Jump to content
Dogomania

Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!


GameBoy

Recommended Posts

Ja nadal uwazam ,ze Borys nie powinien mieszkac w bloku, gdzie codziennie kreci sie duzo osob. GB poznala juz Borysa i wie najlepiej jak to jest , rozsadne byloby jej posluchac!
GB mozesz przeslac wynik badan Borysa?
co z karma, bo z tego co wiem mial byc karminy ta ktora dotychczas?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o karmie pisalam na FM

karma zostala zle zaadresowana i TZ nie zostala wydana, pozniej Ada( nadajaca karme) zmienila dane ale TZ nie zdazyl jej odebrac, wiec ona jest u Ady

Mariee nie ma mnie w Wawie nie mam Ci jak ich wyslac, jestem z siostra w sanatorium nad morzem, powinnam byc dzis w nocy w Wawie do poniedzialku

podaj mi prosze adres do wysylki na PW poprosze TZ zeby to zalatwil
[B]
bywam rzadko na dogo bo mam wazne sprawy rodzinno- zdrowotne ale u mnie dom dla Borysa jest aktualny nawet jak sie nie odzywam za czesto[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanka']GB trzymam kciuki za twoje sprawy.[/quote]

dziekuje serdecznie, przyda sie bardzo

czy ktos ma doswiadczenie - chce zamowic 2 kojce takie jak klatka z budami w srodku, z jaka podloga i jaki rozmiar bedzie dobry na duuuuzego psa? wiekszego niz Borek nawet ? :oops:

Link to comment
Share on other sites

GB- czy nie dobrze byłoby pojechać osobiscie do producenta i zamówić to co potrzebujesz na miejscu uzgodnić, a nie zamawiać na tzw ,gębe,,? Widziałam reklamy producentów w pismach ,,Mój pies,, i ,,Mój przyjaciel pies,,, wejdzdo netu i spisz kontakty, albo czekaj do najbliższej w-skiej wystawy -pewnie bedą sie reklamowac...Na molosach w dziale ogłoszeń chyba też cos na ten temat jest...
Pozdrawiam i zycze , aby wszystko sie ułożyło jak trzeba...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']Alu mialam dzis akcje w zamosciu wyciagania szczeniat w paskudnym stanie...poza tym mam goraczke a moj lekarz jak mnie zbadal to myslalam ze sie pod podloge zapadne tam mnie obrysowal za to ze w domu nie leze...ehhh ale co ja poradze ze ja czasu nie mam?:D[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:glaszcze: bidulku ty mój .....i do wyra :diabloti:;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']na konto kliniki Iza[/quote]A jaki jest nr konta?:oops:


Napisalam do tej Pani Agnieszki czy nadal chce adoptowac Borysa

Odpisala:

[QUOTE]
Witam,

Milczałam, ponieważ moja sytuacja uległa zmianie. Bardzo mi przykro, ale okazało się, że na razie będzie to wykluczone w zw. z moją przeprowadzką. Toteż przepraszam za zawracanie głowy, nie chciałam powodować zamieszania.

Pozdrawiam,

Agnieszka[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Izabela 124- dzięki chociaż i za tą niepomyślna, ale wiadomość...- teraz dodatkowo po tym co się dzieje na molosach...- to musimy chyba zdwoić nasze starania o domek dla Boryska........

GB- ja mam nadzieję,że pomimo wszystko podtrzymasz swoje obietnice-co do Boryska- ludzie są tylko ludzmi-mają prawo do wyrażenia swoich opinii-bywa niestety,że czasmi niesłusznych, ale bynajmniej ja- apelowałam do wszystkich, aby nie ucierpiała na tym sprawa Boryska, bo on tu nie jest winny!!!Ja nadal wierzę w Twoje intencje i mam nadzieję,że jednak nie wycofasz się ze swojej propozycji, jeśli Borysek DS do lipca nie znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...