Jump to content
Dogomania

Grzywaczowy off v. 0.2


Dudek

Recommended Posts

[quote name='*anusia&ajlu*']to napisz pozniej jak juz bedzie wszystko ok ;)
a ile to potrwa, bo czest odwiedzam wasza stronke:loveu:[/QUOTE]

Wiesz co nie wiem ile będzie trwało ale mam nadzieję że krótko. Bardzo się cieszę że mamy stałego bywalca. Jak będzie działała to napisze ci chyba, że pierwsza zobaczysz to bo ja nie często wchodzeę na swoją stronę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ilka21']No to Juta wreszcie zagościsz na grzywaczowym ringu robiąc hodowlanki przyszłym rodzicom i zobacze twoje skarby wreszcie :)[/QUOTE]

Fakt. Nie wiem tylko czy akurat my się zobaczymy na tych wystawach, na których być planuję. Faktycznie, mam trochę planów z tym związanych ale czy wyjdą i z jakim skutkiem - zobaczymy. Na razie nie chcę zapeszać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aiste']Dla takich maluchów to warto czekać :-)[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję Aiste. Jest mi szalenie miło.
Bardzo możliwe, że i ta parka także powije swoje maleństwa :
[URL]http://www.chinesecrested.no/en/registry/78006/Chico+Black+Dragon.html[/URL]
[URL]http://www.chinesecrested.no/en/registry/80129/Euphoria+Rustica+Rubra.html[/URL]

Gdybyś miała jakieś pytania - jestem do Twojej dyspozycji.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Filodendron odpowiadam tutaj, żeby nie śmiecić tematu Igorka :) grzywki bardzo się różnią rozmiarami :) mimo, że gurna granica to 35 cm :) ale jak to w każdej rasie jest różnie :) a co do maści to pewnie jakis kolor z zaznaczeniem koloru znaczeń :) u grzywke podaje się raczje kolor włosa niż skóry :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Filodendron odpowiadam tutaj, żeby nie śmiecić tematu Igorka :) grzywki bardzo się różnią rozmiarami :) mimo, że gurna granica to 35 cm :) ale jak to w każdej rasie jest różnie :) a co do maści to pewnie jakis kolor z zaznaczeniem koloru znaczeń :) u grzywke podaje się raczje kolor włosa niż skóry :)[/QUOTE]
Dzięki za odpowiedź. Pierwszy raz widziałam grzywki na żywo - są odlotowe :) Wyglądają, jak zabawki, które ożyły. Bardziej jak koniki, niż psy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poproszę o informacje czy grzywacze powinny mieć w końcu stojące uszka czy na boki, czy też oklapłe. Sporo jest informacji w necie, często jednak jedna informacja drugą wyklucza.

I od kiedy i jak długo grzywek musi nosić usztywnienie na uszkach?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

[quote name='malawaszka']zapraszamy malutkie pieski po piękne kubraczki na zimę prosto z Francji :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194570-KUBRACZKOWY-Bazarek!-Zbieramy-m.in.-na-powa%C5%BCn%C4%85-operacj%C4%99-uszu...-do-21-X-2010-22h00[/url][/QUOTE]

Ja już widziałam, świetne są!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich, jestem tu nowa i chciałabym się przywitać :)
Nazywam się Paulina i jestem właścicielką ślicznej suczki w typie chińskiego grzywacza o imieniu Laila.
Na przyszły rok planuję zakup rasowej suczki hl, dlatego mam nadzieję, że uda mi się tutaj dowiedzieć wszystkiego na temat wystawiania i profesjonalnej pielęgnacji nagusów, choć już sporo nauczyłam się dzięki Laili ;).

Link to comment
Share on other sites

Mam suczkę [U]w typie[/U] hairless. Planowałam zakup rasowego, ale tak wyszło, że przygarnęłam ją jako pięciomiesięczną sunię od kobiety, która kupiła ją do towarzystwa swoim dwóm amtaffom, a Laila im się nie spodobała delikatnie mówiąc... I tak mała Laila trafiła do nas i stała się naszym największym szczęściem :).
U mnie dom zawsze był pełen psów, psy to największa rodzinna pasja, także planuję dokupienie Laili towarzyszki. Jako, że nie popieram pseudohodowli i rozmnażania psów bez papierów (Laila została wysterylizowana) chcę, by towarzyszka Laili była rasowa. Ale zanim do zakupu dojdzie, chcę jak najbardziej pogłębić swoją wiedzę, zanim przyjmiemy nowego członka rodziny. Nie spieszy się nam, najważniejsze, to być przygotowanym w 100%, dlatego na innym forum polecono mi tutaj się zarejestrować :).
Co do założenia hodowli - zawsze marzyłam, by wystawiać psy i założyć hodowlę, ale jeszcze daleka daleka droga przede mną :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Mam suczkę [U]w typie[/U] hairless. Planowałam zakup rasowego, ale tak wyszło, że przygarnęłam ją jako pięciomiesięczną sunię od kobiety, która kupiła ją do towarzystwa swoim dwóm amtaffom, a Laila im się nie spodobała delikatnie mówiąc... I tak mała Laila trafiła do nas i stała się naszym największym szczęściem :).
U mnie dom zawsze był pełen psów, psy to największa rodzinna pasja, także planuję dokupienie Laili towarzyszki. Jako, że nie popieram pseudohodowli i rozmnażania psów bez papierów (Laila została wysterylizowana) chcę, by towarzyszka Laili była rasowa. Ale zanim do zakupu dojdzie, chcę jak najbardziej pogłębić swoją wiedzę, zanim przyjmiemy nowego członka rodziny. Nie spieszy się nam, najważniejsze, to być przygotowanym w 100%, dlatego na innym forum polecono mi tutaj się zarejestrować :).
Co do założenia hodowli - zawsze marzyłam, by wystawiać psy i założyć hodowlę, ale jeszcze daleka daleka droga przede mną :).[/QUOTE]

mychaaaa to tak jak ja, tylko, że ja już mam wybraną hodowlę, tylko czy ta Pani za kilka lat zdecyduję się mi przekazać mi swoje dziecię.... pewnie wie, że mówię (piszę) o niej ;) już mi się nawet śniła;) ale wierz mi: 2 grzywki to podstawa!!!!!!!!!!! PP i HL to jest to!- przynajmniej dla mnie- teraz wiem, że żyję i mam dla kogo żyć- 3 dzieci.............. może jkiedyś więcej........hihihi/.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']mychaaaa to tak jak ja, tylko, że ja już mam wybraną hodowlę, tylko czy ta Pani za kilka lat zdecyduję się mi przekazać mi swoje dziecię.... pewnie wie, że mówię (piszę) o niej ;) już mi się nawet śniła;) ale wierz mi: 2 grzywki to podstawa!!!!!!!!!!! PP i HL to jest to!- przynajmniej dla mnie- teraz wiem, że żyję i mam dla kogo żyć- 3 dzieci.............. może jkiedyś więcej........hihihi/.........[/QUOTE]

Oj, że dwa grzywki to podstawa - wiem :) grzywkomania to bardzo groźna choroba, hihi ;).
Ja też upatrzyłam hodowlę, dużo dowiedziałam się o grzywkach od tego hodowcy i zauważyłam, że nawet ta Pani tutaj jest :).
Ale jak to będzie, przyszłość pokaże ;).
Póki co chcę zebrać jak najwięcej informacji, ponieważ w kwestii wystawiania psów jestem zielona, a grunt to stawiać sobie nowe cele do realizacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...