Jump to content
Dogomania

potrącona przez samochód PANDA już w nowym domu:)


AjriszZona

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naszczęście, chociaż ma chwile niezrozumienia, kładzie sie przed Pandą i piszczy, marudzi, żeby się z nia bawiła, na co Panda gdy już nie wytrzymuje, goni ją zębami. Ale na razie nie wygląda to bardzo groźnie...

Ale mimo tego stresu próbujesz i pomagasz....




Przez świąteczne dni mam okazję przekonać się o toleracji Pandy na koty. Gdy Panda leży i kot przechadza się nieopodal, obserwuje go tylko. Ale gdy Irish go goni (żeby się przywitać - nie zjeść) Panda podnosi alarm szczekaniem. Szczeka na kota też gdy pojawi się niespodziewanie, ale nie próbuje go gonić. Staram się ją oswajać z kotem, gdy Panda je, przynosze kota, żeby jego obecność kojarzyła się z czymś dobrym. Nie wiem na ile to pomoże, bo mamy na to jeszcze tylko 2 dni. kot jest po paru operacjach i tez dochodzi do siebie...

Link to comment
Share on other sites

próbowałam wstawić Toffika do podpisu ale właśnie coś nie tak wyszło, już powinno być dobrze

wiem, że nic dziwnego, ale boi się tylko dużych...

gdzie jeszcze mogę dowiedzieć się w jakiej części Katowic ją znaleziono? w lecznicy nie wiedzą...mogą wiedzieć w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tina_p']gdzie jeszcze mogę dowiedzieć się w jakiej części Katowic ją znaleziono? w lecznicy nie wiedzą...mogą wiedzieć w schronisku?[/quote]W schronisku na pewno nie będą wiedzieli, przecież nie mieli z nią styczności... Spytaj Amikat, może ona wie...

Link to comment
Share on other sites

a powiedziano mi, że ktoś ją przywiózł do schroniska a stamtąd do lecznicy, więc myślałam, że mieli z nią styczność
gdy pytałam Amikat, mówiła że spyta dr Czogały, spytałam go sama ale też nie wiedział... no cóż, nawet gdyby było wiadomo to mogła już się bardzo oddalić od ewentualnego domu również czasowo:(

Link to comment
Share on other sites

byłyśmy na kontroli.
Łapka się podobała:) Jedynie przy stabilizacji coś pękło i musiało być naprawiane.

Kolejna kontrola za 4 tygodnie, jeśli wszystko będzie ok. Za dwa dni odrobaczanie.
Dowiedziałam się, że Panda może utykać już zawsze i łapa będzie słabsza, trzeba będzie ją oszczędać. A stabilizacje może nosić nawet do 8 tygodni.

Link to comment
Share on other sites

amikat dziękuje. Wygląda na zadowoloną. Panda jest bardzo wesoła i radosna, zaskakuje mnie jak szybko łapie nasz rozkład dnia. Mądra jest:) z Irish też coraz przyjaźniej nastawione mimo pojawiających się czasem spięć. Ale już ją sobie ustawiła...

Link to comment
Share on other sites

kako80 jeśli nic się nie będzie działo, to do lecznicy przyjadę za 4 tygodnie, więc może wtedy będziesz miałą okazję poznać Pandę;) powiezieli, że jeśli mamy ochotę, możemy ich odwiedzać nawet codziennie, chyba ją polubili:D a może do tego czasu znajdzie domek....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...