Jump to content
Dogomania

TEMAT GLOWNY KLUBU COCKERMANIAKOW


Recommended Posts

Co tu tak cichutko :roll: ??

Żadnych spraw organizacyjnych?? A ja bym chciała poruszyć pewien temat. Ostatnio na forum pojawili się nowi cockermaniacy : KS.dogoman i Ankaa. Z tego co wiem, to chcieli dołączyć do naszego klubu...ale nie widzę, żeby ku temu skierowane były jakieś działania...:-? Może byśmy się w to zaangażowały...oczywiście jeśli nikt nie ma nic przeciwko temu, aby do nas dołączyli...

Ja jestem jak najbardziej "Na TAK" :D A wy?? CZekam na wasze opinie w tej sprawie. Zapraszam też KS.dogomaniaka i Ankę, aby wypowiedzieli się, czy chą należeć do klubu.

No to by było na tyle. Kończę bo się rozpisałam :P

Papatki :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ludzie co jest? Widze narazie ze w klubie jestem ja Arwen i Sabriel, reszty jakas nie widze :(

Kto tak chcial tego klubu?

Kto tak chcial nalezec?

Jakas nie widze Mango, K.s. Dogomania, Anki, co jest?

Chociaz powidzcie dlaczego was nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Nie zapominajcie o na, bo chyba to zrobiliscie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

pozdrawiam Ewelina:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

No, dziewczyny i chlopaki, tyle bylo krzyku o ten klub a teraz jest nas tylko troje. Rozumiem, ze wasze pieski was tak absorbuja ale dajcie nam znac czy chcecie nalezec do tego klubu czy nie. Nikogo nie zmuszamy, chcemy tylko poznac wasze zdanie.

Ankaa, ks.dogoman, Mango to do was to kieruje!! :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!

Chciałam wam tylko powiedzieć, że mie raczej nie będzie o 19.00 (gdyby co to później), bo jadę gdzieś (Ewelina wszystko wie)....

No i to by było na tyle, tych ogłozeń :wink:

Do Mango...

My właśnie chcemy, zebyś była w klubie. Zależy nam na tym, zebyś przychodziła na forum i chat. Rozumiemy, ze możesz nie mieć czasu...ale przecież tak bardzo chciałaś klubu, a teraz prawie się z tobą nie widujemy... :cry:

Przemyśl to...

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...