Jump to content
Dogomania

Taki maciupeńko maleńki- naczekał się i...W KOŃCU W SWOIM DOMKU! WROCŁAW


Koperek

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja bym mogła założyć, ale już jutro, bo teraz schodzę ^^

[SIZE=1]Potrzebuję krótki tekst o niej (mogę skopiować z pierwszego postu), inf czy jest wysterylizowana/zaszczepiona/odrobaczona, województwo i miasto w jakim przebywa, wiek, ewentualnie dodatkowe informacje, do jakiego domu by się nadawała(mieszkanie, dom), czy toleruje dzieci, psy, koty.. ale tego już nie musi być ^^[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]chester- [SIZE=4]dziękuję![/SIZE][/B] ...ale to jest chłopak :eviltong:

Więc tak:
Na spacerku jest bardzo grzeczny, na trawce wariuje, za patyczkiem lata i się cieszy- rewelacja! Wpatrzony był we mnie, jak w obrazek- ino powąchać swoje musiał, bo kilka miesięcy na betonie spędził.

Nadaje się do kotów i innych psów także, tylko musiałby ustawić w nowym domu swoje rządy:razz:- czyli drugi piesek to uległy musi być!- nie ważne czy suczka, czy piesek, czy duży, czy mały!

Do dzieci nie mam pojęcia, jaki ma stosunek- sądzę, że u mądrego opiekuna mądrze będzie się zachowywał- byle ktoś mu pokazał, jak się zachowywać w stosunku do bobasa;)

Do ludzi to [B]MIŚ PRZYTULAK![/B]:loveu:Każdy może podejść i go pogłaskać- nie ma nic przeciwko, a nawet chciałby tego zawsze i wszędzie- [B]JEST TAK MILUSIŃSKI, ŻE MASAKRA!:lol::lol::lol:[/B]

Nie jest wykastrowany, ale w każdej chwili mogę go zapisać, choć najbliższy termin to za ok. 3 tygodnie.

Zaszczepiony, zachipowany, z książeczką zdrowia.

[B]P.S.[/B] Daje się cały wymacać- łapeczki, ogonek; daje się wyczesać, ładnie chodzi na smyczy.;)

Link to comment
Share on other sites

Widziałąm wczesniej tego pieska na allegro - i nawet dzwoniłam w jego sprawie ale bałam się , że nie polubi podróży samochodem

[B]APELUJĘ [COLOR=red]zmienić fotki z Allegro[/COLOR][/B] bo na tych ze spacerku to zupełnie inna psinka - nie do poznania - [COLOR=red][B]i opisik bardziej oddający jego charakter[/B][/COLOR] bo z tamtego wynika , że to malutki dzikusek a jak czytam i oglądam tutaj to piesek niebo a ziemia jak wyobrażałam go sobie po przeczytaniu aukcji

tutaj daję starego linka
[URL]http://allegro.pl/item356000370_dorosly_a_taki_malutki.html[/URL]

zaraz postaram się coś ciekawego zaprojektować i wsatwie Wam PrintScreena :D

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/242/49f8ecf005ca3804.jpg[/IMG][/URL]

troszkę za bardzo pomniejszyłąm i dużo straciło na jakości - wkleiłam opis ze spacerku i zostawiłam ten poprzedni - żeby mniej więcej było wiadomo jaka jest jego syt w schronie no i mogłam dodac , że to fotki z jego spacerku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='benitka608']
Widziałąm wczesniej tego pieska na allegro - i nawet dzwoniłam w jego sprawie [B]ale bałam się , że nie polubi podróży samochodem[/B]
[/quote]

to ma byc "powód" na odrzucenie psa do adopcji?:icon_roc:
(w tym przypadku danym psem jest Lupuś)

Link to comment
Share on other sites

wiesz Oktawia, może ktoś chciałby codziennie zabierać psa np. do pracy samochodem, bo w domu nie ma zbyt często i zbyt długo domowników, wtedy pies raczej powinien lubić jazdę samochodem.
Ale zakładając z góry, że pies tego nie polubi.... :roll: Powinno się na najpierw sprawdzić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']to ma byc "powód" na odrzucenie psa do adopcji?:icon_roc:
(w tym przypadku danym psem jest Lupuś)[/quote]

zadzwoniłam do wolontariuszki i usłyszałam , że ten piesek raczej nie jest psem kanapowym - czyli wywnioskowałam , że nie lubi życia w domu i pewnie czuje sie tylko na dworze, na otwartej przestrzeni

nie wyobrażam sobie np co tydzień wozić przerażonego psa samochodem ok godz i zmuszać go do tego co kilka dni - przecież to byłby dla niego ogromny stres
nie wspominając o wycieczce autobusem lub pociągiem :roll:

tj dla mnie ważne kryterium wyboru i myślę, że dobrze, że biorę takie coś pod uwagę

dlatego decyduję się na szczeniaka

Link to comment
Share on other sites

męczy mnie dziubeczek mały.. :(
może mi ktoś odpowiedzieć, tu albo na gadu gadu czy oferując się jako wolontariusz w naszym schronie będę miała możliwość zabierania psów na spacery, czesania, itd? bo nie chcę ugrzęznąć tylko w sprzątaniu psich kup.. i to nie chodzi o to, że się brzydzę czy coś.. bo korona mi z głowy nie spadnie jak to czasem zrobie, ale zależałoby mi raczej na tym żeby te psy potulić, uczesać, zadbać o nie i ich stan psychiczny, tak po prostu się pobawić, żeby im jakoś umilić ten czas..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...