Jump to content
Dogomania

TEMAT GLOWNY KLUBU COCKERMANIAKOW


Recommended Posts

POPRAWKA : Ja jestem czesto na czacie, tylko nikogo wtedy nie ma, a jak Wy widzicie tylko to, ze ja nie jestem na czacie wtedy, kiedy Wy jestescie, to sorry, ale to jest jedna, wielka pomylka.. :evil:

Zreszta, chyba wole siedziec na Dogomanii niz na czacie, bo tu mozecie na mnie mniej obrazliwych bluzgow napisac [dotyczacych mogego "nie przychodzenia" na spotkania].. 8)

Opis czatu to : "ZAPRASZAM OSOBY LUBIACE COCKERY" czy cos w tym stylu.. Ja lubie cockery i przychodze na czat, ale Was wtedy na nim nie ma!!!

I wreszcie Was mam --> nie przychodzicie na spotkania :P !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdybyś przychodziła od początku, to byś wiedziala, o której godzinie się umawiamy. Nie zawsze jest to 19. Sorry, ale ja cię nigdy nie wyzywałam, więc nie wiem skąd ci się to wzięło.

A ha...zanim coś napiszesz, to, przed tem to sprawdź. Mówię tu o tym co powiedziałaś: "I wreszcie was mam, nie przychodzicie na spotkania"

Akurat to nie jest prawda... :-?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam bardzo, to nie moja wina, ze nie ma nas na chacie kiedy ty jestes. Jest umowiona godzina i przychoodzimy na umowiona. Mango dostosuj sie do grupy a nie oczekujesz zeby grupa przystosowala sie do ciebie. A ten twoj tekst "Wreszcie Was mam - nie przychodzicie na spotkania" to absolutna bzdura, no moze ostatnio ja nie przychodzilam, ale to nie wazne. Spotkania sa o 19.00 jesli cie nie ma na spotkaniu, to nie mow, ze nas nie ma. Czasem no sie zdaza pozniej przyjc, ale to zadkosc.

Nigdy nie bluzgalam na ciebie, cos ci sie przewidzilo. Owszem mowilam kilka rzeczy, ale to nie bylo bluzganie.

Arwen, zrobie do ciebie fajny usmieszek :bigok: powinnas wiedziec o co mi chodzi, hihihi...

Apropo, faktycznie na emblemacie jest ta Arwen, nie przypatrzylam sie wczesniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Gdybyś przychodziła od początku, to byś wiedziala, o której godzinie się umawiamy. Nie zawsze jest to 19.
A ten twoj tekst "Wreszcie Was mam - nie przychodzicie na spotkania" to absolutna bzdura, no moze ostatnio ja nie przychodzilam, ale to nie wazne. Spotkania sa o 19.00 jesli cie nie ma na spotkaniu, to nie mow, ze nas nie ma. Czasem no sie zdaza pozniej przyjsc, ale to zadkosc.

Nigdy nie bluzgalam na ciebie, cos ci sie przewidzilo. Owszem mowilam kilka rzeczy, ale to nie bylo bluzganie...

!!!! TO WY SIE WRESZCIE ZDECYDUJCIE, A NIE NA MNIE GADACIE !!!!

Do Eweliny...

Ja pierwsza napisalam

"!!! COCKERKI RZADZA SWIATEM !!!"

Link to comment
Share on other sites

Mango...chyba nie do końca rozumiesz nasze wypowiedzi. Gdybyś częściej przychodziła na spotkania na czacie, to byś o wszystkim wiedziała. Raz umawiamy sie na 19, ale ostatnio ustalamy późniejszą porę np. 20. Dlatego napisałam: Nie zawsze jest to 19.

Nigdy na CIebie nie bluzgałyśmy. Dlaczego od razu szukasz powodów do kłótni? Jesteśmy klubem czy nie? Jeśli tak, to po co w ogóle ta rozmowa. Sama mówiłaś, ze nie chce Ci się przychodzić na forum i czat. Nie obwiniaj nas i nie oskarżaj, ze nie przychodzimy na spotkania, bo tak nie jest!!! :-?

Eh...szkoda gadać.

P.S. Ewelina, też się cieszę z dzisiejszego dnia :D

Link to comment
Share on other sites

Cicjo wszedzie, glucho wszedzie, co to bedzie, co to bedzie??? (mowie tu o tym temacie i chacie...) Tylko ja i Arwen spotykalysmy sie, ale teraz jej akurat nie ma, stwierdzilysmy, ze nie ma sensu na chgat przychodzic, jak tylko we dwie gadamy...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ja mam taką jedną małą prośbę...Przemyślcie to...ten klub jest dla mnie naprwadę ważny. Nie chcę kłótni...Powiedzcie...jesteście w klubie czy nie?

Sup już odeszła. Ja nie chcę odejść. A mango nawet o niczym nie wie...Co robić?!

Ja myśle, że trzeba zlikwidować klub i zrobić go od nowa.
Link to comment
Share on other sites

hmm, z tego co pamietam jestesmy cockermaniakami, ale to szczegol. Nie wiem czy to tak o, da sie wszystko zapomniec... ale trzeba sprobowac... Ja sobie wszystko juz z Suprise wyjasnilam, ale zostala mi Sabriel, ale jak ona nie chce ze mna gadac? Unika mnie jak ognia. Jka mamy sobie wszystko wyjasnic? Hmm, Mango interesuj sie wiecej klubem, a nie sie wkurzasz i mowiz: Jak przychodze na chat to nikogo nie ma. Przychodz na umowiona godzine a nie sie obrarzasz, przystosuj sie do grupy, a nie grupa do ciebie.

Wiec rozumiem, ze jutro o 19 jestesmy na chacie? Odrazu podam adres jakby co, bo niektorzy pewnie tak dawno byli na tym chacie, ze juz adres zapomnieli...

http://www.polchat.pl/chat/?_room=COCKER%26nbsp%3bSPANIELE

Link to comment
Share on other sites

Siema! Już wrociłam! Co tam u was. Nie martwicie się, już nie będzie wam tak nudno bo będziecie mieli z kim pogadać (mowię tu o mnie :) )

Nie mogę się doczekać kiedy spotkamy się na czacie :wink:

Moj numer gg to: 4003898

Do zobaczonka wkrotce :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tak mi sie chce plakac, olaliscie nasz klub! Nici z "powrotu do przeszlosci", napislam temat "POwrot do przeszlosci" - czy uda sie powrocic do klubu. I chyba sie nie bedzie dalo :roll: :wallbash: :nerwy: :cool1: :nonono2: :eek: :eek2: :eek3: :flop: :placz: :niedowia: :puppydog:

Link to comment
Share on other sites

Ej luszie spokojnie...No cóż są wakacje, pewnie większość z nas, cockermaniaków wyjechała. Jeśli ktoś ma wolny czas jak ja i Ewelina, to fajnie by było gdybyście wpadli na czat. Tak się za wami stęskniłam i chciałabym sobie pogadać poki jeszcze mogę, bo 29 wyjeżdżam :roll:

Mam nadzieję, ze się wkrótce zobaczymy...

Pozdro..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...