Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[B]Maghda, [/B]może w przyszłości się skuszę, spróbuję, tym bardziej, że to "futerkowe" i tak jak sama napisałaś i przyznałaś - to jest właśnie ta frajda. Zdecydowanie podwójną frajdą będzie to dla faraona - myśliwca, co tylko za wiewórkami by ganiał i wspinał się po drzewach.

Do szarpaków polarowych też nie potrafiłam się przekonać, "bo nie", ale kupiłam, wypróbowałam ze starszą suką i jestem zachwycona, także... ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skyy'][B]Maghda, [/B]może w przyszłości się skuszę, spróbuję, tym bardziej, że to "futerkowe" i tak jak sama napisałaś i przyznałaś - to jest właśnie ta frajda. Zdecydowanie podwójną frajdą będzie to dla faraona - myśliwca, co tylko za wiewórkami by ganiał i wspinał się po drzewach.

Do szarpaków polarowych też nie potrafiłam się przekonać, "bo nie", ale kupiłam, wypróbowałam ze starszą suką i jestem zachwycona, także... ;-)[/QUOTE]

Pewnie, zastanów się i zapraszam w przyszłości do wypróbowania futerkowego szarpaczka ;) Ja już planuję uszycie nowych, zupełnie innych zabawek, ale na razie nic więcej nie zdradzę ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie no, jak pamiętam nasze "futrzakowe" zabawki z lisa to była jakaś masakra :mdleje:. Futro wyrwane, dziury po kilku szarpaniach... widocznie były kiepskie, bo pies się szarpał tak, jak szarpie się szarpakiem :roll: (no dobra, było trochę wieszania na nim i szajby z "zabijania" zdobyczy, ale mimo wszystko...).

U nas hitem jest piłka ażurowa, o której pewnie wszyscy wiedzą ;). Prócz niej super sprawdza się orka:

[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_6114.jpg[/IMG]

Ale z tego co widzę raczej ciężko ją dostać... Jest niesamowita, unosi się na wodzie, odbija się bardzo dobrze i w różnych kierunkach, pies może ją "memłać" no i w kilku sklepach figuruje jako "kula smakula", ale powiem szczerze, że średnio się w tej roli sprawdza, przynajmniej u nas... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Nasz kong squeezz już dawno nie piszczy, a od dziś wygląda tak

[IMG]http://i.imgur.com/AAWkrad.png[/IMG][/QUOTE]

Zareklamowałam zgodnie z sugestią, kosztowało mnie to przesyłkę do sklepu 9 zł, przedwczoraj odebrałam nową piłeczkę na poczcie. Pies szczęśliwy, do kąta poszła ulubiona TRIXIE DENTAFUN - mam nadzieję, że tym razem wytrzyma dłużej ;)

Edited by DagaK
błąd ortograficzny
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Poszukuję jakiejś fajnej i w miarę taniej zabawki do psa. Lucky ma obecnie 7 miesięcy, jest w typie shih-tzu. Prócz konga bałwanka, ob czekamy na przesyłkę. [/QUOTE]
Do czego ma być ta zabawka? :) Mam psa w podobnym wieku i od przybycia ma taką piłkę [URL]http://animalia.pl/produkt,13316,66,trixie-pilka-na-lince-gumowa-linka-35-cm-sr-45-cm.html[/URL] i pomimo stanu w jakim już jest uwielbia ją najbardziej no i ażurowa hol-ee-roller też jest ulubiona, jak się wciśnie do środka piszczącą piłeczkę to jest jeszcze więcej radości,a jak np wkładam kurzą łapkę to zajmuje go dłużej niż opróżnienie konga :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DagaK']Zareklamowałam zgodnie z sugestią, kosztowało mnie to przesyłkę do sklepu 9 zł, przedwczoraj odebrałam nową piłeczkę na poczcie. Pies szczęśliwy, do kąta poszła ulubiona TRIXIE DENTAFUN - mam nadzieję, że tym razem wytrzyma dłużej ;)[/QUOTE]

A po jakim czasie od zakupu reklamowałaś?

Link to comment
Share on other sites

Po ok. dwóch tygodniach od całkowitego rozwalenia piłeczki napisałam e-maila do sprzedawcy (Allegro), trochę sobie popisaliśmy, po czym na własny koszt musiałam odesłać piłeczkę. Wysłałam ok. 20 kwietnia, otrzymałam 20 czerwca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Miał ktoś może jakąś świecącą w ciemności piłkę? Widzę,że z chuckit są ale wolałabym nie mieć takiej,którą trzeba wcześniej wkładać pod lampkę :)[/QUOTE]
Orbee z Planet Doga są w wersji glow (biało pomarańczowe).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Miał ktoś może jakąś świecącą w ciemności piłkę? Widzę,że z chuckit są ale wolałabym nie mieć takiej,którą trzeba wcześniej wkładać pod lampkę :)[/QUOTE]
A nie lepiej taka niż na baterie? Myślę że dosłownie pod lampą nie musi stać, ale w naświetlonym miejscu - tzn nie w szafie, torbie.

Link to comment
Share on other sites

Mamy czarną ażurową więc w ogóle jej nie widać, chciałabym świecącą wrzucić do środka, nie wiem czemu wydawało mi się,że chuckit nie będzie się nadawała ale skoro tak to nie muszę dalej szukać :D widział je ktoś w tkmaxx??

Link to comment
Share on other sites

Jak nie będzie w środku piłki,której nie złapie w pysk to już całkiem rozerwie ażurową, zaczęły nam pękać te łączenia,dlatego staram się przedłużyć jej żywot na wszystkie możliwe sposoby, byle nie bawić się pustą :D

Link to comment
Share on other sites

A propos piłek ażurowych to jak z ich trwałością? Bo moja suka lubi jak się nią zakręci przy szarpaniu. To znaczy ja trzymam szarpak i się kręcę, a ona wisi na zębach i leci wokół mnie. Da radę zrobić coś takiego z tymi piłkami i psem 25kg? Albo nawet niekoniecznie aż tak, ale w ogóle szarpać się "na ostro"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harley']A propos piłek ażurowych to jak z ich trwałością? Bo moja suka lubi jak się nią zakręci przy szarpaniu. To znaczy ja trzymam szarpak i się kręcę, a ona wisi na zębach i leci wokół mnie. Da radę zrobić coś takiego z tymi piłkami i psem 25kg? Albo nawet niekoniecznie aż tak, ale w ogóle szarpać się "na ostro"?[/QUOTE]

Da się ;)
Nie wiem, czy piłka wytrzyma różnicę 10kg (mój waży 15kg), ale mój pies ma bardzo mocny ścisk i jak złapie ażurkę 13cm, to mogę z nim robić wszystko - wieszać, kręcić, przeciągać, a z piłką do tej pory nic się nie dzieje, a używamy jej często.
Oryginał powinien wytrzymać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...