Jump to content
Dogomania

Roksanka ma już nowy dom !!!! Dziękujemy za pomoc :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

Może zamiast pozwolić aby tak po prostu babsko ją zlikwidowało , umieścić ją w schronie. Z tego co wiem zdrowych i nieagresywnych psów nie wolno usypiać. Postraszyć jędze, choćby księdza na nią nasłać i oby ją nowotwór zeżarł :angryy: Może pomysłem jest żeby porozwieszać ogłoszenia z jej zdjęciem i opisem dramatu? Ja z moim Bodim tak zrobię .Niedaleko mnie babeczka ciężko poranionego i połamanego psa z wypadku przygarnęła i leczyła. Zatrzymać go nie mogła ze względu na swoje więc porozwieszała ogłoszenia i mimo że był jeszcze w gipsie został przygarnięty przez rodzinę i to z okolicy, więc może.:roll:
[B][COLOR=Red]:lilangel:DO GÓRY:lilangel:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za podnoszenie Roksi :) ale chyba nikt ie jest zainteresowany starszą chorą suńką :(


[quote name='Dżdżowniś']Może zamiast pozwolić aby tak po prostu babsko ją zlikwidowało , umieścić ją w schronie. Z tego co wiem zdrowych i nieagresywnych psów nie wolno usypiać. Postraszyć jędze, choćby księdza na nią nasłać i oby ją nowotwór zeżarł :angryy: Może pomysłem jest żeby porozwieszać ogłoszenia z jej zdjęciem i opisem dramatu? Ja z moim Bodim tak zrobię .Niedaleko mnie babeczka ciężko poranionego i połamanego psa z wypadku przygarnęła i leczyła. Zatrzymać go nie mogła ze względu na swoje więc porozwieszała ogłoszenia i mimo że był jeszcze w gipsie został przygarnięty przez rodzinę i to z okolicy, więc może.:roll:
[B][COLOR=red]:lilangel:DO GÓRY:lilangel:[/COLOR][/B][/quote]

Dżdżowniś , na szczęście nie grozi już jej uśpienie , ale i tak Roksanie potrzebny jest bardzo nowy dom , gdzie dostanie to co jest jej potrzebne - opiekę weta i dużo miłości bo zasługuje na to .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Dziękuję za podnoszenie Roksi :) ale chyba nikt ie jest zainteresowany starszą chorą suńką :(
Dżdżowniś , na szczęście nie grozi już jej uśpienie , ale i tak Roksanie potrzebny jest bardzo nowy dom , gdzie dostanie to co jest jej potrzebne - opiekę weta i dużo miłości bo zasługuje na to .[/quote]

To mnie uspokoiłaś Uff . Starszą, chorą ? Dziewczyno nie wpadaj w depresję, ja moją Dziodzię z odgryzioną stopką wzięłam jak miała 6lat, a Bodek którego muszę oddać określony został na 9 w schronie, moja wetka powiedziała że ma 7 ale nerwy go strawiły. Dorosły pies i to okaleczony to wyzwanie i myślę że tak jak nie mam oporów żeby się zajmować tak ludzi jest znacznie więcej tylko trzeba cierpliwie szukać.
[COLOR=Blue][B][FONT=Century Gothic]ROKSIA SZUKA DOMKU DLA SIEBIE :happy1:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Właścicielka potworek powinnyście w tempie natychmiast znaleźć pretekst aby odebrać jej także szczeniaki. Nie ma żadnych wątpliwości co do tego że je również spotka taki sam los co mamę. Oby babsko powinęło nogę i ciekawe kto jej będzie pomagał. Może usłyszy "ty kulawa stara, nikomu nie potrzebna babo ", dobrze by było.
[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7654/bianca170js8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dżdżowniś, jeden szczeniaczek już w nowym domu, chyba niezłym , ale nie miałam niestety na to żadnego wpływu :(
Drugi szczeniak ma zostać zamiast Roksany :( ale ponieważ jej " pani " zaczęła wątpić że Roksana znajdzie dom, a mąz jej nie pozwala uśpić Roksi :modla: to stwierdziła że musi szukać domu dla szczeniaka , najlepeiej by było żeby jednocześnie znalazły się domy dla szczeniaka i Roksany .

Najgorsze jest to że nie widziałam się z nią od ponad tygodnia , i nie wiem co z Roksaną .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Dżdżowniś, jeden szczeniaczek już w nowym domu, chyba niezłym , ale nie miałam niestety na to żadnego wpływu :(
Drugi szczeniak ma zostać zamiast Roksany :( ale ponieważ jej " pani " zaczęła wątpić że Roksana znajdzie dom, a mąz jej nie pozwala uśpić Roksi :modla: to stwierdziła że musi szukać domu dla szczeniaka , najlepeiej by było żeby jednocześnie znalazły się domy dla szczeniaka i Roksany .

Najgorsze jest to że nie widziałam się z nią od ponad tygodnia , i nie wiem co z Roksaną .[/quote]

Kurna chociaż mąż jakiś rozsądek i normalność reprezentuje.:nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...