Jump to content
Dogomania

TEMAT GLOWNY KLUBU COCKERMANIAKOW


Recommended Posts

To jest temat klubu i toczy sie tutaj powazna dyskusja, z opisami swoich psow, prosze na inny temat... :-?

Panterko, wiem, ze jestes nowa ale, jest tu kilka tematow, ale akurat zly wybralas na opis swojego psa, a z Toba Mango jeszcze pogadamy... :-? Wiem Pantera, ze cieszysz sie z powodu swojego psa i my z toba, ale to nie jest czas i miejsce na opisywanie psa... :roll: Jesli kogos (oprocz Mango) urazilam, to przepraszam...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie i tak nie urazlias.. Heh.. Naprawde duzo mi mozesz zrobic przez neta.. Dla mnie wy jestescie SKONCZONE i KONCZE z wami dyskusje...

A teraz pozwolcie, ze przywitam sie z Pantera...

Hejka! Moja Buffie to tez pieszczoszek :) Najlepiej, bo dzis jak z nią wyszlam na spacer, to zaczelysmy sie bawic i latala naokolo mnie... To sie chyba zagapila czy cos i wleciala na jakiegos dzieciaka. On zaczal ryczec a Buffie go oblizywala, ze hej! On z placzem polecial do mamy a ja sie ulotnilam.. :) Jednak niewiele osob rozumie, ze pieciomiesieczny bobasek nie moze zrobic nikomu krzywdy, zwlaszcza, jesli jest to cocker spaniel ;]

Link to comment
Share on other sites

Sama nazwa tematu świadczy o tym, czego on dotyczy... :-?

teraz juz wiem jacy ludzie są naprawdę...po jakimś czasie wszystko wychodzi na jaw...Wiem to bo widać, jacy ludzie byli wcześniej, a jacy są teraz...

PS. Wiesz Mango...jakoś nie czuję sie "Skończona"..> Akurat świetnie sie dziś bawiłam z Eweliną :wink: Ale dobra juz nic więcej nie mowię, bo nie na temat :lol:

Link to comment
Share on other sites

SKONCZONA? Skonczona to ty chyba jestes idiotka :roll: , nie, nie popuszcze, bede cie meczyc, az mi sie znudzi, albo nie zrobisz czegos, co pozwoli mi z czystym sercem skonczyc ten temat, ale jak narazie, nie mam ochoty konczyc, swietnie sie bawie. Pocieszasz sie tym, ze ne moge ci nic zrobic przez neta, hmm, i tak chyba z Arwen teraz zepsulysmy ci reputacje na tym forum... Tak dlugo sie przymierzalam do tego obrazka, a teraz moge go wreszcie pokazac! :fist:

Pozdrawiam Ewelina

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nikomu reacji nie psuję. Sam świadczysz swoimi czynami o sobie Mango...A jeśli ktoś olewa klub przez 3 miesiące, to chyba nie świadczy o nim dobrze :-? Wcale nie czuję się skończona...dziewczyno co ty w ogole gadasz?! Gadasz jakieś bzdury...co ty możesz o mnie wiedzieć, czy jestem skończona czy nie...Pewnie chciałabyś..ale nie zrobię tego dla ciebie i nie będę skończona..z resztą nie mam nawet takiego zamiaru!

Myślisz ze mnie tym wkurzysz? :wink: Chyba coś ci się to nie udało... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Heh...co tu dużo pisać...Koniec z klubem jak widzę....Mogłam się tego spodziewać................

Arwen lepiej napisz cos o swoich chomiczkach, czy wciaz sa bezimienne?

Zawsze mi sie wydawalo ze jak jest parka gryzoni to sa one bardziej "dzikie",nie garna sie tak do czlowieka bo maja siebie.Czy tak jest w rzeczywistosci?

Pozdrawiam 8)

Link to comment
Share on other sites

Heh.. No tak... A ja w ogole jestem chamska, glupia i sie nie nadaje do klubu --> mysle ze Wy tylko w tym swietle mnie widzicie.. I nie mowcie mi juz ze nie odzywalam sie na tym forum przez 3 miesiace.. To sie juz staje nudno.. Wypowiadam sie teraz na tym temacie tylko dlatego, ze kocham Buffie i Ś.P. Dorcie - cocker spanielki, a to jest klub otwarty i kazdy ma prawo sie w nim wypowiadac.. Nie widze sensu informowania Was, ze wyjezdzam na 3 dni do kolegi i mysle, ze nie musze sie Wam spowiadac z tego co ogolnie robie, bo.. eh.. nie jestescie moimi rodzicami ... I naprawde.. Oszczedzcie sobiechamskie komentarze na temat tego postu bo ja i tak je sobie oleje.. Wiec.. papapa... Chce, zebyscie wiedzieli, ze ja tez bywam na tym forum.. Papatki

Link to comment
Share on other sites

Mango...wiesz co...Ja przynajmniej uważam, ze...Tak po 1. to wcale mi nie zależy na tym, zebyś przed kazdym wyjazdem informowała nas/mnie o tym....Chodzi tylko o to, że skoro wyjeżdzacie na wakacje to mozecie napisać: Wyjeżdzam na wakacje i nie będzie mnie przez 3 mniesiące. Pa. oś w tym stylu...a ha...no i jeśli wam zależy na tym klubie...to odzywajcie sie, a nie tak, ze tylko ja i Ewelina....Bo co to wtedy jest za klub, gdy tylko 2 osoby coś gadają, a reszta...milczy i nie daje znaku zycia...?

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ze się wtrące.. ale czytam te wasze posty.. i uważam że robicie z tego instytucję!! Ten klub ma łączyć ludzi kochających cockery, a nie skłócać je ze sobą!! Spotkanie na czatach-jak ktoś nie przyjdzie chyba się nic nie stanie.. przecież to nie jest jakas organizacja. Po prostu polega to na tym (przynajmniej tak mi sie wydaje) na wymianie informacji itp. Jak narazie to zdążyłyście sie pokłócić ze mną z Mango, z tego co pamietam Ewelina z Arwen...

To jest moje zdanie i nie zrozumcie mnie źle.. ale to się staje smieszne...

Forum jest dla wszystkich, każdy ma prawo kochac cockery i równie dobrze każdy ma prawo być w klubie. Jeśli załóżmy ktoś nie miałby internetu przez 2 miesiące (bo np. nie miała źródeł dochodu na opłaty) to tą osobe wywalacie z klubu bo nie ma netu?? Porąbane to.. w ogóle nie powinno być żadnego regulaminu i tego klubu.. zesztą jak uważacie.. Po to jest to forum gdzie spotykają się wszyscy dogomaniacy.. I znajdziecie dużo więcej cockeromaniaków jeżeli będziecie pisac posty na ten temat.. i dużo więcej się dowiecie.. Ale wam chyba zależy na zamieszaniu i kłótniach. Nie zrozumcie mnie źle, ale ja to tak odbieram. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

No to źle to źle to odbierasz Sup...Pisze teraz w moim imieniu.

Chciałam, zeby ten klub był po to, abyśmy się spotykali i rozmawiali o cockerkach. Wcale nie chcę, zadnych kłotni, jak to twierdzi pewna osoba... :-? A tak w ogole, to nie uważam klubu za instytucję, tylko za coś co tworzę ja i reszta cockermaniakow, ktorzy zostali członakmi naszego klubu. Smuci mnie to, że na początku było wszystko fajnie, a teraz już prawie każdy się nie odzywa...Tylko ja i Ewelina odzywałyśmy się tu, bo nam na czymś zależało... A reszta...nie wiem co się z nimi stało...A to chyba zrozumiale, ze bez członkow nie ma klubu...I wcale się nie kłocilam, tylko walczyłam o klub....Przecież mogłam to olać, jak pewne osoby i nic sobie z tego nie robić...Jednak ja taka nie jestem...i zależy mi na pewnych rzeczach.....

Link to comment
Share on other sites

Zdaje mi sie, ze ktos w ogole nie rozumie calej sprawy... Tu teraz nie chodzi o klub, tylko odpowiedzialnosc i zaangazowanie i chec zapoznania sie z osobami do nas podobnymi. Tu juz nie chodzi teraz o klub, tylko o to,l czy dana osoba szanuje swoje obowiazki (w kazdym klubie musi byc jakis regulamin, jakas zasada) i musi sie liczyc z konsekwencjami, ktore groza za nieprzestrzeganie tego... Suprise, popatrz na to z drugiej strony, na poczatku bylo az (dokladnie nie pamietam ile) 9 osob! A tu nagle sie okazuje, ze reszta ma nas w pupie! (nie chce brzydko mowic). Tak kazdy chcial, tak krzyczal "TAK, CHCE BYC!!!!!" a teraz? :roll:

Link to comment
Share on other sites

A teraz wszyscy cockeromanicy [o ktorych wspoinasz - 9] wchodza na forum i widza, jak sie klocimy i w ogole....

Zgadzam sie calkowicie z Suprise. To nie jest zadna organizacja, tylko klub, na ktory kazdy moze sobie zajrzec i poczytac..

Ale co on tu przeczyta?

SKONCZONA? Skonczona to ty chyba jestes idiotka :roll: , nie, nie popuszcze, bede cie meczyc, az mi sie znudzi, albo nie zrobisz czegos, co pozwoli mi z czystym sercem skonczyc ten temat, ale jak narazie, nie mam ochoty konczyc, swietnie sie bawie. Pocieszasz sie tym, ze ne moge ci nic zrobic przez neta, hmm, i tak chyba z Arwen teraz zepsulysmy ci reputacje na tym forum... Tak dlugo sie przymierzalam do tego obrazka, a teraz moge go wreszcie pokazac! :fist:

Pozdrawiam Ewelina

To rzeczywiscie piekne...

to forum istnieje tylko po to, zeby zawierac nowe znajomosci, i glownie po to, zeby wymieniac sie informacjami na ich temat.......

A my tu co robimy? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Mowimy co nam lezy na watrobie :evil: Teraz juz jestes niewinna? myslisz, ze wsztystko zapomnialysmy? moze to (napewno) nie ejst instutucja, tylko trzeba szanowac ten klub! co to za klub, na ktory przychodza tylko dwie osoby i gadaja bez sensu, prosza, a tu nic, hmm? duma sie zrzera i nie przyznasz mi racji? :evil:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem po jaka cholere ja znow sie na tym temacie odzywam :evil:

Przeciez i tak to nie bedzie mialo najmniejszego sensu.

Myslalam, ze bedzie sie tu rozmawiac o spanielach, wlasciciele beda wymieniac sie swoimi doswiadczeniami, dzielic sie wrazeniami. Tymczasem o cocerach prawie nic sie tu nie mowi tylko caly czas o klubie-to o regulaminie to o zasadach, itd.

Na poczatku tak sie cieszylam ze tylu sie tu pojawilo wlasciceli i milosnikow tej rasy (gdy sie pojawilam na tym forum bylam jedyna posiadaczka spaniela),ze bedziemy mogli dzielic sie naszymi spostrzezeniami. Niestey ta radosc trwala krotko. :drinking:

Dlaczego wlacicele innych ras moga i potrafia ze soba rozmawiac, a spanieli tylko klocic?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz dlaczego? bo tu wszyscy olewaja, ze tak powiem nasza 'wspolnote'. Zakladajac klub nie wyobrazalam sobie jacy ludzie sa naprawde, teraz okazuje sie, ze niby wszyscy tak kochaja spaniele, a tak naprawde to im sie tylko wydawalo. NIe mowie o wszystkich, tylko niestety o wiekszosci. Ale sabriel, ten temat nie ejst akurat o cockerkach, ten teat jest o sprawach klubowych, jesli ktos chce rozmawiac o cockerach, to powinnismy sie przeniesc na inny temat, np. temat Arwen 'najwspanialsza rasa...'

Link to comment
Share on other sites

Tymczasem o cocerach prawie nic sie tu nie mowi tylko caly czas o klubie-to o regulaminie to o zasadach, itd.

DOKŁADNIE!! Ja kocham cockery, boksery, yorki... Tylko, ze zauważcie, że więcej rozmawiacie o klubie niż o waszych ulubieńcach. Wydaje mi się, że klub założony przez was ma nagłowek 'jak założyć klub'. Nieważne sa zasady.. nieważne jest to, czy ktoś moze przyjść czy nie... Ważna jest miłość do cockerów!! I tego pownnyście się trzymać!! Mnie właściwie tak zarazili na tym forum miłością do bokserów. I nikt nie gada o zasadach, tylko odpowiadamy o psach, nikt nie mówi o czacie, porozumiewamy się tutaj-na forum. bo DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO.

Mówiłyscie o jakis testach znajomości rasy żeby wstąpić d klubie (wczęsniej). Jejkuu!! Po co to?? Jakbyśmy się wymieniały informacjami, doświadczeniami byłoby OK. Naprawdę bardzo bym chciała należeć do taiego klubu.

Najeżdżanie na Mango i udowadnianie czegoś (braku odpwiedzialności itp.) jest bezsensu!! Bo nic nie udowodnicie!! Akuat może własnie odrabiała lekcje/uczyła się/wychodziła z psem i nie mogła przyjść. I w tym momencie postąpiła fair i odpowiedzialnie w stosunku do świata relanego. PRZESADZACIE!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...