Jump to content
Dogomania

CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!


emdziolek

Recommended Posts

Tak. Niestety- a taka piékna suczunia. Teraz mi glupio, ze Emdziolek oddal domek mojej suni i wozi sié z Lunká. Chester- umiesz robic wyróznione allegro za 22zl? Zaplacé za takie.

Cleo- szczésliwie jest w Gaju. Wczoraj byl jej pierwszy dzien tam dopiero, wiéc musi sié troszké oswoic na nowym miejscu. Tam jest tylko 40 psiaków, wiéc kazdy jest wyprowadzany i miziany. Czekam teraz na fotki suni i relacje z jej zachowan.
Bédzie wystawiona do adopcji na stronce Gaju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Luna znowu wraca:(
Czy ktoś moze z Was wziąść ją na DT? plisss:-(

Aniu czy Twój tymczas aktualny? Większe prawdopodobieństwo że znajdzie dom w Białymstoku wkońcu to ze 3 razy wieksze miasto od Suwałk, tutaj ma ogłoszenia nawet u wetów i w zoologiczych porosklejane i tylko 3 telefony były i tylko jeden sie zdecydował.. Powinna byc w wiekszym miescie z wiekszą prawdopodobnością adopcji...
[/B][/COLOR][/QUOTE]

Przykro mi bardzo ale Luna jest już za duża, ona ma ponad 3 miesiące a ja biore tylko małe kluski, które robią kropelke siusiu a nie kałużę i nie są nauczone czystości poza domem, gdyż nie jestem w stanie wyprowadzać psa na dwór bo tam biegają moje dzikusy, a teraz gdy jest tak piękna pogoda to nie miałabym serca trzymać ich w kojcu.......
Jedyne co mogę robić i robie to przekierowywanie ludzi do Ciebie gdy dzwonią do mnie po szczeniaki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaMag']Przykro mi bardzo ale Luna jest już za duża, ona ma ponad 3 miesiące a ja biore tylko małe kluski, które robią kropelke siusiu a nie kałużę i nie są nauczone czystości poza domem, gdyż nie jestem w stanie wyprowadzać psa na dwór bo tam biegają moje dzikusy, a teraz gdy jest tak piękna pogoda to nie miałabym serca trzymać ich w kojcu.......
Jedyne co mogę robić i robie to przekierowywanie ludzi do Ciebie gdy dzwonią do mnie po szczeniaki...[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Rozumiem to jakby ktos sie ciebie pytał o szczeniaka to podaj im mój nr.
A lunka ma 2 miesiące i 1 tydzień;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkOrange][B]Izy allegro jest magiczne bo ściągnęło do mnei do domu wspaniałych ludzi którzy wzieli Lunke, wiecej u niej na wątku i u mnie w galerii moich psiaków, chyba ze chcecie poczekać to napisze po szkole lub na informatyce:evil_lol:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzis wieczorem bédé dzwonic i dowiem sié jak sié mala miewa. Napisze wszystko co powiedzá mi o suczuni- sama jestem ciekawa bo tak naprawdé, nikt chyba nie pisal jaka ona jest, co lubi itd- w hoteliku nikt sié tym nie zajmowal bynajmniej, wiéc dobrze ze juz já zabralam stamtád.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Dzis wieczorem bédé dzwonic i dowiem sié jak sié mala miewa. Napisze wszystko co powiedzá mi o suczuni- sama jestem ciekawa bo tak naprawdé, nikt chyba nie pisal jaka ona jest, co lubi itd- w hoteliku nikt sié tym nie zajmowal bynajmniej, wiéc dobrze ze juz já zabralam stamtád.[/quote]
I co, dzownilas?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za zwloké, bylam w rozjazdach, dopiero wrócilam godziné temu do domu.

Wiéc sunia zostala przechszczona na... Kajé- nie moja robota, ale calkiem fajne imié :razz:

Ponoc ma juz fotki na stronce Gaju, jutro bédé miala wiécej czasu to powstawiam.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.gaj.schronisko.net/images/adopcje/13032.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.gaj.schronisko.net/images/adopcje/sup2/13032.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.gaj.schronisko.net/images/adopcje/sup3/13032.jpg[/IMG]
pozwolilam sobie wkleic fotki, mam nadzieje ze EMILIA sie nie obrazni:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...