Jump to content
Dogomania

TEMAT GLOWNY KLUBU COCKERMANIAKOW


Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA TE SŁOWA, CO TU NAPISZĘ, ALE JUŻ Z WAM NIE WYTRZYMUJĘ !!!!!

CO WAM NA ŁBY UPADŁO??!!??!! KŁÓCICIE SIĘ Z POWODU KLUBU.. ALE PRZECIEZ JEŚLI NIE CHCECIE NALEŻEĆ, TO NIE NALEŻCIE.. TEN KLUB JEST DLA COCKEROMANIAKÓW, KTÓRZY KOCHAJĄ COCKER SPANIELE. A JEŚLI MACIE ZAMIAR SIĘ KŁÓCIĆ, TO NIE ZAŁAMUJCIE INNYCH, TYLKO PO PROSTU NIE NALEŻCIE DO NASZEGO KLUBU !!! TAK, TAK.. ON NADAL ISTNIEJE.... I NIE WYOBRAŻAJCIE SOBIE, ŻE JEDNA OSOBA MOŻE NISZCZYĆ CAŁY KLUB!!

JA WAM POWIEM, ŻE NIE PRZYJMUJĘ DO WIADOMOŚCI ROZPADU KLUBU I BARDZO ŻAŁUJĘ, ŻE BYŁAM W PONIEDZIAŁEK I WTOREK NA WYCIECZCE, BO MOŻE GDYBYM BYŁA NA DOGOMANI, TO NIE BYŁOBY TYCH KŁÓTNI

JEŚLI SURPRISE NIE CHCE BYĆ W NASZYM KLUBIE, TO NIECH SE DA SPOKÓJ, A MY O NIEJ PO PROSTU ZAPOMNIMY

!!!!!!!! EWELINA MA DO NAS WRÓCIĆ !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Niestety ja ostatnio nie mogłam przyjść...coś mi się z internetem stało...a poza tym mam dziś i jutro próbny egzamin gimnazjalny...(jestem w 2 gimn.).

Mango...widzę, że mamy podobne zdanie na temat klubu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

No niestety tak czasem bywa, że jedna osoba potrafi wszystko zepsuć :(

Co do klubu...nie wiem jak wy, ale ja myślę, że musimy o tym pogadać może na czacie...chociaż, nie wiem czy to jeszcze ma sens...bo ja juz nie wiem kto chce tego klubu... :(

Pozdrowionka...

Link to comment
Share on other sites

LUDZIE??!!??!!??!!??!!??

Czy juz nie ma tu nikogo komu by zalezalo na klubie??

Jestescie do bani..

Poczytajcie poprzednie posty...

Kazdy tylko gadal KLUB KLUB KLUB...

A teraz, kiedy trzeba ten KLUB ratowac, to juz nikt nie chce?

Gratuluje.. :(

Arwen, dobrze, ze chociaz my tu jeszcze jestemy :)

Link to comment
Share on other sites

... ja tez jestem, ale teraz nie ma co pisac i nic nie pisze, chce tego klubu, ale widzisz nikt sie nie odzywa oprocz ciebie i Arwen... Proponuje zorganizowac jutro o 19.00 (wczesniej nie moge) spotkanie i wszystko dokladnie omowic co i jak.

Powinnismy potraktowac te sprawe powaznie, wiec ja jako zalozycielka klubu mowie, zeby kazdy z was napisal mi maila lub prywatna wiadomosc, czy chce klubu czy nie, ale to nie ma byc tylko, ze chce klubu, ale to musi byc tez napisane czy bedzie nalezec czy nie i to musi byc przemyslane, wtedy ja powiem na glownym temacie, kto jest OFICJALNYM czlonkiem klubu, wtedy wszyscy, ktorzy beda nalezec, musza zorganizowac czas na spotkania. A i jeszcze jedno, jak okaze sie, ze ktos nie bedzie mogl przyjsc na spotkanie to wtedy prosze mi wylac co kolwiek z powiadomieniem, ze nie przyjdzie. Wtedy ja wysylam cos na czym jest napisane, o jakich organizacyjnych sprawach mowilismy. Wtedy kazdy bedzie wiedzial co bylo na potkaniu i co musi wiedziec. Ale bardzo prosze nie mowic sobie tak:

A NIE CHCE MI SIE PRZYJSC, WYSLE MAILA I I TAK BEDE WIADZIALA CO BYLO...

Bardzo prosze nie robic takich rzeczy....

Wiem, ze troche ostro do tego podeszlam, ale jak widzicie jest to konieczne.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie ja tez wyraze swoje zdanie.

Moja ostatnia obecnosc na czacie nie nalezala do udanych, zrazilam sie delikatnie mowiac. Nie mozna bylo o niczym porozmawiac ani cos konstruktywnego ustalic. Albo ktos wchodzil i byla rozmowa o dupie marynie za przeproszeniem albo gadanie o niczym.

Poza tym inaczej wyobrazam sobie club cocermaniakow, nie tak oficjalnie i sztywno.Wedlug mnie nie potrzebne jest ustalanie jakis zasad czy regulaminu. Nie chce aby klub funkcjonowal jak szkola-jak nie przyjde to musze przyniesc usprawiedliwienie. Wolalabym skupic sie na tym co rzeczywiscie nas laczy czyli spanielach ale w luznej formie.(jak wygladaja, jaki maja charakter, co lubia, a czego nie, co jedza itd.)

Dlatego tez nie bede czlonkiem tego klubu. Gdyz inaczj sobie taki klub wyobrazam.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To ja w takim razie juz nic nie mowie, robcie sobie co chcecie, byle beze mnie...

No jak to jest klub no to powinny byc jakie chociaz male zasady, ale z reszta ja nic nie mowie, bo juz nikogo nie bedzie w tym klubie, odwoluje wszystko co powiedzialam, tak jakby mnie nie bylo na tym teacie...

Link to comment
Share on other sites

Alez Arwen, to ze ja sie do klubu nie pisze nie znaczy ze on nie moze istniec. Przeciez sa osoby ktorym taka forma klubu odpowiada. Z tego co widze to pozostajesz ty, Mango i Ewelina. Moze jeszcze ktos bedzie chcial do was sie przylaczyc, chocby Ankaa.Tak wiec klub moze istniec.

Pozdrawiam i zycze wam powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA TE SŁOWA, CO TU NAPISZĘ, ALE JUŻ Z WAM NIE WYTRZYMUJĘ !!!!!

CO WAM NA ŁBY UPADŁO??!!??!! KŁÓCICIE SIĘ Z POWODU KLUBU.. ALE PRZECIEZ JEŚLI NIE CHCECIE NALEŻEĆ, TO NIE NALEŻCIE.. TEN KLUB JEST DLA COCKEROMANIAKÓW, KTÓRZY KOCHAJĄ COCKER SPANIELE. A JEŚLI MACIE ZAMIAR SIĘ KŁÓCIĆ, TO NIE ZAŁAMUJCIE INNYCH, TYLKO PO PROSTU NIE NALEŻCIE DO NASZEGO KLUBU !!! TAK, TAK.. ON NADAL ISTNIEJE.... I NIE WYOBRAŻAJCIE SOBIE, ŻE JEDNA OSOBA MOŻE NISZCZYĆ CAŁY KLUB!!

JA WAM POWIEM, ŻE NIE PRZYJMUJĘ DO WIADOMOŚCI ROZPADU KLUBU I BARDZO ŻAŁUJĘ, ŻE BYŁAM W PONIEDZIAŁEK I WTOREK NA WYCIECZCE, BO MOŻE GDYBYM BYŁA NA DOGOMANI, TO NIE BYŁOBY TYCH KŁÓTNI

JEŚLI SURPRISE NIE CHCE BYĆ W NASZYM KLUBIE, TO NIECH SE DA SPOKÓJ, A MY O NIEJ PO PROSTU ZAPOMNIMY

!!!!!!!! EWELINA MA DO NAS WRÓCIĆ !!!!!!!!!

Popieram Cię Mango. I... ja też chcę należeć do klubu.

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze ten klub powoli sie rozpada...

Jesli nie chcemy zeby sie rozpadl, trzeba do tej sprawy podejsc na powaznie...

Niestety nie moglam przybyc na zebranie ostatnio z jakis powodow, ale z jakich to niewazne,

ale proponuje zebysmy spotkali sie wszyscy (zainteresowani dolaczeniem do klubu i Ci, ktorzy do niego naleza).

uniewazniam to co napisalam wczesniej: "... ja tez jestem, ale teraz nie ma co

pisac i nic nie pisze, chce tego klubu, ale widzisz nikt sie nie odzywa oprocz ciebie i Arwen...

Proponuje zorganizowac jutro o 19.00 (wczesniej nie moge) spotkanie i wszystko dokladnie omowic co i jak.

Powinnismy potraktowac te sprawe powaznie, wiec ja jako zalozycielka klubu mowie, zeby kazdy

z was napisal mi maila lub prywatna wiadomosc, czy chce klubu czy nie, ale to nie ma byc tylko,

ze chce klubu, ale to musi byc tez napisane czy bedzie nalezec czy nie i to musi byc przemyslane,

wtedy ja powiem na glownym temacie, kto jest OFICJALNYM czlonkiem klubu, wtedy wszyscy, ktorzy

beda nalezec, musza zorganizowac czas na spotkania. A i jeszcze jedno, jak okaze sie, ze ktos nie

bedzie mogl przyjsc na spotkanie to wtedy prosze mi wylac co kolwiek z powiadomieniem, ze nie przyjdzie.

Wtedy ja wysylam cos na czym jest napisane, o jakich organizacyjnych sprawach mowilismy. Wtedy kazdy

bedzie wiedzial co bylo na potkaniu i co musi wiedziec. Ale bardzo prosze nie mowic sobie tak:

A NIE CHCE MI SIE PRZYJSC, WYSLE MAILA I I TAK BEDE WIADZIALA CO BYLO...

Bardzo prosze nie robic takich rzeczy....

Wiem, ze troche ostro do tego podeszlam, ale jak widzicie jest to konieczne."

I mam teraz takie pytanie:

CZY TEN KLUB JESZCZE ISTNIEJE?

JESLI TAK TO KTO DO NIEGO NALEZY?

Ale naprawde powinnismy potraktowac te sprawe powaznie, to przeciez chodzi o przyszlosc NASZEGO klubu.

Prosze teraz o Wasze propozycje, jak ten klub ma wygladac...

Ja sie juz wypowiedzialam na ten temat, ale Sabriel ma racje, troche az za powaznie do tego podeszlam.

Teraz mowie do wszystkich klubowiczow:

NIE POZWOLMY ROZPASC SIE KLUBOWI!!! JESLI NAPRAWDE KOCHAMY COCKERKI TO POWINNISMY WALCZYC O TO

ZEBY ZOSTAL!!!

Wlasnie zalozylam trone o moim psiaczku, ale musze jeszcze kilka rzeczy poprawic, ale tym sie

zajme moze dzis, moze jutro

i tak sobie mysle, ze moglabym tak zrobic jeszcze jeden odnosnik:

"KLUB COCKERMANIAKOW" i wtedy napewno bylo by wiecej osob w NASZYM klubie, dalabym na kilka

stron link do mojej strony

i byloby cacy. No, ale sie rozpisalam starczy, czekam na Wasze opinie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...