Jump to content
Dogomania

6 letni CC w Katowickim schronie...Juz w nowym domu:)


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GameBoy']kochana ja juz sama nie wiem
masz swiadomosc, ze ten DT to moze byc DS z racji tego, ze pies nieadopyjny
gdyby byl lagodny mieszkalby w domu[/quote]

Strasznie ciezka decyzja... niech Ty i oni sobie to dokladnie przez swieta przemysla...a narazie moze zaczniemy rozgladac sie za jakims innym DT...

Maciaszkowa kiedy bedziesz w schronie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Strasznie ciezka decyzja... niech Ty i oni sobie to dokladnie przez swieta przemysla...a narazie moze zaczniemy rozgladac sie za jakims innym DT...

Maciaszkowa kiedy bedziesz w schronie??[/quote]

cały problem polega na tym, ze oni juz mieli psa na DT w podobnym wieku, ktory u nich odszedl - tutaj tez niewiadomo nawet ile ten pies ma lat

Link to comment
Share on other sites

ja mialam agresywnego shar-peia...nieadopcyjny(wyciganie z boksu na sile, agresja i krew-reszte sobie wyobrazcie)...jest wlasnie w domu pod poznaniem...nie mozna sie poddawac...dla mnie pies nieadopcyjny to pies smiertelnie chory,ktorego trzeba uspic albo tak wsciekle agresywny, ze zaden szkoleniowiec sobie z nim nie radzi...chcecie dac temu CC szanse i chwala Wam za to bo wiekszosc juz za sama rase by go skreslila...
pytalam o to dokarmianie, bo jesli kogos nie stac na utrzymanie w kwestii zywienia to moze lepiej niech to bedzie wspomagane DT? bo do konca zycia tego psa bedziesz im finansowo pomagac?on moze pozyc jeszcze ladnych pare lat...drugie tyle ile ma...
czy ten psiak ma allegro i inne ogloszenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']czy ktos do niego poszedl?[/quote]

Niestety wczoraj wszystko się popieprzyło i nie dojechaliśmy do schroniska niestety.
Sama jestem wkurzona że wszystko nie idzie tak już się wczoraj cieszyłam że pies będzie miał nowy dom a później czar prysną.
Oczywiście do nikogo nie mam pretensji.
Teraz jest okres przed świąteczny wszyscy mamy małe zamieszanie ale jak tylko będziemy mieli chwilkę do do schroniska na pewno podjedziemy, pewnie jeśli by było czynne dłużej to byśmy dotarli w tygodniu ale Kasia robi do 16 a zanim dojedzie do domu i wpadnie po mnie mija trochę czasu, i nie mamy jak się wyrobić.


[quote name='furciaczek']Pisze do Basi z pytaniem czy pies jest ogloszony i czy maja zamiar podjac jakies dzialania w jego sprawie... jesli nie to bedzie trzeba sie ostro wziasc do roboty... [/quote]

Plan się nie zmienił znaleźć dom tymczasowy bądź stały ogłoszeń na allego nie ma jak ktoś ma możliwość niech wstawi. Ja pisze go każdego do kogo tylko mogę dzwonie po znajomych oni do swoich czekam na odpowiedzi.
Działań takich jak umieszczenie psa w hotelu nie podejmiemy się bo tak jak pisałam wcześniej boje się że psa nikt nie zechce i potem jak skończą się fundusze oddamy go z powrotem do schroniska a to by było dla niego jeszcze gorsze.
Jak będziemy w schronisku chce sprawdzić czy pies nie ma tatuażu jeśli to cc a wszystko na to wskazuje i jeśli faktycznie ma ok 6 lat to wtedy jeszcze rasa nie była tak znana i nie było tyle psów bez papierów.
Maciaszek nie wiesz może jak pies znalazł się w schronie czy oddał go właściciel czy pies trafił z interwencji ??

Maciaszek jeśli mogłabym cię prosić przedzwoń do schroniska popytaj co z nim czy je już oni cię tam znają więcej się dowiesz.
Jeśli chodzi o agresje to chyba nie jest tak źle skoro nam wtedy cośmy byli pracownik na pytanie czy pies agresywny powiedział że nie że spokojny poza tym skoro karmią go z ręki to znaczy że nie rzuca się na wszystko.

Wybaczcie że tak mało pisze ale zaglądam tu to że nie pisze znaczy że nic nowego nie wiem.
Jeśli ktoś z was ma jakieś pomysły może gdzieś wstawić ogłoszenia to byłabym wdzięczna za każdą pomoc. Jeśli jest ktoś kto może na kompie zrobić ogłoszenia które da się wydrukować i porozwieszać to byłabym wdzięczna.

Wiem że może wam się wydawać że nic nie robimy i mamy to gdzieś ale tak nie jest ten pies chodzi nam po głowie 24 godziny na dobę jestem wkurzona że nic nie idzie tak jak byśmy chcieli do tego cały czas chodzi mi po głowie że czas ucieka jeśli pies dalej będzie sprawiał problemy z jedzeniem to boje się że schronisko go skreśli.

Jak tylko będę mieć nowe wieści to napisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek'] Dobrze by było, gdyby wziął na siebie "filtrowanie" ktoś, kto zna się na rasie...[/quote]

Co znaczy filtrowanie ??
Ja na rasie ( wzorzec wystawy) to nie znam ale od 3 lat posiadam sukę tej rasy a właściwie w typie bo bez papierów. więc jak ktoś by miał jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...