Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

[quote name='ewelinabuck']popieram flashka-g !!!!!;) Niektorzy poprostu nie chca slyszec tego co jest prawda i juz;)[/quote]


najgorsze to jest i tak ukrywanie wszystkich kumoterstw i oszustw. Niestety poki nad ZK nie ma zadnej Komisji Rewizyjnej to wszelkie cyrki beda trwały wiekami;/ a kazdy kto chce pokazac prawde na swiatlo dzienne zostaje po prostu "spalony na stosie". I momentalnie sprawa zostaje uciszana.. a na forach zamiast rozwiazanie spraw to zamykane watki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam zamiar to przemilczeć, ale skoro został poruszony problem komentowania, to oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, ale trzeba też dobrać do tego odpowiednie słowa. Mascow ma prawo do swojego zdania ale, jak to nazwał, mój pies nie jest burkiem. No ale to jego opinia i nie mam zamiaru robić z tego problemu. A jutro na wystawie niech wygra po prostu najlepszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Solange']Miałam zamiar to przemilczeć, ale skoro został poruszony problem komentowania, to oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, ale trzeba też dobrać do tego odpowiednie słowa. Mascow ma prawo do swojego zdania ale, jak to nazwał, mój pies nie jest burkiem. No ale to jego opinia i nie mam zamiaru robić z tego problemu. A jutro na wystawie niech wygra po prostu najlepszy.[/quote]


Widzisz moze macsow jest po prostu pewny siebie a kazdy styl zycia trzeba uszanowac. Bynajmniej ja tak uwazam. Faktycznie dobral zle slowa do tego co chcial przekazac- no ale chłopak jest bezposredni z swoim zdaniu.

Link to comment
Share on other sites

Młodziezowego zwyciezce świata nazywac BURKIEM jak dla mnie to jest hm...może nie skomentuje
Te 2 Psy podobaja mi sie szalenie i Martini i Lisek są genialni, ale trzeba sie liczyć ze słowami, forum jest do wyrażania swoich opini ok no ale może jednak...Sory ale Moscow twój pies to jest wspaniały itd?... a reszta to burki?, nie będe złosliwa ale polemizowałabym...
Trzeba spojrzeć czasem obiektywnie...
Kasia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][COLOR=red]Poszukuje fotek z Głogowa z wystawy!!![/COLOR] :cool3:

Nadrabiam zaległości w wynikach wystaw na [URL="http://www.wyniki.grzywaczy.glt.pl"]www.wyniki.grzywaczy.glt.pl[/URL] i z Głogowa mam mało fotek :( Aik masz cosik?? :cool3:[/quote]

coś mam ale niewiele nie bylo gdzie stanąć z aparatem wrzucę na kompa we wtorek może cos wybiore teraz jestem w Warszawie Ela robila zdjęcia może coś ma mam troche z rzeszowa

Link to comment
Share on other sites

Może wyrazac swoja opinie ale po co obrazać... sory ale jakby ktos mojego Kaprysa nazwał Burkiem to bym sie wkurzyła poniewaz posiada rodowod itd...wiec kudnlem rasopodobnym nie jest...
A psa z takimi osiagnieciami nazwac burkiem, i to juz nie pierwszy raz słowo burek(troche etyki i taktu) na takie psy o których kazdy chyba nawet nie marzy

Pozatym skoro moscow lubi hodowle Sua sponte a Lisek jest po Camparim to tu nie rozumiem:shake:

Pozdrawiam Kasia

Oczywiscie szanuje kazdego zdanie jednak Irytują mnie takie posty tym bardziej że słowo burek nie zostało urzyte poraz pierwszy...I jako włascicielka takiego psa napewno czułabym sie urazona, ale zresztą ludzie mówimy o Lisku no kurcze to pies jak ze snów:loveu: Tak samo jak Martini:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zeby bylo barwniej to napisze ,ze hodowle Germanika i Sua Sponte maja rewelacyjne psy,i wybor nalezy tylko do sedziego,mozna jedynie stwierdzic ,ze hodowla Sua Sponte rozpoczela swoja dzialalnosc w grzywkach od suni z Germaniki
Flaszi nie mam powodu sie podlizywac nikomu,bo moje grzywki chyba juz nie beda wystawiane
Michale to ,ze Twoj ulubieniec ,zachowal sie nieodpowiednio...w czasie sedziowania...

Link to comment
Share on other sites

Kobiety bez emocji - Mascow to tylko zfrustrowany dzieciak. Jadę jutro do Bydgoszczy i jezeli moja Jadzia to Burek.... to się zastawiam jak on mówi na swojego psa:evil_lol:, który musiałby przejść ze 3 operacje korygujące żeby na rangę Burka zasłużyć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jedne psy podobają mi się bardziej, inne mniej. Czasami o tym mówię. Ale niezależnie od tego czy są one rodowodowe czy nie , raeowe, bądź kundelki, mam do tych zwierząt zbyt dużo szacunku, by używać wobec któregoś z nich obraźliwych słów. Ale to moje zdanie. A poza tym, jak ktoś kiedyś powiedział:"Najgłosniej przemawia czasem milczenie". Więc nie mam zamiaru dalej drążyć tego tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote] jako włascicielka takiego psa napewno czułabym sie urazona, ale zresztą ludzie mówimy o Lisku no kurcze to pies jak ze snów:loveu: [/quote]

ze snow to moze nie.. bo i u Liska i u Białego bym mogla cos wytyknąć..

a czesto tytuly nie odzwierciedlają walorów i wartosci danych psow;)

I sama bym sie obrazila jakby ktos nazywal mojego psa burkiem, ale mysle ze macsow zrobil to zupelnie specjalnie zeby bylo ciekawie:lol:

I oczywiscie zycze wszystkim jutro powodzenia;]

Link to comment
Share on other sites

jak forum ozylo na wspomnienie wyrazu burek :roll:

latwo czasem nie dostrzec ironii zeby glupio doczepic sie czlowieka, kate8828

a zalosnym jest czepianie sie cudzego wieku w ocenie jego osoby, jakoze od dawna wiemy, ze to nie on okresla jego wartosc:lol:

Droga Miniago, czy czujesz sie szczesliwa przeobrazajac sie z ofiary na oprawce, dlatego wtracasz sie do bezsensownej rozmowy, ktora wyniknela z zartobliwie dobranego slowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fenyloetyloamina']jak forum ozylo na wspomnienie wyrazu burek :roll:

latwo czasem nie dostrzec ironii zeby glupio doczepic sie czlowieka, kate8828

a zalosnym jest czepianie sie cudzego wieku w ocenie jego osoby, jakoze od dawna wiemy, ze to nie on okresla jego wartosc:lol:

Droga Miniago, czy czujesz sie szczesliwa przeobrazajac sie z ofiary na oprawce, dlatego wtracasz sie do bezsensownej rozmowy, ktora wyniknela z zartobliwie dobranego slowa?[/quote]


Wiesz ja każdą wypowiedź mascowa traktuje jako żart:evil_lol: Wogóle nie biorę tego osbiście i jakbyś umiała czytać to wiedziałabyś, że moim zdaniem ta wypowiedź nie jest warta emocji jakie się zbudziły w niektórych.

Link to comment
Share on other sites

Flashka ''nie ma rzeczy doskonałych'' ;)

Anna napisała że nie dojedzie do Bydgoszczy jutro wiec bezposrednie porównanie sie chyba jeszcze jutro tych psów nie odbedzie... Oba psy sa doskonałe...(mam nadzieje że kiedys sie przekonamy który wyra w bezposrednim starciu, ale czy to bedzie odzwierciedlało stan rzeczywisty czy bedzie jedynie wymysłem sedziego to zostawiam w milczeniu )

Życze powodzenia jutro wszystkim

Kazdy ma prawo do swojej wypowiedzi wiec nie wydaje mi sie aby mój post był głupim czepianiem się...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Flashka a co masz na myśli z tytmi kumoterstwami co? bo rzuciłaś jakieś hasło i cisza[/quote]


Miniaga o to mi chodzi ze kazdy wie ze w kynologii na okolo wszedzie cos przekrety w roznym stopniu i rodzaju, gdy ktos probuje je wydac na swiatlo dzienne to odrazu zostaje uciszany badz nie ma wsparcia i odrazu odtracony. Kurcze nie wiem ale chyba ludzie nie chca sprawiedliwosci w swoim hobby, albo sa takimi cieniasami ze boja sie wesprzec ludzi w odkrywaniu prawdy. Moge sie zalozyc ze w grzywkach tez byl nie jeden przekret pod dobra przykrywka...
Najgorsze jest to ze wieloma "głowami" w oddziałach sa takie osoby ktore tuszuja wszelkie oszustwa. Bo tych kilka apraw co zostalo wydanych na światło dzienne to wydaje mi sie ze kropla na dnie morza w porownaniu z wszystkimi tymi zatuszowanymi.

kate ja powiem tak ze nie ma nic doskonałego, dlatego okreslenie doskonałe na coś to tylko wlasciwie fałszywy tytuł;)

Link to comment
Share on other sites

Flashka już Ci kiedyś pisałam, że ja wyznaje zasadę, że albo mówię o czymś wprost, albo nie zaczynam tematu. ZK jest fatalną instytucją, bardzo korupcjogenną, ale każdy zna jakieś oszustwa i milczy dla dobra swoich psów.

Ja mam zasadę nie wierzyć we wszystko co ludzie mówią - zawsze sama sprawdzam jak jest lub pytam wprost.

Link to comment
Share on other sites

widze ze troszke daleko to zaszlo:roll: :roll: :roll: ja np kazde psy nazywam burkami niezaleznie czy to champion czy zwykly kundelek poprostu nie wiedze nic w tym zlego

[SIZE=4][COLOR=black]miniaga [SIZE=2]ok piszesz z zartem , to bylo nie mile zabardzo powiedziec komus ze jego pies potzrbuje operacji plastycznych:roll: rozumiem ze macsowa poprostu nie traktujesz powaznie a przynajmniej jego wypowiedzi .[/SIZE][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4]flashka-g [SIZE=2]ma zupelna racje[/SIZE] [/SIZE]z tymi przekretami i z tym uciszaniem prawdy ktora powinna wyjsc na jaw a nie wyszla ,kazdy pies moze byc doskonaly i dla kazdego wlasny pies jest doskonaly ale poprostu bedac czlonkiem jakiejs organizacji trzeba liczyc sie z tym ze dopoki beda tacy wlasciciele psow rasowych ktorzy rywalizuja niezgodnie z regulaminem nic sie nie zmieni

[B]Fenyloetyloamina[/B] masz racje forum nie jest od oceniania wartosci czlowieka bo dla kazdego jest ona inna i nie nalezy sie sugerowac wieloma zeczami kotore widzimy z zewnatrz ale wnetrza poprostu nie ma

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...