Jump to content
Dogomania

MWPR Wrocław 27-28.09.2008


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=5][COLOR=Red]Ja szukam transportu dla jednej osoby bez psa do Wrocławia z Poznania w sobote i z Wrocławia do Poznania w niedziele...lub jeśli ktos jechal by tylko na sobote i mógł by mnie zabrac a potem odwieźć z powrotem do Poznania
Dokładam sie do kosztów paliwa :)
Bardzo mi zależy na tej wystawie...
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna'][SIZE=5][COLOR=red]Ja szukam transportu dla jednej osoby bez psa do Wrocławia z Poznania w sobote i z Wrocławia do Poznania w niedziele...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red]Dokładam sie do kosztów paliwa :)[/COLOR][/SIZE][/quote]
Pociągiem:evil_lol::evil_lol:
My tak robimy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Z tego co wiem jest strzałka na stadion, to Ci powinno wystarczyć :)[/quote]

dokladnie, sa oznaczenia miejskie, a jak ktos nie zauwazy znakow na stadion to przez jakis czas mozna jechac na ZOO lub HALE LUDOWA

od strony A4 trza sie caly czas pilnowac drogi nr 8 - na Warszawe

Link to comment
Share on other sites

Ok, w kazdym badz razie tata zainwestował w nawigacje, takze bedzie pierwsza okazja, zeby ją wypróbowac :D
Oby pogoda dopisała.
A ktoś wie, dlaczego kazali zabrać rodowód psów z posredniej, otwartej i championow? Jelsi ja mam psa w mlodziezy, a ma juz wyrobiony rodowód, to tez mam zabierac? I po co potwierdzenie wpłaty, skoro na potwierdzeniu mam adnotacje "opłacony"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ok, w kazdym badz razie tata zainwestował w nawigacje, takze bedzie pierwsza okazja, zeby ją wypróbowac :D
Oby pogoda dopisała.
A ktoś wie, dlaczego kazali zabrać rodowód psów z posredniej, otwartej i championow? Jelsi ja mam psa w mlodziezy, a ma juz wyrobiony rodowód, to tez mam zabierac? I po co potwierdzenie wpłaty, skoro na potwierdzeniu mam adnotacje "opłacony"?[/quote]


bo tak mowi regulamin wystaw psow rasowych :evil_lol::evil_lol:

a ta nawigacja to w razie remontow radze sie nie sugerowac :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...