Jump to content
Dogomania

Czekoladowa

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Czekoladowa

 • Rank
  Member

Converted

 • Location
  Cały świat :]
 • Interests
  Kynologia,
 1. "Jestem częstym bywalcem wystaw, widziałam nie jedno niejedno słyszałam, byłam też kilkakrotnie oceniana przez tego sędziego na różnych wystawach więc mogę powiedzieć z całą pewnością - gdy nie ma w konkurencji czeskich piesków i nie mówię tu o ich bez wątpienia;-) wzorcowym eksterierze, jest szansa...!!" Tutaj yuti się zgodzę. Jeśli w klasie są wystawcy z Czech to na pewno nie można liczyć na wygraną.Preferuje swoich rodaków.
 2. Jestem mile zaskoczona.Dostałam rzetelny opis.Wszystko opisane do wieku.Miły,sympatyczny :pBardzo polecam tego sędziego.
 3. Zdjęcia już są. Skoro Ci nie odpowiadają to już nie mój problem.Ja dałam tylko chęć pomocy.Skoro nie jesteś zainteresowana to nie pisz.
 4. [url]http://tinypic.pl/hh8bm9i4p16c[/url] [url]http://tinypic.pl/30u06fy2m2ax[/url] [url]http://tinypic.pl/i8iug3ljmj3h[/url] [url]http://tinypic.pl/tods2n448nya[/url]
 5. Tak jak w tytule na XI zimowej wystawie w Nowej Rudzie. Ja wystawiam swojego psa 4 grudnia. Chętnie pomogę,popatrzę na ruch,postawę psa,mogę wystawić(jeśli nie będzie korygować to z wystawieniem mojego pieska) Więcej informacji na priva ;-) Za darmo!!
 6. Tak jak w tytule na XI zimowej wystawie w Nowej Rudzie. Ja wystawiam swojego yorka 4 grudnia. Chętnie pomogę,popatrzę na ruch,postawę psa,mogę wystawić(jeśli nie będzie korygować to z wystawieniem mojego pieska) Więcej informacji na priva ;) Za darmo!!
 7. Nie ma co się przejmować,bez też są śliczne.Czyli to twoja pierwsza wystawa??
 8. Tak,ale to raczej moja pasja,hobby:].Wielkość nie ma znaczenia.Lubię duże pieski i małe.Wystawiasz tylko jednego psa???Bo widzę,że masz więcej.
 9. Ta w Głogowie to jest międzynarodowa.Ja może będę.Ja biorę wszystkie wystawy w okolicy śląska,wrocławia i poznań.Jakbyś chciała mogłabym Ci wystawić psa w Głogowie za darmo.Tylko byśmy musiały się umówić,żebym mogła poćwiczyć.
 10. Ja jestem z Poznania,ale mam rodzinę koło Legnicy i tam się przenocuje. Jak chcesz to pytaj się o wszystko ;) Na jakich planujesz być wystawach??
 11. daria 1990,a kiedy wystawiasz??Którego dnia?? Jakbyś potrzebowała pomocy to ja wystawiam mojego yorka 4 grudnia i zawsze mogłabym zwrócić uwagę na błędy.Chyba,że masz jakieś doświadczenie w wystawach i nie potrzebujesz porad ;]
×
×
 • Create New...