Jump to content
Dogomania

Niewidomy Staffik Stefan - Ma Super Dom


doddy

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wyżlica']No to nie jest optymnistyczne:-( , ale jakie są prognozy , ile będzie kosztowało leczenie , jak jego samopoczucie , jak przebiegła wizyta , był zdenerwowany ?[SIZE=1]Potrzebna kasa ?[/SIZE][/quote]


Prognozy - będzie wiadomo wstępnie po wizycie 21 maja. Wtedy lekarz oceni, czy soczewka się przesuwa w odpowienie miejsce.

Ile będzie kosztowało leczenie? Jeszcze nie wiadomo. Wszystko zależy, czy operacja będzie potrzebna.

Wizyta przebiegła bardzo dobrze - Stefan nie był zdenerwowany bo on się nie denerwuje.

Pieniądze zawsze się przydadzą.
Wczorajsza wizyta u okulisty - koszt 70zl.
Wykupienie wszystkich kropelek - 100zl.
Dziś zakupiłam worek karmy - 150zł.

Jeśli ktoś chciałby pomóc będzie bardzo wdzięczna i Stefan też.

Link to comment
Share on other sites

Wyżlica, dziękuję za pomoc.
Jak nam się podobał Dr? Ja go znam już kilka lat ;)

Stefan nic a nic nie widzi. Nie ma nawet siatkówek ;)

A jak nowa rodzina.... Hmmm... walnięta na jego punkcie to mało powiedziane :evil_lol: Stefan nazywany jest przez nich Stefanem Wielkim. Skreślają na kalendarzu dni... byli go odwiedzić... ciągle wypytują. Cała rodzina w pełnej gotowości bojowej.

Link to comment
Share on other sites

No...wzruszyłam się , biedakowi tak szybko się poszczęściło:shock:, nie dosyć ,że go Ciotki szybko zabrały , to i rodzinka sie znalazła,takich ludzi to teraz ze świecą szukać :candle:Mam nadzieje ,że Stafan Wielki nie zniknie nam z forum i bedzie nas często odwiedzał :modla:plizzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Stefanek Wielki dzis dostał planowany ostatni zastrzyk na świerzba. Za tydzień pobieramy zeskrobinkę.
Skóra pięknie zarasta i już nie ten sam pies z niego.

Oczy super dochodzą do siebie. W czwartek za tydzień wizyta u Garcarza.
I jak wszystko będzie super to ekspedycja do Białegostoku.

Kastrację Ula bierze na swoje barki bo już się doczekać nie może. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A bo jak mu robię zdjęcia to ciągle tak samo wychodzą :lol:

A aparat leży w szafie bo nie mam czasu ani chęci. Zdjęcia niektórych ciotek mnie zakompleksiły i schowałam się z robieniem zdjęć. :p Zresztą muszę opracować przyczynę takich ostrych zdjęć jakie robi ten Nikoś.

Link to comment
Share on other sites

nie napiszę chyba chyba nic nowego "ale dla takich chwil warto stawac na głowie i ratowac te bidy":loveu:

Doddy Tobie jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc przy Stefanie:Rose: a nowj rodzinie, ze dają dom stafficzkowi:calus:

Link to comment
Share on other sites

Stefan chyba wyczuwa pismo nosem bo ostatnio dużo grzeczniejszy jakiś.
Najlepszy agent to on jest na spacerach. Nikt a nikt nie wierzy, że on ślepy jak kret. On paraduje dumnie, pierś przed siebie i dalej jazda.

Po schodach wchodzi szybciej niż moje psy. Wogóle po schodach to sam wchodzi na IV piętro bez zatrzymania, doskonale wie kiedy trzeba podnieść łapy, kiedy zrobić łuk. No geniusz!

Ponieważ nie dostałam odpowiedzi z żadnego z oddziałów ZK zastanawiam się, czy nie podzwonić.
Tatuaż na 99% jest 874x w ostatnim x nie wiem co to może być.
Jak ktoś chce pomóc w odnalezieniu hodowcy, będę wdzięczna i Stefek też bo ja ciągle nie mam czasu.

Link to comment
Share on other sites

doddy napisala:
[QUOTE] Tatuaż na 99% jest 874x w ostatnim x nie wiem co to może być. [/QUOTE]

A czy zamiast 874 nie moze byc 074x ? Bo przy tak wysokim numerze 874 to nie wydaje mi sie zeby to byl pies z Polski. Jezeli juz to bardziej by pasowalo 074. Biorac pod uwage liczebnosc staffiorow w Polsce a zwlaszcza pare lat do tylu ,to wg mnie pies moglby byc z Odzialów w wojewodztwach gdzie jest wieksze skupisko hodowli. Ja bym chyba sprobowala najpierw Wrocław,Warszawe, Lódź, moze jeszcze ewentualnie Szczecin.
W moim oddziale gdzie mniej wiecej nalezalo lub nalezy w ciagu ostatnich 10 lat pare hodowli, liczba 70 szczeniakow zostala dopiero niedawno osiagnieta. A 800....to chyba za 100 lat ;-)

Link to comment
Share on other sites

Na 90% jest raczej 874. Sprawdzałam bardziej pod zero bo w jego wieku to raczej 0 powinno tam być. Ale i normalnie i po oliwce prędzej tam 8 widzę. Ale z tymi tatuażami to ja już różne historie widziałam... Na koncu jest jakby dziwny znaczek. Ciężko go podpasować pod normalną polską literę. Ale tłumaczyłam to faktem, że może tatuaż się rozmazał. Najbardziej to w H można by podciągać a i też niekoniecznie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acroba']doddy napisala:


A czy zamiast 874 nie moze byc 074x ? Bo przy tak wysokim numerze 874 to nie wydaje mi sie zeby to byl pies z Polski. [/quote]

Moja suka urodzona w 95 r w Czechach miała wtedy nr tatuazu 415 bez żadnych literek;)

Link to comment
Share on other sites

Najnowsza propozycja tatuażu to 8742.
To by mogło pod czeski podchodzić. Czy ktoś może sprawdzic poza granicami PL?
Otóż w ferworze szukania wlaściciela pojawił się ślad, że ktoś kiedyś w ok. Łodzi spotkał staffika z czeskiej hodowli.

Pewny jest środek 74. Reszte trzeba metodą prób i błędów. 8,0,B,O.

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/255/2070b0fa8f74035f.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/214/9f242e66747888d9.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/214/b3bf7a103117ba72.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/213/b2f31b65f6a346ce.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/255/0965dac5f7c5df1b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Byłam ze Stefciem u Dr Garnarza.
Oczy lepiej ale pełnego sukcesu nie ma. W prawym oku ciśnienie 22 w lewym 46. Zmniejszyło się o 10 ale nadal jest wysokie.

Niestety operacja raczej musi się odbyć. Na razie dalej kuracja kropelkowa (do czasu usunięcia soczewki).

Tak więc Stefcio przeprowadza się do Uli i niedługo przyjedzie w odwiedziny do Warszawy. Przy okazji operacji oczu, Dr usunie zbędny balast jajeczek i zostaną wydmuszki.

Link to comment
Share on other sites

Stefcio właśnie wyruszył w drogę ku lepszemu życiu.
Zamieszka w Bialymstoku u boku hodowli DDB Wielki Duńczyk.
Ula będzie na bieżąco informować co u nich. Niebawem także spotkamy się w Warszawie.

Stefankowi się trafiło jak przysłowiowej kurze ziarno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Stefcio właśnie wyruszył w drogę ku lepszemu życiu.
Zamieszka w Bialymstoku u boku hodowli DDB Wielki Duńczyk.
Ula będzie na bieżąco informować co u nich. Niebawem także spotkamy się w Warszawie.

Stefankowi się trafiło jak przysłowiowej kurze ziarno.[/quote]

Doddy wirtualnie ale zawsze :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...