Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Dzięki za odpowiedź ;) Byłam w Częstochowie i też mało, nie wszystkie które chciałam ;) Widzę ze zdjęcia że te podwójne piłki są (nie widzę tylko jaki rozmiar ;)). A nie widziałaś piłek tenisowych rozmiar M?

I są osoby z Zabrza? Szukam tych 2 piłek w opakowaniu rozmiar M i tenisowe M i nie wiem gdzie jechać, czy gdzieś są ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Dzięki za odpowiedź ;) Byłam w Częstochowie i też mało, nie wszystkie które chciałam ;) Widzę ze zdjęcia że te podwójne piłki są (nie widzę tylko jaki rozmiar ;)). A nie widziałaś piłek tenisowych rozmiar M?
[B]
I są osoby z Zabrza? Szukam tych 2 piłek w opakowaniu rozmiar M i tenisowe M i nie wiem gdzie jechać, czy gdzieś są ;)[/QUOTE][/B]
ja jestem, Naklejka też. Napisz do niej, może była ;)
bo ja dopiero w weekend mogłabym jechać :P

Link to comment
Share on other sites

Do najbliższego TK MAXX'a 70 kilometrów z tego co wiem... A niby to moje Leszno takie nowoczesne. :mad: W każdym bądź razie wiem, że w Poznaniu TK MAXX jest - czy jakiś poznański dogomaniak był i widział aktualne zaopatrzenie tego sklepu? Bo kilka ciekawych rzeczy już u nich było, ja nigdy się nie wybrałam, więc najwyższy czas zorganizować sobie wycieczkę do poznańskiego TK MAXX'a. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']W każdym bądź razie wiem, że w Poznaniu TK MAXX jest - czy jakiś poznański dogomaniak był i widział aktualne zaopatrzenie tego sklepu?[/QUOTE]
Poznań ma w Malcie i Poznań City Center. Wysłałam brata do Malty, jutro pójdzie zobaczyć co tam jest :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A ja się przypominam, że jakby ktoś robił bazarek z zabawkami dla psiaków, to z chęcią wpadnę, tylko proszę o link na PW :'). Niestety, w moim miasteczku nie ma takich sklepów, a w Inter są słabej jakości...
Ostatnio znalazłam taką piłkę, do której wkładało się kość, ale kurde, szkoda mi było 22zł na takie dziadostwo, wolę dozbierać i kupić np. konga.

Link to comment
Share on other sites

[B]bognik [/B]czyli Twój brat przyda się nie tylko Tobie. :evil_lol: Mi po prostu nie opłaca się przejeżdżać 70km, żeby w sklepie zobaczyć pustki, więc wszelkie info mi się przydadzą.

PS. Robimy spotkanie w poznańskich TK MAXXach. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Rogz Grinz na zooplusie! [URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/pilki/pilki_dla_psa/429767"]KLIK[/URL]

Szkoda, że tylko czerwona...[/QUOTE]

I jak tanio... W porównaniu do Pełnej Miski bądź sprowadzanych...
Zaraz jej pewnie nie będzie, jak się wszyscy rzucą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Mi po prostu nie opłaca się przejeżdżać 70km, żeby w sklepie zobaczyć pustki, więc wszelkie info mi się przydadzą.[/QUOTE]Faktycznie by Ci się nie opłacało. W Malcie NIC nie ma :mad:

Edited by bognik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']kuzynka kupowała mi chuckity w Malcie, bo wtedy w City Center nic nie było, ciekawe jak teraz.
[/QUOTE]
[COLOR=#000000]Brat był w Poznań City Center i są piłki: Ultra Toss L - 39,99 zł, Tennis Ball XL - 24,99 zł, Ultra Tug L - 39,99 zł.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Ale ... w sobotę ma być dostawa. Mają być zabawki z Chuckit!, tylko nie wiadomo jakie.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Dziękuję [B]bognik[/B]! :loveu: W takim razie postaram się w sobotę podjechać i coś dla Młodego kupić.[/QUOTE]
Nie ma sprawy. Namówię brata, żeby też się przeszedł w sobotę/niedzielę. Ja bym chciała kupić Water Skimmer ...

[quote name='BBeta']Gdyby kogoś interesowało to w Bielskim TK Maxx są jeszcze piłki Ultra Tug M i L, Ultra Toss M, Indoor Ball, Indoor Roller, Indoor Tumbler, Heli Flight L, Flying Squirrel ;)[/QUOTE]
Te zabawki Indoor w Czeladzi też są, i w sumie są najtańsze ze wszystkich, ale Czaro by się z nimi rozprawił w 3 sekundy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Rogz Grinz na zooplusie! [URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/pilki/pilki_dla_psa/429767"]KLIK[/URL]

Szkoda, że tylko czerwona...[/QUOTE]
O NIE...A dzisiaj dostałam wlaśnie zamówienie z zooplusa... :roll:
ale za to widze, że załapałam na promocję na piłki tenisowe konga, bo już są droższe
[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/pilki/pilki_dla_psa/194239[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...