenie na [B]ZAWODY AGILITY[/B]
Zapraszamy na zawody agility, które odbęda się [B]10 maja 2008 w Warszawie[/B].

[U][B]Sędzia:[/B][/U] Janusz Słoniewicz

[U][B]Czas trwania zawodów: [/B][/U]od 12:00 do zmroku.

[U][B]Przebiegi:[/B][/U] A0, A1, A2, A3, J0, Jumping Open.
Jeśli wystarczy nam czasu możliwe są dodatkowe przebiegi.

[U][B]Opłata startowa:[/B][/U] 50 zł.
Opłatę proszę wnosić na konto:
ZKwP Oddział w Warszawie,
ul.Lubelska 5/7,
03-802 Warszawa.
Nr konta: 74 1050 1025 1000 0023 0027 0143

[B]Nie ma możliwości wniesienia opłaty na miejscu, prosimy o wcześniejsze wpłaty na konto i przyniesienie ze sobą dowodu wpłaty. [/B]

[U][B]Ważne informacje:[/B][/U]
W zawodach mogą wziąć udział psy z rodowodem i bez.
Właściciel oraz przewodnik psa muszą być członkami ZKwP i mieć opłaconą składkę za 2008r.
Każdy pies musi posiadać książeczkę startową agility.

[U][B]Zgłoszenie:[/B][/U]
Zgłoszenia wg. poniższego wzoru proszę wysyłać [U]do końca kwietnia[/U] na adres [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0066cc][email protected],[/COLOR][/EMAIL] w treści wpisując 'zawody agility':

1. Imię psa
2. Rasa
3. Nr rodowodu
4. Nr rej.
5. Nr tatuażu
6. Data urodzenia
7. Płeć
8. Właściciel psa
9. Przewodnik
10. Adres
11. Mail lub ew. telefon kontaktowy
12. Klasa: LA0, LA1, LA2, LA3, MA0, MA1, MA2, MA3, SA0, SA1, SA2, SA3

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sajko']I jeśli nie ma agility open, w jaki sposób będzie liczona klasyfikacja końcowa?[/quote]
Może nie będzie. Pamiętam takie różne zawody, gdzie łącznej klasyfikacji nie było. Osobno agility (tu - egzaminy), osobno jumping i tyla.

Link to comment
Share on other sites

Agility open będzie jeśli starczy nam czasu. Ponieważ nastąpiła zmiana sędziego, a nowy sędzia może dopiero od 12:00 to ilość przebiegów jest jaka jest. Nie jest to Puchar Polski ani eliminacje do MŚ więc mam nadzieję że nam wybaczycie.

Opłacić można nawet dzień przed. Na zawodach przy przyjęciu musicie mi po prostu pokazać dowód wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgoś']Agility open będzie jeśli starczy nam czasu. Ponieważ nastąpiła zmiana sędziego, a nowy sędzia może dopiero od 12:00 to ilość przebiegów jest jaka jest. Nie jest to Puchar Polski ani eliminacje do MŚ więc mam nadzieję że nam wybaczycie.

Opłacić można nawet dzień przed. Na zawodach przy przyjęciu musicie mi po prostu pokazać dowód wpłaty.[/quote]

To skoro zawody zminimalizowały się do dwóch biegów to chyba i opłata startowa powinna to uwzględnić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']To skoro zawody zminimalizowały się do dwóch biegów to chyba i opłata startowa powinna to uwzględnić.[/quote]

LALUNA
z ust mi to wyjęlaś :)

I kiedy zostanie miejsce zawodów podane??Bo termin zgłoszeń mija jutro a wciąż nie wiadomo gdzie się odbędą??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Niestety na mojego maila odnośnie miejsca również nie dostałam odpowiedzi, a m.in. od możliwości dojazdu zależy czy sie zgłoszę czy nie.[/quote]Moje zgłoszenie też zależy od tego, gdzie to będzie, a jak już będę wiedzieć, to jeszcze muszę przedyskutować z moim ojcem, który wtedy tu będzie, a teraz jest oddalony o kilka stref czasowych... Więc obawiam się, że nawet jeśli miejsce okaże się dogodne i zostanie ogłoszone bardzo niedługo, to i tak nie zdążę się zgłosić... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Moje zgłoszenie też zależy od tego, gdzie to będzie[/quote]Przekalkulowałam to sobie i jednak chyba raczej nie zgłoszę bez względu na to, gdzie to będzie, więc proszę się nie przejmować moimi pytaniami o lokalizację. [SIZE=1]:( Sorry, chciałabym pobiegać, ale po prostu mi sie nie kalkuluje: w Bydgoszczy będzie 6 przebiegów z doświadczonym angielskim sędzią za 60 zł, a w Warszawie - dwa przebiegi z początkującym (w agility) polskim sędzią za 50 zł. :( [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Szkoda ze tyle waznych pytan pozostaje bez odpowiedzi...:roll:

To ja dodam jeszcze jedno:
Czy jest gdzies lista zgloszonych psow???

I powtorze poprzednie:
Gdzie w Wwie maja sie te zawody odbyc?
Co z oplata startowa? 50zl za 2 przebiegi to dosc duzo :roll: A sedzia z Polski wiec koszty chyba mniejsze niz np w Bydgoszczy...:roll:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...