Jump to content
Dogomania

Tniemy Sopot - przyłączysz się?


fona

Recommended Posts

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak :) umowmy sie,ze w przyszłym tygodniu,dobrze?wyznaczymy suczke,awaryjnie dwie,spiszemy numery schroniskowe,dowiemy sie,kiedy wet planuje urlop.Pucko,markofix tez mnie sie juz pytal,czemu puckowych pieniedzy na sterylke nie bierzemy,az mi sie glupio zrobilo :oops:
macie pozdrowienia od suczki Widmo,czuje sie swietnie,o sterylce zapomniala,brzuszek tez zarasta sierscia blyskawicznie.

Link to comment
Share on other sites

markofix,to forumowy wujaszek (adoptowal od nas Wacie) i wspiera sterylki i w ogole schroniskowe psiaki.Ma taki instynkt,ze pojawia sie zawsze,czy w schronisku zaczyna czegos brakowac.A to szmatki-na legowiska dla psow na wykończeniu-Markofix przyjezdza i przywozi,a to puszki,witaminy. No i lubi takze inne czworonogi-przechowuje u siebie swinke morska,na czas wyjazdu wlaścicieli.Ale na razie nie daje sie namowic.

Link to comment
Share on other sites

i ja też się przypominam - zgodnie z umową jedna cała sterylka ode mnie :cool3:
na świnioczka się nie dam namówić :diabloti: bo Wacia z nami na urlop pojedzie, a świnko-papużko-myszko-inne zwierzaczki będą musiały zostać i tęsknić... zresztą Wacia uwielbia mieć nas na wyłączność ;) (chociaż naszych obecnych wczasowiczów znosi całkiem nieźle :razz: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Figa po sterylce czuje sie całkiem OK,niestety rozwalała kołnierz i musi miec kaganiec na pysku.A najwazniejsze-nie bedzie po niej szczeniakow,cokolwiek by sie nie stało.Ufffffffffffffff,kolejne WIELKIE UFFF :multi:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/181/a54461a8bb42ac97med.jpg[/IMG][/URL]

przy okazji sterylki jeszcze jakiegos guzka miala usunietego.
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c1cadc9a3814ed9d][IMG]http://images47.fotosik.pl/186/c1cadc9a3814ed9dm.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ano suczka zostala odebrana przez włascicieli.
I teraz,jakby tu powiedziec,no nie ma suki do cięcia :cool3: Jest jedna niewysterylizowana suczka Tozka,ale ona starsza,nie czas na operacje u niej.
A tak-wszystko odjajczone i bezmaciczne,czyz to nie wspaniałe?Kurcze,nie sądziłam,ze dozyje tej chwili.
Ale prosze,nie przestawajmy,bo to chwilka i trafi nam sie kolejnych 5.Młodych i zdolnych przez długie lata do rozrodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Ano suczka zostala odebrana przez włascicieli.
I teraz,jakby tu powiedziec,no nie ma suki do cięcia :cool3: Jest jedna niewysterylizowana suczka Tozka,ale ona starsza,nie czas na operacje u niej.
A tak-wszystko odjajczone i bezmaciczne,czyz to nie wspaniałe?Kurcze,nie sądziłam,ze dozyje tej chwili.
Ale prosze,nie przestawajmy,bo to chwilka i trafi nam sie kolejnych 5.Młodych i zdolnych przez długie lata do rozrodu.[/quote]

To może by jakąś kocinę w tym czasie?...
Dobrze się złożyło, bo akurat chciałam z mojego bazarku zasponsorować ze 2 sterylki u missiek.

Link to comment
Share on other sites

Fono,nie ma teraz takiej kociary w schronisku,aby ktos monitorowal sterylke kotek i tego pilnował.Nawet nie umiałabym dobrać kotki do sterylki,tak aby sterylizacja miala sens,bo kotka pojdzie do domu.
Więc chyba lepiej w tej sytuacji wysterylizować kotki od Misieek,ona dopilnuje i domy znajdzie.

Dlatego,ze nie ogarniam kociego problemu, trzymam sie psiego tematu,bo tutaj moge coś zdziałać i wiem,jak to robić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...