Jump to content
Dogomania

MWPR Wrocław 27-28.09.2008


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Judit']dzięki
jednak stadion.. hmm więc namiocik trzeba brać :eviltong:[/quote]

we wroc nie ma innego terenu pod wystawe, od zawsze sa na swiezym powietrzu :roll:


i wiecie co ja na swojej pierwszej wystawie bylam w 1988 roku... czyli rowno 20 lat temu - wlasnie we Wroclawiu ( wtedy to jeszcze krajowki byly)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']nie byłam chyba jeszcze we wrocławiu na wystawie, stąd takie pytanie ^^[/quote]


mi sie teren wystawowy bardzo podoba, duzo miesjca, duze ringi, mozna sobie spokojnie pospacerowac itp
przy stadionie lekkoatletycznym jest zadaszona trybuna z krzeselkami
no i bardzo duzo miejsca na psie stoiska

oby tylko pogoda dopisala bo z tym roznie we Wroclawiu bywa - niektore wystawy sa wrecz upalne inne w deszczu :-(

Link to comment
Share on other sites

no to super ;]
teraz tylko miejmy nadzieje że pogoda też dopisze ;]

kinnia, zauważyłaś że we wrocławiu jest zupełnie odkręcony plan sędziowania niż jak na innych wystawach? :eviltong:
zazwyczaj gordony są przedostatnie a pointery ostatnie, a tutaj taaaka zmiana :cool3: fajnie, nie trzeba będzie długo czekać do oceny.

Link to comment
Share on other sites

Mi te zmiany o których piszecie pasują :cool3: Zawsze musiałam czekac do jakiejś 14-15 na ocene a siedziałam od rana, a tym razem mój pies jako pierwszy w ogóle startuje na ringu, a po nas też są rasy. Pierwszy raz taki numer :lol: Żebym tylko nie zaperzyła i dojechała na czas :lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

McDzik, mi też te zmiany właśnie bardzo pasują. :cool3: Zawsze trzeba było czekać aż przejdą wszystkie irlandy mahoniowe, angliki, dopiero potem wchodziły moje, zazwyczaj przedostatnie bo po nich jeszcze pointery.
No ale zawsze było czekania i czekania... bo irlandów i anglików często bardzo dużo jest, teraz przynajmniej przed nami pare pointerów i odrazu my :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...