Jump to content
Dogomania

Łatek ma dom i własny fotel :-)


APSA

Recommended Posts

[B][SIZE=3]Łatek ma dom :multi:


[SIZE=1][COLOR=Silver]Łatek-Łapek albo Trójnóg to niewielki piesek. Kiedyś musiał być ładny. Teraz jest stary i "nieadopcyjny". No bo na co komu wiekowy pies, w dodatku z bielmem na oku i bez łapy?
Biedak nie miał łatwego życia. Schronisko też nie jest dla niego schronieniem, a ciągłym zagrożeniem. Psu brakuje połowy jednego ucha, drugie jest tak zrośnięte po pogryzieniach, że jest na stałe wywinięte do tyłu. A to przecież nie jego wina, że nie umie sie bronić.
Jedyne szczęście w nieszczęściu, to że trafił do klatki ze spokojnymi psami i zajęli się nim wolontariusze. Może nie ma szans na dom, ale przynajmniej będzie miał spacerki.

[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/B][SIZE=1][COLOR=Silver] Wbrew temu, czego można by się spodziewać, psiak jest całkiem energiczny. Tak bryka na spacerach:[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3]
[IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/tymczasowy/IMG_3822.jpg[/IMG]
[/SIZE][/B][B][SIZE=3]
[IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/tymczasowy/IMG_3825.jpg[/IMG]
[/SIZE][/B][SIZE=1][COLOR=DimGray]

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=sV9ODl1FMpk"]ŁATEK szuka domu - poleca Joanna Liszowska[/URL]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łatek jest pięęęękny!! Uwielbiam takie krówki :loveu:! Tydzień temu jedną wyadoptowałam a moja Ronia też ma takie łatki i kropeczki tylko jest mniejsza i szorstkowłosa :evil_lol:!!

Maluchowi trzeba zrobić allegro i poogłaszać gdzie tylko można! Ja niestety mogę się tylko wymądrzać;), bo nie umiem tego zrobić :oops:!
Rzeczywiście szukanie domu może trochę potrwać, ale damy radę :p!!

Link to comment
Share on other sites

"Dzięki" koledze z boksu Łatek i reszta mają zapewnione spacerki:)

W niedzielę był na dworku, bardzo się cieszył troszkę rozrabiał;) widać że bardzo brakuje mu ruchu, świeżej trawy oraz przede wszystkim kontaktu z człowiekiem bo o niego potrafi być zazdrosny:)
Niestety zdjęć nie zrobiłam gdyż dwie ręce miałam zajęte (trzymałam dwa psiaki) poza tym zapomniałam naładować baterie.....:roll:

Ale najważniejsze że psiaczek ma zapewnione cotygodniowe spacerki i mizianko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa'][URL]http://www.morisowa.waw.pl/psy/latek.htm[/URL][/quote]

:calus::calus::calus:


[quote name='magdyska25']Ekstra napisane.......miejmy jednak nadzieję że znajdzie się osoba, która będzie chciała wziąć Łatka.....[/quote]

Pewnie, że się znajdzie!!! Nie widzę innej opcji :loveu:!!

Link to comment
Share on other sites

Przynajmniej wiadomo kto teraz rządzi w klatce;)....bo tak to kto tam rządził? Teraz pilnuje porządku Łatek:cool3:

[COLOR=Silver]Jedyne co mnie martwi to tamta amstaffka.....ona odpuścić nie chce...również chce wyjść a psiaki "dosięga" swoją łapą....w tamtą niedzielę chciała dosięgnąć czarnuszka i Łatka....ja pilnowałam (trzymałam już Lalusia i Salsę, Kręcioł był już z Agą)...no i na koniec wyciągnęłyśmy Łatka i Czarnuszka.
Powiedz mi Morisowa który z tamtych psiaków może iść do adopcji...3 małe psiaki i 2 średnie więc powinny szybko znaleźć domki....tylko mam obawy przy znalezieniu domu dla Kręcioła, Lalusia i Łatka ale tak to Salsa i Czarnuszek powinny szybko znaleźć domek....powinny....ale co z tego wszystkiego wyjdzie....[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

cała piątka jest do adopcji, tylko jakoś chętnych brak :roll:
ta amstaffka to Calineczka: [URL]http://www.morisowa.waw.pl/psy/calineczka.htm[/URL] Słodziak do ludzi, na kolana się pcha, przytula. Tylko do psów jest potworem... Wiecie, że jej boks był całkiem niezabezpieczony..? Blacha się pojawiła, bo poprosiłam dyrektora o to. Tylko, że zrobili to tak mądrze, że zostawili tą przerwę :roll: Calineczce też trzeba domu, tylko z bardzo odpowiedzialnym właścicielem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']dzięki Apsie :loveu:

Łatek w nowym boksie (czyli w nowym psim składzie) ważny się poczuł :evil_lol: Wcześniej tłamszony i biedniutki, teraz szczeka na inne, ogon w górze, mina pewna siebie :p[/quote]

No proszę... Jak niewiele potrzeba do szczęścia! Tylko nowy boks .....:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Co taka cisza??
a Łatek był wczoraj na spacerze, zjadł 2 parówki, spacerował razem ze swoją koleżanką Salsą, wszystko było dobrze (prócz wyciągania-zajęło nam to 20 min. i wkładania....). Teraz każdy z boksu się pcha, wierci, stęka, jęczy;), troszkę jest trudno ale jakoś sobie radzimy.

Łatek na 3 łapkach wspaniale sobie radzi, przegania jeszcze Salsę, jest naprawdę uroczy.
Zrobiłam mu całą sesję zdjęciową i wkleję troszkę później.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...