Jump to content
Dogomania

TEMAT GLOWNY KLUBU COCKERMANIAKOW


Recommended Posts

Siema ludzie! Właśnie wrociłam znad morza, a tu...pustki...

Ewelina wyjechała, a z resztą nie wiem co jest? Ktokolwiek by tu zajrzał...proszę napisz coś :roll:

Mam nadzieję, że niedługo uda mi się z kimś spotkać np. na czacie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NOTKA POJEDNAWCZA

Hejka!

Zastawiacie się pewnie, co się ze mną stało, że tu wróciłam i w ogóle... Ja też się nad tym zastanawiałam i doszłam do wniosku, że ostatnie 3 miesiące były dla mnie naprawdę trudne, i nie wiem czemu to one zmieniły tak strasznie mój charakter (sorki, Ewelina, za wszystko) :( Ale teraz postanowiłam wszystko naprawić.. Nawet pogodziłam się z przyjaciółką :)

Rzeczywiście, były tu straszne pustki przez te 3 miesiące... Ja też tu zaglądałam co najmniej raz na tydzień i nie miałam o czym pisać.. Po prostu cisza.... Mam nadzieję, że po wakacjach wszystko się zmieni..

K.S.Dogoman Gratuluję wybrania pięknej suczki... Zrób o niej stronkę, wstaw zdjęcia i będzie OK :-)

Ola

LEPIEJ ??!!??

Link to comment
Share on other sites

Olka, jeli oczekujesz, ze wszyscy padna tu przed toba na kolana i beda ci dziekowac za to, ze po trzech miesiacach wreszcie zainteresowalas klubem, to sie brubo myslisz! Nie bede tu teraz pisac 'Oh, Ah, jak fajnie, ze wrocilas!' niedoczekanie... Z drugiej strony wreszcie sie ktos odezwal... ale eh... jeszcze malo tego, chwalisz sie, ze chodzisz do najlepszego gimnazjum w miescie, jakbys nie miala czym, kiedys, jak cie poznalam, myslalam, ze jestes inna..., a teraz napisze to, co zawsze pisze Arwen (co za reklama dla ciebe ;-) ) ..............NO COMENTS...............

Link to comment
Share on other sites

WOW! Wreszcie ktoś szanowny oprocz mnie i Eweliny, zajrzał na to forum...A juz myślałam... Ale tak szczerze mowiąc, czy po to chcieliśmy klubu? Żeby na początku było fajnie a potem 3 miesiące sie tu nie odzywać. Mango...moiwsz, ze tu zaglądałaś...więc czemu nic nie napisałaś? Chociażby, ze wyjeżdżasz i cię nie będzie...Eh ludzie nie wiecie, ze my tu się męczyłyśmy nie wiem po co i pisałyśmy...oj weźce nie chce mi sie nawet o tym gadać...Powalone jest to wszystko...Ja nie po to dołaczałam do klubu, zeby tak było... :-?

Przynajmniej z Ewelina mam jakiś kontakt...

No i jak w poprzednim poście wole więcej sie nie wypowiadać mowię tylko jak zwyklę...

>>>>>>>>>>NO COMENTS>>>>>>>>>>

Link to comment
Share on other sites

Ekhm... kto powiedzial, ze nie chcemy? Poprostu nie spodziewalysmy sie, ze ktos, kto przez 3 miesiace olewal klub, nagle przyjdzie, przeprosi i juz wszystko jest OK. Nie, takich rzeczy sie nie robi... Ty myslisz, ze juz wszystko jest ok, i wszystko bedzie tak jak kiedys? Nie, tym razem juz nie...

Link to comment
Share on other sites

No to jesli mnie nie chciecie

No tak, jak zwykle musi byc zwalone na nas tak?

Od razu mowisz, ze cię nie chcemy... :-? A ty jakbyś się czuła na naszym miejscu? Wyobrażasz to sobie, ze przez 3 miesiące wszyscy ( w moim przypadku oprocz Eweliny i Sabriel) cie olewają?

To wcale nie jest miłe! :-?

Link to comment
Share on other sites

No...zeby śmiać sie w takiej chwili to ja nie powiem...z reszta tak szczeże mowiąc to ty zawsze sie z wszystkiego śmiałaś (to fakt)

No coż mi tam nie jest do śmiechu...chcecie żeby klub się walił to nadal nas olewajcie...

Paranoja...

Copyright © by Arwen - jak tak bardzo tego chcesz...

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!Od kilku dni mam śliczną spanielkę,chociaż może powinnam napisać kundelka bo ostatnio wiele się naczytałam iż pies bez rodowodu to kundelek,ale nic mam nadzieję ,że Wam to nie będzie przeszkadzało i przyjmiecie mnie do swojego grona :D .Moja suczka zwie się Maja i jest cudowna,zwariowałam na jej punkcie :D Pozdrawiam Was serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Pantera, opisz troche bardziej szczegolwo swojego psiaczka.. :)

Eh, napisalas posta tylko z gratulacjami i checia dowiedzenie sie czegos wiecej o Maji, ale kompletnie zapomnialas (tak przynajmniej uwazam) o czym byla przed chwila dyskusja, eh cala ty... :evil:

Z resza, co do tego zablokowania gg... eh... ale jestes mila!!! :evil: Z tego wnioskuje, ze ty liczylac, ze wszycy padna na kolana i beda mowic 'Ah, Oh' ze ty wrocilas, a wogole nie zalezalo ci na klubie, bo za szybko sie poddalas...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe powitanie! Maja ma 3 miesiące, jest czarniutka z białym krawacikiem,uwielbia być głaskana, taki mały pieszczoszek.Jestem na etapie uczenia jej załatwiania swoich potrzeb na podwórku i jak narazie idzie nam wspaniale(ale cicho sza ,żeby nie zapeszyć :D )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...