Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

Zdjęcia superowe i psiaczki słodkie na nich :loveu:

[quote name='flashka-g']ajjj tu wcale nie jest tak cieplo jak w wakacje;) w srode juz wyplywam na wystawe, postaram sie zerknac na ring grzywek jak mi sie uda w czasie i moze cos ufocic. [B]Specjalnie dla Ress wycaluje Pati, bo mam nadzieje ze spotkam sie z Teresa.[/B]

Co do Kima to dawno nie widzialam tak slabo ukatowanego psa no ale...;)[/quote]

No wycałuj wycałuj :loveu:i pozdrow hodowce od fanki z Polski ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']no jak bedzie tablica z wynikami..bo ostatno nie bylo. Nawet nie wiem czy tu wogole sa.[/quote]

jestem wściekła! Tutaj widzów mają głęboko w pompie! nikt wyników nie wystawia bo po co, dowiedzieć się cos w głownym związku albo pododdziałach to zakrawa na cud. Zdobycie informacji o tak banalnej sprawie jak DOJAZD to w ogóle temat nie do poruszania! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
szlag mi trafił transport i chciałam się dowiedzieć jak mam tam dojechac. NIJAK! DO Murcii albo Alicante i owszem, ale potem jak dalej skoro miejsce wystawy jest przy którymś tam zjeździe z autostrady? I nawet nie raczą mnie poinformować co to za wiocha w której jest wystawa, żebymmogła poszukać jakiś autobus.... zaraz kogoś zagryzę! wrrrr

Flaska, masz PW, plis, odbierz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Deirdre']jestem wściekła! Tutaj widzów mają głęboko w pompie! nikt wyników nie wystawia bo po co, dowiedzieć się cos w głownym związku albo pododdziałach to zakrawa na cud. Zdobycie informacji o tak banalnej sprawie jak DOJAZD to w ogóle temat nie do poruszania! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
szlag mi trafił transport i chciałam się dowiedzieć jak mam tam dojechac. NIJAK! DO Murcii albo Alicante i owszem, ale potem jak dalej skoro miejsce wystawy jest przy którymś tam zjeździe z autostrady? I nawet nie raczą mnie poinformować co to za wiocha w której jest wystawa, żebymmogła poszukać jakiś autobus.... zaraz kogoś zagryzę! wrrrr

Flaska, masz PW, plis, odbierz![/quote]

Dopiero teraz mam dostep do komputera:roll: Dojechalas w koncu na ta wystawe???
Wynikow z ringu grzywek nie mam- wczoraj wiem tylko ze bob wziela jakas suka z otwartej a grzywacze na cacibowce sa jutro, wiec napisze jak wroce do domu chociaz stawke z cacibu.
zmykam na prom;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Dopiero teraz mam dostep do komputera:roll: Dojechalas w koncu na ta wystawe???
Wynikow z ringu grzywek nie mam- wczoraj wiem tylko ze bob wziela jakas suka z otwartej a grzywacze na cacibowce sa jutro, wiec napisze jak wroce do domu chociaz stawke z cacibu.
zmykam na prom;)[/quote]

nie dojechałaś.... :(
od paru dni mnie rozkładało przeziębienie i dopadło w piątek. Leże z łomotem w zatokach i nosem jak trąba z totalnym zakazem wychodzenia spod kołdry od TZ-ta.
I szlag mnie trafia...
Wyniki ten cholerny alikancki oddział wywiesi za tydzien na sieci bo po co się spieszyc.....

Link to comment
Share on other sites

no to juz mam newsy :)
Valentino BOB junior
Viva Espana JCAC
BOB dla Sun hees temptation
CACIB pies Vivat sanraiz Oliver Twist
Sasqueh. Alen r.cacib
komentarz sedziego przy porowanniu przekarze juz Matylda hahahahhaha
gratulacje dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:lol: dziekuje STRASZNIE za gratulacje :multi::multi::multi:
strasznie jestem zadowolona. w sobote na bisach byla sedzina od molosow i z ok 70 juniorow (wchodzilismy na napawde spory ring honorowy w 3 grupach bo sie nie miescilo) Vinek byl jedynym kurduplem ktory dostal se do finalow, no ale bez lokaty ;) sedizna z grzywek,jak to lotyszka nie zaciekawa.
za to norweg :loveu: gdyby kazdy sedzi a taki byl to nie bylo by tego co jest na wystawach. baaardzo sympatyczny, bardzo dokladny, wymacal wszystko co sie dalo chyba nawet te partie miesni o ktorych sam Vinek nie mial pojecia ;) mierzyl porownywal i nie byl laskawy :) w porownaniu o rase powiedzial otwarcie ze Vinekowi nazy sie wzialby Boa ale wygladal jak z parkinsonizemem- skad ja to znam :cool3:
zdjecia mamy wszystkich psow ale to jutro bo dopiero co weszlam i padam na twarz. w tamta strone jechalysmy 14h z czego 12 samej jazdy, caly czas prowadzilam ja i w Wilnie nie widzialam nic poza maska samochodu juz ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...