Jump to content
Dogomania

Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ElzaMilicz']
Jeśli nic się nie zmieni to sama wezmę te parkę na DT, gdy tylko Berni pójdzie do swego domu.[/quote]


No to czekam na dyspozycje czy mam po nich do Gdańska jechać . Mogę Ci ich zawieźć do Łodzi .

Link to comment
Share on other sites

Żeby nasza dwójeczka mogła przyjechać do Milicza, [B]Berni [/B]dostanie morbital :diabloti:.

Ciekawe co ciotki [B]Reno2001[/B] i [B]Ulka18[/B] na to ? :evil_lol:

Teraz poważnie - jestem w czwartek, 12-go, w Łodzi.
Trzeba dowieźć chłopaków do 17-tej.

Link to comment
Share on other sites

Elzo,czy Ty masz jakies inne psy? bo terierek chojrakuje,to nie jest fajne,jezeli mialabys wyprobowywac nerwy swojego psiaka.Pytam,bo chce uniknac przykrych sytuacji,na pewno mnie rozumiesz :)

w schronisku nie ma instytucji DT,wiec osoba,ktora chcialaby stac sie DT dla jakiego psiaka,musi stac sie jego prawnym opiekunem-podpisac umowe adopcyjna,uiscic oplate adopcyjna,a o tym,ze to "tylko" DT,bedzie wiedzialo sumienie adoptujacego,ktore pozwoli potem psy oddac w drugie ręce.
Szukanie domu moze trwac dlugo-kilka tygodni,miesiecy,w ekstremalnych sytuacjach pieski moga nie znalazc DS nigdy,a do schroniska powrot to najgorsze,co mogloby je spotkac...no i bylby problem z przywozem do Trojmiasta,nie mowic juz o tym,jaka wtedy bylaby ich sytuacja...
Bardzo dziekuje za chec pomocy dla nich i za Elzo ogromne serce i wiem,ze zrozumiesz,dlaczego to wszystko napisałam.Teraz decyzja należy do Ciebie.
Czy Elzo,Ty rozwazalabys wysłanie psow do Niemiec?

Poza tym oba pieski sa cudowne:)
Ja jutro wyjezdzam na 3 dni i niestety,nie beda raczej miala dostepu do kompa,wiec gdyby jakies pytania,bardzo prosze: 605 325 725

Link to comment
Share on other sites

[B]Brązowa[/B], poproszono mnie o pomoc.

Nie mam 14-stu lat , ani nawet 24-ech. :)
Wolontariusze u Was w schronisku nie mogą wyciągać psów bez opłaty ? [B]Dziwne...[/B]
To mało, że [B]Toyota[/B] chce przewieźć psiaki taki szmat drogi na swój koszt ?

Mam więcej psów, w tym jedną dominantkę, która potrafi ustawić wszystkie inne w szyku.
Transport do [B]Holandii[/B] wprost ode mnie z podwórka. Mam nadzieję, że [B]Fortuna[/B] ogłoszeń nie zdjęła. ;)

[B]Wcale nie narzucam się z pomocą[/B], jeśli tak myślisz, jesteś w błędzie i mam nadzieję, że właśnie Cię z niego wyprowadziłam.
To nie mnie powinno na[B] tych[/B] psiakach zależeć najbardziej, nieprawdaż ?

692438657
Elza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz'][B]Brązowa[/B], poproszono mnie o pomoc.

Nie mam 14-stu lat , ani nawet 24-ech. :)
Wolontariusze u Was w schronisku nie mogą wyciągać psów bez opłaty ? [B]Dziwne...[/B]
To mało, że [B]Toyota[/B] chce przewieźć psiaki taki szmat drogi na swój koszt ?

Mam więcej psów, w tym jedną dominantkę, która potrafi ustawić wszystkie inne w szyku.
Transport do [B]Holandii[/B] wprost ode mnie z podwórka. Mam nadzieję, że [B]Fortuna[/B] ogłoszeń nie zdjęła. ;)

[B]Wcale nie narzucam się z pomocą[/B], jeśli tak myślisz, jesteś w błędzie i mam nadzieję, że właśnie Cię z niego wyprowadziłam.
To nie mnie powinno na[B] tych[/B] psiakach zależeć najbardziej, nieprawdaż ?

692438657
Elza[/quote]

[B]Pewnie, ze nie zdjelam[/B], caly czas maja ogladalnosc. Na poszukanie domu potrzeba jednak troche czasu, wiec spokojnie czekam. Wiem ze jak dawalam jakies inne ogloszenia to zawsze z pozytywnym skutkiem , tylko trzeba bylo troche poczekac. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fortuna'][B]Pewnie, ze nie zdjelam[/B], caly czas maja ogladalnosc. Na poszukanie domu potrzeba jednak troche czasu, wiec spokojnie czekam. Wiem ze jak dawalam jakies inne ogloszenia to zawsze z pozytywnym skutkiem , tylko trzeba bylo troche poczekac. Pozdrawiam.[/quote]

Jeżeli Fortuna szuka domku to ja daję jej każdego psiaka w ciemno

Link to comment
Share on other sites

[U][I]A ja w ciemno powierzyłabym ELZIE nawet MOJEGO Antosia[/I][/U]-:roll:!!!!!!!!!!!
Elza - takie sa prawo bidula -biorąc dwie dziewczynki ( jedna na tymczas ) tez płaciłam "odstepne" (,zawsze to na inne piesy )ale w Twoim wypadku ,kiedy masz tyle kosztów to jest nie ...fajno ,pozwól mi chociaż troszku miec w tym wkładu i zapłacic za Panów:oops: Uzgodnie to z Brazową. TAK - prosiłam Cie o pomoc i jestem szalenie wdzięczna:calus::calus:,ze jej udzielasz naszym Panom PIESOM- dla mnie to TY jestes FIRMA ze znakiem jalkości....
Brazowa nie martw sie tak -WIEM,ZE PRZEZ CIEBIE PRZEMAWIAJA TWOJE DOSWIADCZENIA-brrrrrrrrrrr....ale ELZA-to odpowiedzialna ,rozważna (ale i romantyczna ) osoba i nigdy by nie zaoferowała domu ,gdyby istniały jakiekolwiek ku temu przeszkody ,a juz myśl, iz Piesy mogłyby być, odesłane ... do budula....TO NIE ELZA!.!!!! Myślę,że wazne jest aby opuściły schronisko jak najprędzej ,a Ty nie zamartwiaj sie ,że ten pośpiech może zrodzić jakiś błąd -jadą przecież do ELZY:multi::klacz:
Toyota - jest niezwykła- to prawda,masz racje ELZA.
A w szczęście FORTUNY trudno nie wierzyć...:lol:
Dziewczyny ,kobiety- prosze ,panowie ponad "podzialami partyjnymi" a wszystko sie uda -tak bardzo chciałabym widziec Panów na TWOJEJ słynnej zielonej kanapie..ELZA
SAMOGLOW-19 mamy biopsiję , tak pózno ,poniewaz teraz jest stan zapalny-zrobi to specjalista w tej dziedzinie ..potem sie wszystko rozstrzygnie,dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Elzo,ja wiem,ze nie narzucasz sie z pomoca i przykro mi,ze tak napisałas :oops:
Jestes wspaniala osoba,ktora ma serce dla zwierzat, ja to widze i w zyciu tak nie pomyslalam.

Musze zawsze napisac,jak sprawa wyglada ze strony formalnej,zeby potem nie miec pretensji do siebie,ze czegos nie powiedzialam-za duzo czytam o problemach z DT,wynikajacych z niedomowien-wiec wole napisac wszystko jeszcze raz,zwlaszcza,ze przeciez sie nie znamy.

Oplate za psa nie ustala schronisko,tylko UM i niestety na te rzeczy nie mam wpływu,nawet jezeli sama biore malego kota na DT-to i tak za niego płace.Poniewaz w schronisku nie ma instytucji DT i nie moze zwierze byc jednoczesnie schroniskowe i przebywac poza schroniskiem,trzeba je zaadoptowac ,czyli wziac prawna i finansowa odpowiedzialnosc.

Pytam o adopcje zagraniczna,poniewaz chcialabym potem miec informacje o psiakach,tez sie z nimi zzylam.
Pytam tez z tego wzgledu,bo nie chce ,aby pojechaly do Niemiec za posrednictwem Pajuni,poniewaz nie jej ufam.

PS psiaki szybko obrastaja w nowe futro.

Link to comment
Share on other sites

Proszę podejmijcie jakąś decyzję, bo nie mogę wziąć zbyt wielu psów do siebie.
Jeśli chłopaki do mnie jadą- dobrze, jeśli nie- tu jest Pusia:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106970&page=60[/URL]

u Agaty69, której chciałabym pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Jezeli Pusia musi natychmiast wyjsc ze schroniska,to mysle,ze niech to bedzie Pusia.Starsi panowie sa bezpieczni,nie grozi im zagryzienie lub smierc z glodu i moga na dom poczekac w schronisku.Czy to bedzie dom zagraniczny ,czy tez polski.

Mowilam,ze ja tez pieski pamietam sprzed lat? Nawet znalazlam w schronisku ich zdjecia...Danek i Chudy.2000 rok.

Link to comment
Share on other sites

oj,ale za co mi dziekujesz,Elzo.. :oops:
Pusia musi szybko wyjsc,bo psychicznie nie daje rady,dla niej to kwestia zycia.

razem z tymi fotkami,podpisanymi:Danek i Chudy,tyle rzeczy mi sie przypomnialo! nawet pamietam,jak wszyscy byli zadowoleni,ze babka wziela dwa te pieski,jak Chudy (sznaucerowaty Tobi) szczekal,ciagle szczekal,zeby go wypuscic i juz wtedy calowal i wpadal w ramiona.Jak Danek byl taki sliczny,ze o niego sie nie bałam i wiedzialam,ze szybko znajdzie dom.
Sami zobaczcie,jeszcze fotki moja reka podpisywane,z numerami psow i schroniskowymi imionami...przypomnialam sobie,jak je wtedy lubiłam..
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/285/108a2dd25668c15a.jpg[/IMG][/URL]

[U][COLOR=#465584][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/230/355b973589e9ecaa.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...