Jump to content
Dogomania

W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!


gagucia

Recommended Posts

słuchajcie postawię sprawę jasno
mam miejsce i moglabym go wziąć ale.... nie mam w tym miesiacu ANI grosza, powaznie
nie mam wolnych 20 zlotych

moge go wziac ale potrzebuje pomocy w postaci karmy i gdyby nie daj Boże coś się działo pomocy przy leczeniu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Wiesz, jak tak patrzę na łapeńki to na maleństwo mi one nie wyglądają. Inna sprawa, że może być kawał psa ale niskopodłogowego.[/quote]

dokladnie, male jamniki tez maja potezne lapy a przeciez pozniej z nich olbrzymy nie wyrastaja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

karme oferuje ja. tzn nie kupie i nie dowioze, bo mam unieruchomiona noge i dfzis po poludniu operacje. jedyne co moge zrobic to przelew.
jaka to ma byc karma? 3kg na poczatek straczy? na wiecej mnie nie stac...
tylko musze wiedziec szybko, bo pozniej przez 3 dni nie bede miec dostepu do netu jak bede w szpitalu

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o leczenie (nie daj Boże) to teraz nie powiem na 100%. ale na razie sie tym nie martwmy. jak cos sie bedzie dzialo, odpukac, to na pewno znajdzie sie pomoc. teraz ważne, żeby mial gdzie spać, co jeść i był otoczony miłością :)
ale oczywiscie jezeli tylko bedzie konieczna a ja bede miec srodki to rzecz jasna ze pomoge. latwiej by mi bylo, gdybym mogla normalnie chodzic, ale finansowo zawsze pomoge jak bede miala taka mozliwosc

edit: ile i gdzie mam wplacic pieniazków? poprosze info na pw :) do godziny 14, potem jade do szpitala i bede tu najwczesniej piatk/sobota

Link to comment
Share on other sites

Szukamy dalej. Było przez chwilę coś na horyzoncie ale narazie nic konkretnego nie mamy.[B] Szczenior dalej szuka domku. [/B]
Jest drobnym pieskiem, łapki każdego dnia coraz cieńsze, na oko p doktor dorośnie najwyżej do wysokości spaniela.
Gameboy zaoferował/ała tymczas awaryjny, ogromne dzieki za serce bo wydaje mi się że podejmuje się tego mimo że jej (strzelam w płeć żeńską )- cięzko. Gdyby do tymczasu doszło wspomogę logistycznie oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']oferuje tymczas normalny - nie tylko w razie widma Palucha
z tym, ze tak ja napisalam - nie mam kasy[/quote]

To chyba nie ma o co kopii kruszyć tylko glutek jedzie do Ciebie. Deklaracje konkretnej pomocy wyglądają na realne, więc... komu w drogę temu czas.

Link to comment
Share on other sites

ja to na tak zdecydowanie tylko nie chciałam namawiać tak na siłę.

to dzieciak ma tymczas - ja to dzisiaj do wieczora ustalę wszystko bo będę w lecznicy osobiście .
Gameboy z jakiej dzielnicy jesteś i czy trzeba po Ciebie podjechać czy masz motór?

[B] Napisz mi nr tel na pw [/B]zadzwonie pod wieczór jak tylko będę wiedziała co i jak i się umówimy.

Myślę że w takim układzie należy podać konto Gameboy na wpłaty jedzeniowe i eksploatacyjne szczeniora. Ale to jak ustalimy plan działania.Numer na pw i do usłyszenia wieczorem. A ciotki kręcić wątek do góry żeby [B]dom[/B] [B]się szybko[/B] [B]stały [/B]znalazł dla rumunka.


całować za tymczas:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Posłuchajcie piesek dostaje zestaw startowy w postaci jedzenia, które teraz je - kilka puszek i kitu naprawczego typu "odrobaczenie + szczepienie do ręki"

Resztę trzeba będzie kupić. [B]I na to będą potrzebne pieniądze - [/B]na puszki juniorki i duży worek jedzenia dla malucha. Jak ustalimy co kupujemy to będzie szansa zrealizować obietnice pomocy finansowej;) Ja to mogę załatwić logistycznie - kupuję w hurtowni na twarz :) Chyba, że ktoś z Was kupuje na np lecznicę lub fundację z dużym rabatem u swojego źródła to zapraszam do współpracy.
Nie chcemy alby Gameboy miała wydatki przez szczeniora. Słyszałam też że akcja lecznie ostatnich tymczasów zaowocowała jeszcze w nie splacone długi.
Więc muszę przeszperać swoje kolczykowe twory celem bazarku:cool3:

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na koci bazarek gdzie można kupić kolczyki dla szczeniorka:oops:

[IMG]http://upload.miau.pl/3/74959.jpg[/IMG]



[URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2916801#2916801"]adres do wątku : [/URL]

[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2916801#2916801[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...