Jump to content
Dogomania

Petr Rehanek (CZ)


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']jesli wsrod wystawiajacech sa czesi to nie liczcie specjalnie na wygrana chyba ze pies czeski jest naprawde koszmarem, ale pozostałe stawki ustawia ze smakiem - kulturalny, uśmiechniety i bardzo miły dla wystawców, opisy daje do publiczności

zwraca uwage na ruch budowe i elegancje psa w statyce[/quote]
Wystawiałam u niego dwie suki na klubówce w Czechach.
Mało ze obydwie wygrały w swoich klasach z czeskimi konkurentkami to jeszcze dostaliśmy BOB.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Asia i Fionka']Pierwszy i ostanti raz byłam u tego sędziego. Wcale nie patrzy na ruch psa i budowe tylko na włos!!! Niektóre psy które wogóle nie biegły a były puchate wygrywały. Nie lubi dzieci na ringu. Dorosłym tłumaczył swój wybór a dziecio nie. Słuchał też podpowiedzi tłumacza.[/QUOTE]

Bardzo nie zgadzam sie z ta opinia... Co jak co ale mój pies był wybitnie łysy (do tego młodzieżowiec) i wygrał z doroslymi championami, ktore badz co badz włosa mialy duzo.
Tego akurat nie mozna zarzucic temu sedziemu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Co do goldenów: sędziował nas w klasie młodzieży. Zwracał uwagę na zęby,linie grzbietu,osadzenie uszu, kątowanie,kolor oczu(powinien być brązowy),ruch,szatę,klatkę piersiową(powinna być odpowiednia do wieku),kazał dużo biegać,nieprzychylnie patrzył na suki,które po dwóch kółkach dyszały ze zmęczenia,wydaje mi się,że bardziej preferuje szczuplejsze goldenki o gładkiej szacie

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

My też lubimy tego sędziego.:lol: Miły sędzia, dokładnie ogląda, dużo w ruchu.Głośno przy ringu mówi kto jaką ocenę dostaje. Tak że i publiczność przy ringu wie o co chodzi.Lubi ładnie przygotowane psy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Dorota_Fiszer'][quote name='GroSSiu']bardzo sympatyczny, dobry sędzia, na psy patrzy sprawiedliwie, a nie przez pryzmat układów i znajomości :)[/QUOTE] Ja mam odmienne zdanie na ten temat :evil_lol: Powiedzialabym,ze jest dosc przewidywalny w niektorych ocenach :cool3:[/QUOTE]

Ja niestety mam takie samo zdanie jak Dorota, sam sędzia w porządku, ponieważ opisy daje naprawdę dobre, ale niestety układowy, przynajmniej na Polskim ringu...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Obserwowałem ocenę tego sędziego na wystawie w Bułgarii w pażdzierniku:angryy:
Liczy się i to bardzo drugi koniec smyczy. Nie zapomnę bisów i śmiechu sędziów jak wyszedł pomeranian przez niego wytypowany na Zw.Rasy:crazyeye:
Niestety to nie był wypadek przy pracy widziałem jeszcze inne dziwadła:shake: i słyszałem różne opowieści:roll:
Nie polecam i to nie tylko w Polsce...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...