Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Mam pytanie, czy jakaś firma, oprócz Konga robi tenisowe piłki dla psa? nie chcę z konga bo piszczą, a mój pies się boi wszelkich piszczałek...  do zużytych z kortów tenisowych jak na razie nie mam dostępu...

 

 

Swoją drogą to stawiałam na tenisowe konga i się trochę zawiodłam... Soniula jest zachwycona i drugi dzień sie nią bawi, piszczałka działa i stan zabawki jest bardzo dobry. Za to Gandzia w pierwszych 3 minutach popsuł piszczałkę... obecnie zabawka musi wyschnąć od śliny... fuuuj. I trochę duża mi się wydaje, bo L dla Owczara a jest spora.

Link to comment
Share on other sites

Dwa dni temu odebrałam rogza grinz i jestem zachwycona :P Zobaczymy, czy psu się spodoba, jak na święta przyjadę do domu  :evil_lol: Najwyżej sama się będę nią bawiła  :sg168:

Zastanawiam się też, czy nie będzie trochę za duża... Rozmiar mam ten z zooplusa (a jest jakiś inny jeszcze tak w ogóle?), a psiak taki 10 kg. Najwyżej będzie pełniła rolę kuli-smakuli (sprawdza się u was w ten sposób, czy używacie jej tylko do rzucania?).

Link to comment
Share on other sites

Właśnie - polecam mop!  

U młodszego psa, a raczej suki, mop robi furorę od początku kiedy się u nas pojawiła. Minęło 7 miesięcy jak jest u nas i mop to naprawdę coś niesamowitego  :loveu: Kupiłam ostatnio bardzo popularną ażurówkę, ciekawe jak się u nas sprawdzi... Przetestujemy jak wyzdrowieję  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dużo przekracza :P

W podobnym stylu zabawki ma Rauki http://www.rauki.pl/pl/c/TUGGO/4 a rozmawiałam z właścicielką i jak się umówisz to zrobi też z piłką którą chcesz( ja pytałam o planetki akurat i nie było problemu)

Najgorsze że nie mam pomysłu, mają być dla psa który początkuje w obi raczej z słabym chwytem więc musi być coś miłego dal pyska. Albo jakaś fajna piła.

Link to comment
Share on other sites

StarMark piankowe? może piankowe z Trixie, bo na takiej to były u nas początki nakręcanie na piłkę.

 

nie jest jakaś mega trwała, ale mój uczył się na tej aportować http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/aportowanie/aport/30561

może piłki funny na sznurku?

 

Szarpaki polarowe czy inne zabawki tego typu, może: http://www.zooglobe.pl/product-pol-1560-Skinneeez-szakal-pluszowa-zabawka-dla-psa-z-plastikowa-butelka.html

czy inne zwierzątko z piszczałkami, choć do tego tematu różnie ludzie podchodzą..

 

Może szarpak gappay'a? albo piłka od nich.

 

Ciężko coś doradzić jak mamy tak ogólne krytierium.

Link to comment
Share on other sites

Z piłek to ja jestem zachwycona crackle ball - tania, a u mnie sprawdza się rewelacyjnie jako piłka na przysmaki. Tylko to niezbyt do obi. Mam tez piłkę ażurową rugby z szarpakiem polarowym - fajna zabawka, tylko muszę wymienić szarpak bo jest lipny. Zapłaciłam z szarpakiem chyba 35zł w Woof.

Link to comment
Share on other sites

Z piłek to ja jestem zachwycona crackle ball - tania, a u mnie sprawdza się rewelacyjnie jako piłka na przysmaki. Tylko to niezbyt do obi. Mam tez piłkę ażurową rugby z szarpakiem polarowym - fajna zabawka, tylko muszę wymienić szarpak bo jest lipny. Zapłaciłam z szarpakiem chyba 35zł w Woof.

Link to comment
Share on other sites

A u mnie nadal obowiązuje zniżka na szarpaczki: http://www.dogomania.com/forum/topic/97225-sprzedamoddamkupi%C4%99-psie-akcesoria/page-73#entry15807622 i zostało mi jeszcze trochę gratisów do rozdania, więc warto się pośpieszyć ;) Szarpaki testowane przez m.in. setery i bullteriera, a ostatnio jedna klientka do mnie wróciła i zamówiła kolejne. Więc wygląda na to, że są dość wytrzymałe ;) Zapraszam wszystkich, bo to prawdopodobnie ostatnia seria.

Link to comment
Share on other sites

O właśnie taką mam! Bawiłam się też klasyczną ażurówką holl-e-roller i tą mi się jakoś fajniej szarpie z psem.

Ja mam tą okrągłą, ale rugby ma koleżanka i też się nią bawimy. 
Okrągła jest sporo większa i też ją bardzo lubię, pies na niej wisi i nic się z nią nie dzieje :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...