Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

[quote name='Dzidtka']ooo to Kiwi będzie miał sporą ekipę kibicującą... bo ja też jemu ;)
Flashka ale w innych rasa kibicuje Tobie ;))[/quote]

no wiesz co:angryy: :mad:

Ja znam wartosc Ginki i wartosc Kiwiego i mysle ze wiem jaki bedzie wynik;)

tylko tam mu kibicujcie w porownaniu z drugim psem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agama']Macsow tez jestes milosnikiem chartow,skoro tak to juz Ciebie lubie i wybaczam te burki:lol:[/quote]

ale ja tylko polskie i afgany.. i jak juz bede mial swoj wielki domek to bede mial takiego polaka.. juz nawet wiem z jakiej hodowli i po jakiej suni :):razz:

Flashka a jak nazywa sie ta sunia, która wystawiasz w cocerach??
kiwil w głogowie zebrał BOGa :) a jamnik, którego wystawiałas rewelacyjny. w koncu dostal BiS2:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1']ale ja tylko polskie i afgany.. i jak juz bede mial swoj wielki domek to bede mial takiego polaka.. juz nawet wiem z jakiej hodowli i po jakiej suni :):razz:

Flashka a jak nazywa sie ta sunia, która wystawiasz w cocerach??
kiwil w głogowie zebrał BOGa :) a jamnik, którego wystawiałas rewelacyjny. w koncu dostal BiS2:)[/quote]


GEORGIA ON MY MIND Catonium. Kiwi to piekne psisko nie ma co dyskutować;):loveu:

Link to comment
Share on other sites

na leszno Championow zgloszony tylko jeden pies i jedna suka :evil_lol: a mialbyc taki tlok :eviltong: hahaahhahahahaha

[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008000][B][quote]
Chiński Grzywacz - Chinese Crested Dog

12:33 PSY
Klasa Championów 1 391 - 391
12:34 SUKI
Klasa Championów 1 392 - 392 [/quote][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']na leszno Championow zgloszony tylko jeden pies i jedna suka :evil_lol: a mialbyc taki tlok :eviltong: hahaahhahahahaha

[/quote]

to juz wiemy:P powiedz lepiej jaka?:))

na stronie ZK legionowo jest juz spis psów.. ale jest caly czas uzupelniany bo trwa jeszcze termin zgloszen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']ja nie polaka,tylko ...chyba Ciebie rozczaruje WLOSZCZYZNE,juz dni odliczam:multi: :multi: :multi:[/quote]

charcika wloskiego? lo matko.. jestem rozczarowany- to fakt..
moja znajoma miala takiego charcika.. nazywał się TONCIo:) zakochal sie we mnie.. stale kopulowal z moją nogą.. był strasnzie upierdliwy.. jak chcialem isc spac musialem zamknac drzwi od pokoju, zeby mnie Tonciu nie zgwałcił w nocy.. ale byl bardzo sympatyczny i nawet nie drgaly mu tak nogi- jakby bylo mu stale zimno... a ja tego tak nie lubie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1']charcika wloskiego? lo matko.. jestem rozczarowany- to fakt..
moja znajoma miala takiego charcika.. nazywał się TONCIo:) zakochal sie we mnie.. stale kopulowal z moją nogą.. był strasnzie upierdliwy.. jak chcialem isc spac musialem zamknac drzwi od pokoju, zeby mnie Tonciu nie zgwałcił w nocy.. ale byl bardzo sympatyczny i nawet nie drgaly mu tak nogi- jakby bylo mu stale zimno... a ja tego tak nie lubie..[/quote]


:eviltong: widac czuł do ciebie mięte he he:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Chciałem sie pożegnać- nie bede sie juz udzielał na tym forum:-( ...
(no chyba, ze mniaga znow zaczenie szalec:angryy: )
Chore zachowania pewnych osob sklaniaja mnie do tego, zeby sie juz nie udzialac. Bo z tego co ja sie dowiaduje są na tym forum osoby fałszywe. poza tym koła wzajemniej adoracji i wzajemnego uwielbienia:angryy: . Jest mi przykro, ze pewne osoby uwazaja mnie za wielkiego wroga i mnie oskarzaja (mimo iz ja nie czuje sie winny) a oskarzenia typu ja slyszalem, ze ktos cos tam powiedzial i nie mial raczej powodow by klamac na moj temat są na poziome przedszkola.
Do zobaczenia na wystawach.
Trzymajcie sie cieplo.

Link to comment
Share on other sites

Mascow odstosunkuj się od mojej osoby, bo miniaga to nie napis na dropsach.
Nie widziałam twojego psa na żywo a na zdjęciach wygląda w porządku, choć rzeczywiście chodzi fama że jest psem przeciętnym. Nie należy się przejmować ludzkim gadaniem i robić swoje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Mascow odstosunkuj się od mojej osoby, bo miniaga to nie napis na dropsach.
Nie widziałam twojego psa na żywo a na zdjęciach wygląda w porządku, choć rzeczywiście chodzi fama że jest psem przeciętnym. Nie należy się przejmować ludzkim gadaniem i robić swoje.[/quote]

mniaga Ty jestes jak ten drops :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]macsow1[/B] szkoda, że chcesz odejśc bo fajnie się czytało Twoje posty.
Nie mam pojęcia kto Cię uważa za wroga ale napewno nie ja, co więcej jeśli chodzi o przeciętniaków to moje psy są przeciętne i wiem o tym. Nie mam zamiaru rwać szat nad tym, że nie mamy startu do lepszych ale co z tego.
W Katowicach Wam udowodnię, że można przegrać i jednocześnie świetnie się bawić na wystawie.
Mało tego, można jeszcze przegrać i podziwiać lepszych. Nie jestem aniołkiem i też czasami komuś zazdroszczę ale nie pozwolę aby to mi przysłoniło całe życie i odebrało takie małe przyjemności jak wyjazd na wymarzoną wystawę. Mam zamiar świetnie się bawić, podpatrywać lepszych , czegoś się nauczyć i puścić mimo uszu niemiłe komentarze których pewno nie da się uniknąć.
Możecie myśleć, że piszę to tak sobie a naprawdę myślę co innego, że to taka ściema ale ja to udowodnię swoim zachowaniem. Patrzcie na czyny a nie na słowa.
A wogóle jak ktoś złośliwie komentuje psa to najczęściej z zazdrości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn'][B]macsow1[/B] szkoda, że chcesz odejśc bo fajnie się czytało Twoje posty.
Nie mam pojęcia kto Cię uważa za wroga ale napewno nie ja, co więcej jeśli chodzi o przeciętniaków to moje psy są przeciętne i wiem o tym. Nie mam zamiaru rwać szat nad tym, że nie mamy startu do lepszych ale co z tego.
W Katowicach Wam udowodnię, że można przegrać i jednocześnie świetnie się bawić na wystawie.
Mało tego, można jeszcze przegrać i podziwiać lepszych. Nie jestem aniołkiem i też czasami komuś zazdroszczę ale nie pozwolę aby to mi przysłoniło całe życie i odebrało takie małe przyjemności jak wyjazd na wymarzoną wystawę. Mam zamiar świetnie się bawić, podpatrywać lepszych , czegoś się nauczyć i puścić mimo uszu niemiłe komentarze których pewno nie da się uniknąć.
Możecie myśleć, że piszę to tak sobie a naprawdę myślę co innego, że to taka ściema ale ja to udowodnię swoim zachowaniem. Patrzcie na czyny a nie na słowa.
A wogóle jak ktoś złośliwie komentuje psa to najczęściej z zazdrości.[/quote]

:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: nie mogłaś tego lepiej ująć. Ja też świetnie bawiłam się z Radarem :loveu: na wystawach mimo, złośliwych uśmieszków i komentarzy za plecami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1']Chciałem sie pożegnać- nie bede sie juz udzielał na tym forum:-( ...
(no chyba, ze mniaga znow zaczenie szalec:angryy: )
Chore zachowania pewnych osob sklaniaja mnie do tego, zeby sie juz nie udzialac. Bo z tego co ja sie dowiaduje są na tym forum osoby fałszywe. poza tym koła wzajemniej adoracji i wzajemnego uwielbienia:angryy: . Jest mi przykro, ze pewne osoby uwazaja mnie za wielkiego wroga i mnie oskarzaja (mimo iz ja nie czuje sie winny) a oskarzenia typu ja slyszalem, ze ktos cos tam powiedzial i nie mial raczej powodow by klamac na moj temat są na poziome przedszkola.
Do zobaczenia na wystawach.
Trzymajcie sie cieplo.[/quote]


Macsow nie dawaj sie tym pozerom, im tylko o to chodzi zeby wywyzszyc siebie nad innych.. dobrze ze są co niektorzy co ich biczują na dół;)
Nie wiem jak dla innych osob ale dla mnie forum nie jest miejscem wylewania swoich fałszywie mdłych słodkich słówek, a wypowiadania całej prawdy i w szczegolnosci swojego zdania. A lepiej juz nie mowic nic, niz fałszywie zasładzać.

Link to comment
Share on other sites

Ja przez rok obecności na dgm nauczyłam się, że przyjaciół poznaje się po tym co mówią ci prosto w oczy. Nie na forum, gdzie emocje często biorą góre, gdzie są kólka wzajemnej adoracji, ale po zejściu z ringu.
Z Elą z Odeli rywalizowałyśmy na ringu przez pół sezony. Raz wygrała ona, raz ja i nie zmianiło to naszych stosunków. Warto wierzyć w swoje psy i pracowac z nimi nie zważając na to co gadają inni.
warto stosować zasadę ograniczonego zaufania do własnych ocen, jeżeli nie widziało się psa na żywo i warto mieć dystans do siebie.
Nie traktuję wystaw jak zabawy, ale jeżdżę na nie dla przyjemności, dla spotkań z ludźmi, którzy kochaja to samo co ja mimo ze wszystko inne nas dzieli. Ci którzy stoja z boku i się śmieją sa niewidzialni dla mnie.

Bardzo dużo pracuję z momi psami i wciąż się uczę. Lubię rywalizację, ale przyczyny porażek szukam w sobie nie innych. Oczywiście, że są osoby ktorych nie lubię, do których nigdy się nie przekonam, ale o nie znaczy że nie napisze że podoba mi się ich pies, jeżeli tak rzeczywiście jest.
Mimo braku sympati wiele z nich szanuję za osiągnięcia , odwagę itp.

Przepychanek na forum nie należy traktowac poważnie, choć warto słuchać i wyciągać wnioski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Macsow nie dawaj sie tym pozerom, im tylko o to chodzi zeby wywyzszyc siebie nad innych.. dobrze ze są co niektorzy co ich biczują na dół;)
Nie wiem jak dla innych osob ale dla mnie forum nie jest miejscem wylewania swoich fałszywie mdłych słodkich słówek, a wypowiadania całej prawdy i w szczegolnosci swojego zdania. A lepiej juz nie mowic nic, niz fałszywie zasładzać.[/quote]

To Flashka ja Ci tak uczciwie napiszę, że jakoś nie moge się do ciebie przekonac. W wielu sprawach masz rację, często bardzo trafnie trafiasz w problem, ale po za forum zniżasz się do takich chwytów, które mnie osobiście zraziły do ciebie strasznie. Można krytykować czyjeś poczynania w hodowli, psy czy brak wyobraźni, ale wywleknie czyjegoś życia prywatnego jest dla mnie niedopuszczalne. Myslę że wiesz o czym mówię.

Ja osobiście ostatnio zawiodłam się na kimś okrutnie, bo za moimi plecami gadał rzeczy niezgodne z prawdą. Mogłabym tą osobę pogrążyć totalnie w 2 zdaniach, ale myslę że ukarała się sama, bo straciła osobę na którą mogła liczyć w kazdej sytuacji. Nie uwazam, żeby obgadywanie jej życia prywatnego dało mi satysfakcję.

I to pisanie o pozerach.... podobno jesteś taka szczera - czemu nie napiszesz konkretnie o kogo Ci chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...