Jump to content
Dogomania

Saba wyrwana z obozu zagłady prosi o pomoc...


Kanzaj

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_beatka_'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10068260#post10068260[/URL]
sabciowy bazarek:multi:zapraszam!!!
jak znajdę albo dostanę jakieś nowe fanty to wystawię jeszcze coś;)[/quote]
Dziękujemy :Rose::Rose::Rose:!!!
Sabcia była dziś u weta (35zł). Ma niestety wszystkie stawy w bardzo złym stanie:-(... Jedno wielkie chrupanie było słychać podczas badania:shake:... Musi dostawać dużooooo odżywek przede wszystkim wapniowch, witamin, no i Artrofex 2x dziennie plus vit.B. Wydatki spore...
Maluchy dzielnie ssają i postękują. Trwa "wojna domowa" o imiona dla chłopaków - była już propozycja Atos, Portos, Flip i Flap, zobaczymy co dalej! Macie jakieś propozycje? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ktoras Cioteczka z Wawy chyba miala do oddania preparat na stawy ze zblizajacym sie do konca terminem waznosci. Wiem, ze Murka wziela kilka opakowan do hoteliku i dla Mielca tez. Kanzaj zajrzyj moze pw do Murki, czy nie ma jeszcze tych opakowan dla Mielca, jedno moglabys wziac dla Sabuni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Ktoras Cioteczka z Wawy chyba miala do oddania preparat na stawy ze zblizajacym sie do konca terminem waznosci. Wiem, ze Murka wziela kilka opakowan do hoteliku i dla Mielca tez. Kanzaj zajrzyj moze pw do Murki, czy nie ma jeszcze tych opakowan dla Mielca, jedno moglabys wziac dla Sabuni.[/quote]
Dzięki za informację, napiszę do Murki.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Napisał Murka
fona, dostałam tablety ło matko, ale ich jest!
Zostawię sobie 3 sztuki (może się jakiś tymczasowicz potrzebujący nawinie, a jak nie to będzie wszystko dla Krówka), a resztę (32 opakowania) przy najbliższej okazji przekażę schronisku w Mielcu.
Dzięki wielkie! [/QUOTE]
To Fona miala te tabletki na stawy. Moze jeszcze Jej zostalo, a jak nie to Murka odstapi jedno dla Sabuni. W koncu Kanzaj ma mieleckiego psiaka, wiec zostanie w rodzinie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']To Fona miala te tabletki na stawy. Moze jeszcze Jej zostalo, a jak nie to Murka odstapi jedno dla Sabuni. W koncu Kanzaj ma mieleckiego psiaka, wiec zostanie w rodzinie :cool3:[/quote]
Dzięki!
Oj ma - mieleckiego szatana, nie psa :evil_lol:!!! Toż to istna diablica, ale kochana jak nie wiem co! Mama woła na Nią "Córciu", a ja się pytam - czy ja też się gdzieś "załapię"...:p
To w ogóle zwariowana rodzinka :eviltong:!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Kanzaj[/B], masz chyba zapchaną skrzynkę, nie mogę odpowiedzieć Ci na PW :roll:
Jeśli fona już nic nie będzie mieć, to ja Ci moge wysłać kilka opakowań, bo jeszcze nie przekazałam witaminek schronisku, a jest ich sporo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Jeśli ranking imionowy jeszcze otwarty, to chciałam zaproponować Żwirka i Muchomorka - żeby tak jakoś z polska było:) I poproszę o numer konta, prześlę symboliczne wsparcie dla suni!!![/quote]
Ja też chciałam, ale ponieważ mnie uprzedzono, to może Bolek i Lolek?:-)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wybaczcie że zaśmiecę wątek, ale wczoraj byłam u znajomych na działce-miejscowość Izbica nad Zegrzem. Jak tam jechałam to wyszedł nam na drogę piesek, potem zaczął biec za autem aż nie dotarliśmy na teren posesji znajomych. Piesek podobno został tam wyrzucony i się tak błąka, rzekomo parę lat...śpi w trawie albo na polu, jest trochę straszy-na moje oko ma ok7 lat bo pyszczek ma już lekko siwy. Do ludzi jest bardzo grzeczny, łagodny, łasi się, liże po rękach. Rozumie komendy. Jak mówiłam nie wolno, wróć to przychodził do mnie od razu...widać, że kiedyś miał dom:-(
strasznie mi leży jego los na sercu, jak odjeżdżałam i go zostawiałam to mi się serce krajało, dosłownie:placz:
[B]wiem, że wszyscy są mocno zapsieni ale jakbyście wiedziały o tanim tymczasie który się zwolnił, nawet kojcu czy budzie to błagam dajcie znać.[/B] Pies podobno jest tam cały czas, probuje wchodzić do domów i aut, byle ktoś go zabral:-(jakby się coś zwolniło to wrócę po niego, przecież nie można go tak zostawić...:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

podobno dokarmiają go działkowicze, nie wyglądał na szkielet, ale widać że bardzo brakuje mu kontaktu z ludźmi:-(
to byli znajomi mojego znajomego i po tym jak zachowywali się w stosunku to niego nie sądzę żeby mogli go przetrzymać choćby w garażu:angryy:wyganiali go przez cały czas, a jak ja poszłam go szukać to się bardzo mocno zdziwili "po co idę szukać psa bezdomnego"?
no bo kurcze jak to byłby pies z rodowodem to jeszcze nie, ale kundel???
szkoda gadać...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']Dziewczyny wybaczcie że zaśmiecę wątek, ale wczoraj byłam u znajomych na działce-miejscowość Izbica nad Zegrzem. Jak tam jechałam to wyszedł nam na drogę piesek, potem zaczął biec za autem aż nie dotarliśmy na teren posesji znajomych. Piesek podobno został tam wyrzucony i się tak błąka, rzekomo parę lat...śpi w trawie albo na polu, jest trochę straszy-na moje oko ma ok7 lat bo pyszczek ma już lekko siwy. Do ludzi jest bardzo grzeczny, łagodny, łasi się, liże po rękach. Rozumie komendy. Jak mówiłam nie wolno, wróć to przychodził do mnie od razu...widać, że kiedyś miał dom:-(
strasznie mi leży jego los na sercu, jak odjeżdżałam i go zostawiałam to mi się serce krajało, dosłownie:placz:
[B]wiem, że wszyscy są mocno zapsieni ale jakbyście wiedziały o tanim tymczasie który się zwolnił, nawet kojcu czy budzie to błagam dajcie znać.[/B] Pies podobno jest tam cały czas, probuje wchodzić do domów i aut, byle ktoś go zabral:-(jakby się coś zwolniło to wrócę po niego, przecież nie można go tak zostawić...:placz::placz::placz:[/quote]
Wszyscy w okolicy zapsieni..., nic mi na razie do głowy nie przychodzi :shake: Schronisko to chyba nie jest najlepszy pomysł :shake:, chyba, że zrobi się naprawdę niebezpiecznie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alysia']Kto nie jest piekny? Sabcia nie jest piekna? Ja widze sama pieknosc i chodzaca dobroc. A ten usmiech wprost hollywoodzki. Ktos sie nie zgadza?:mad::mad:
Domek sie na pewno juz gdzies czai....[/quote]
Uśmiech ma dziewczyna faktycznie cudny!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']jak dobrze pójdzie to tymczas będzie dla psiaka od przyszłego tygodnia:multi::multi::multi:[/quote]

Nooo :-) Jak mnie wkurza ten komunikat o wydłużaniu do 10 znaków wypowiedzi. Co ja kurcze nie mogę być konkretna?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...