Jump to content
Dogomania

MWPR Wrocław 27-28.09.2008


Różyczka

Recommended Posts

[quote name='Agnisia =)']Ktoś wie ile będzie wstęp kosztował (dla widza)?[/quote]
W zeszłym roku było 8 zł. ;)
Agnisia będziesz? :cool3:
A przyjeżdzasz na 1 czy 2 dni? :cool3:

[quote name='KaRa_']ja mam pytanie czy 17tka odjeżdża przy PKP? i ile się jedzie od PKP na stadion?[/quote]
Możesz liczyć jakieś 20-25 minut. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Na Ringu Honorowym w sobotę i niedzielę o godzinie[/B] [B]13.00[/B] zostanie przeprowadzony konkurs dla Najbardziej Dobranej Pary: Właścicielka i Pies. Nagrodą są kosmetyki firmy ORIFLAME. Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie!


Może ktoś wie co będzie trzeba na takim konkursie zrobić?:lol: bo takowy sie odbędzie:eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinnia'][B]Na Ringu Honorowym w sobotę i niedzielę o godzinie[/B] [B]13.00[/B] zostanie przeprowadzony konkurs dla Najbardziej Dobranej Pary: Właścicielka i Pies. Nagrodą są kosmetyki firmy ORIFLAME. Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie!


Może ktoś wie co będzie trzeba na takim konkursie zrobić?:lol: bo takowy sie odbędzie:eviltong::eviltong:[/quote]
Ciekawy pomysł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ja śpie w Legnicy w internacie za 20zł noc :evil_lol: autostradą 30min. na miejsce wystawy.[/quote]
:crazyeye: Te 30 minut to chyba na rogatki Wrocka.. Musisz dodać co najmniej drugie tyle na bezpieczny dojazd na stadion.
Proponuję jechać do Placu Grunwaldzkiego (od A4 kierunek Warszawa i ZOO), z Placu Grunwaldzkiego skręcić w prawo na rondzie w ul. Skłodowskiej (Galeria Pasaż Grunwaldzki powinna zostać za plecami) - kierunek ZOO i przejechać przez Most Zwierzyniecki. Za mostem skręcić w lewo, w ul. Mickiewicza, ale nie tuż za mostem, bo jest zakaz, a za skwerkiem, przed Wytwórnią Filmów, i jechać prosto aż do stadionu, który będzie po lewej stronie:p
Mogą być zawirowania z parkowaniem, więc to też trzeba brać pod uwagę jak i fakt, ze parking może być spoooory kawałek od interesującego was ringu:cool3:

Szerokiej drogi i sukcesów wystawowych!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ja śpie w Legnicy w internacie za 20zł noc :evil_lol: autostradą 30min. na miejsce wystawy. Dzwoniłam i przyjmą mnie z psem, choc jak sami mówili, nigdy dotąd nie mieli gości z psem, ale nie ma problemu.[/quote]

moj rekord to 24 minuty ... ale do tablicy z napisem "wroclaw" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']widac maja problem z analiza przelewow :evil_lol::evil_lol: spotkamy sie w kolejce w sekretariacie :eviltong:[/quote]
Eh... jak ja tego nie lubię.
A przelew robiłam 8.9.2008 r., list z potwierdzeniem wysłany 15.09.2008 r. A i jeszcze jeden kwiatek - 1 pies miał byc opłacony przez Pedigree Pal (mam ich pismo w tej sprawie). Super...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam potwierdzenie z numerkiem i karteczką na katalog. Mam zgłoszenie Opłacone- czy w związku z tym muszę wziąć potwierdzenie zapłaty? (przy zgłaszaniu organizatorzy nie chcieli potwierdzeń zapłaty ponieważ opłaty za wystawę miały być rozliczane na podstawie wyciągu bankowego )
Czy ktoś wie ile może kosztować parking?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osobek']Ja mam to samo- zgloszenia nieoplacone. Ale przyslali mi numerki startowe. nie mam tylko karteczki na katalog[/quote]

Mam to samo. Zgłosiłem 3 psy i jeden nieopłacony. Może dlatego, że jeden to weteran który jest bezpłatny. Bałagan organizatorów jak zwykle spada na \
wystawcę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ciekawe czy karty oceny beda na ringu - bo jesli tak to nie ide do sekretariatu :eviltong:[/quote]
Z tego co wiem, to wszystkie karty ocen maja byc na ringu. Kierownicy ringowi będa mieli listy psów nie opłaconych i bez sprawdzonej opłaty maja ich na ring nie wpuszczać.

Parking w zeszłym roku kosztował 10 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...