Jump to content
Dogomania

Małe bokserki :)


Dalmati&Maja

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdyby, podobnie jak to ma miejsce w Belgii, trzebaby miec najpierw pozwolenie na psa a pozniej jego samego, ten stosunek pogryzien bylby zapewne zupelnie inny

A tak jest w Belgii??? Dotyczy to wszystkich psów, czy może tak jak w Polsce jedynie "rasowych" z listy? Napisz jeśli możesz coś więcej :) U nas też planuje się coś podobnego, aby urealnić zezwolenie na hodowanie psów z listy. Więcej o tym pisałem w dziale Prawo

tutaj

Ja oddzielam takich ludzi, ale dalej z uporem maniaka twierdze, ze tak robic nie powinni. Niestety masz calkowita racje-mit o suczce, ktora musi raz urodzic siedzi cholernie gleboko, tym glebiej, iz sami weci (!!!!!! :evil: :evil: ) podtrzymuja taka wersje! A maja w tym swoj cel, oj maja.W koncu to oni zbiora kase za opieke nad szczeniakami, oraz przybedzie im nowych pacjentow

Nie powinni, ale upłynie baardzo dużo czasu zanim to się zmieni. I tu potrzebna jest właśnie pomoc weterynarzy, z którymi decyzja o rozrodzie jest często konsultowana przez tą grupę właścicieli. I to oni mogą mieć, wg mnie, największy wpływ na ostateczną decyzję.

I na koniec: nie żebym się podlizywał, ale słowa

Anastazja, jaka ty madra kobita jestes

to święte słowa ;) :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...