Jump to content
Dogomania

TEMAT GLOWNY KLUBU COCKERMANIAKOW


Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiec widze ze narazie do klubu naleze ja, Sabriel, Mango_zakofana, Surprie i Alimak, ale moje kolezanka Arwen rowniez chcialaby dolaczyc wiec prosze o wasze zdanie, ja jak najbardziej jestem za...

Czy to o mnie chodzi? A skąd ja się tu wziełam?

Link to comment
Share on other sites

Nieee.. nie o Ciebie.. Jesli chcesz to też możesz dołączyć, a co do Arwen.. jestem za :)))))). Sorry, ale to tylko pierwsze wrażenie... musimy się poznać na czacie! A więc jutro o 18:00!!!! Jeśli ktoś chce dołączyć do naszego klubu niech się tam zgłosi. Albo pisze na maila [email protected], ja powiadomie kiedy będzie zebranie i spotkamy się na czacie :)))

Link to comment
Share on other sites

Juz to napisalam im nas wiecej tym lepiej, tak wiec jestem za.

Alimko z tego co sie orientuje to Arwen przymierza sie do kupna spanielka.

Kurde nie wiem czy w niedziele przyjde na czat,bo sie wybieram do babci,musze zawiezdz bratu wypracowanie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Alimko...ja zamierzam kupić sobie Cocker Spaniela, a dokładniej to jestem ze śródmieścia, a ty?

Do wszystkich: Ja dzisiaj postaram się przyjść na chat, a tam jak już mówiłyście, bliżej się poznamy :wink:

Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

heh chcecie tego klubu? jak nie to mowcie. dlugo czekalam az przyjdziecie tylko Sup, Arwen i Alimak przyszly, ale z tego co widze Sup nie chce tego klubu.... mowcie ale prawde nie chce spotykac ie na chacie z kims kto jet zmuszany.

Link to comment
Share on other sites

Ejj.. ja chce klubu.. ale jesli wam nie pasuje to nie musze w nim być.. i nie życze sobie żebyś pisała o mnie na tym forum. Jak masz coś do mnie to mi lepiej to powiedz.. i nie pisz o swoich przypuszczeniach co do mojego zachowania...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taką jedną małą prośbę...Przemyślcie to...ten klub jest dla mnie naprwadę ważny. Nie chcę kłótni...Powiedzcie...jesteście w klubie czy nie?

Sup już odeszła. Ja nie chcę odejść. A mango nawet o niczym nie wie...Co robić?!

Link to comment
Share on other sites

Ale Sup odeszła. To już nie będzie twój problem. Będziesz miała z nią święty spokój, bo tak to tylko były kłótnie. Uraziła cię, ale to nie powód, żeby rezygnować. Nie odchodź z klubu proszę, zostań... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...