Jump to content
Dogomania

10 tygodniowy bielutki labradorek z "przełykiem olbrzymim" znalazł domek!!!


alais

Recommended Posts

wg mnie nie byłoby złe dawać mu też co kilka dni conwalescence. tylko, że przy takiej wadze, nie wiem ile saszetek da odpowiednią wartość odżywczą.
Ten piesek będzie jadł mniej i w tej mniejszej porcji musi być wszystko to co mu jest potrzebne - kalorie, minerały, witaminy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 545
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja na convelascencie juz 5 miesięcy trzymam Tyciaka...no ale on tyci;)

dzwoniła do mnie pani od szczeniorka ,nie wszystko jest jasne.................:roll:ale wiadomo że wysłali zdjęcie z RTG do innego lekarza i czekają z niecierpliwoscią na wiadomosc...

ładnie zjadł sniadanko ale zwrocił ...:shake:
biedny ten szkrabik....i opiekunowie..

Link to comment
Share on other sites

Hej babeczki! Po pierwsze: Dorciu, przepraszam, bo przeze mnie znalazłaś się dziś w kłopotliwej sytuacji...Już napisałam mejla do hodowców, a jutro tam zadzwonię i porozmawiam z nimi i zobaczę jak obecnie się sprawy mają...PRZEPRASZAM! To moja pierwsza akcja internetowa i już spaliłam...:shake:
A teraz słuchajcie: odezwał się do mnie jeden pan, napisał mejla i przed chwilą mu odpisałam. Nie ma co się nastawiać, bo może w ogóle nie odpisać, lecz wychodzi na to, że jest 1odzew na dzień!:cool3:To całkiem nieźle, tylko szkoda, że na razie nic z tych odezwów. Jutro pogadam z właścicielami Malunia i zobaczę co oni w ogóle planują i jak idą te badania...

Ciekawe skąd ten pan miała namiary? Zapytałam, zobaczymy jutro...

Link to comment
Share on other sites

Napisał dwa pytania - skąd i czemu za tyle. Ot, cała treść..

Jak się jutro dowiesz czegoś od hodowców, to pisz, jak będzie trzeba, to będę próbowała dograć ten transport, jak nie, to nie...
I odrazu piszę, że przez weekend mnie nie ma - Uczelnia wzywa, więc tylko smsy wchodzą w grę.

Link to comment
Share on other sites

pani prosiła mnie wczoraj o podanie gdzie jest ten wątek ,bo chciała poczytac....

szkoda ze wyszło jak wyszło....

ale oby wszystko wróciło do normy...

pisałm już że u nas tz. na forum miau była sytuacja z kotem po wypadku,niestety nie nadawał się do leczenia... weci podjeli decyzje uspienia ,dziewczyny się sprężyły ,załatwiły jeszcze jednego weta,transort ,dt wszystko ale nikt nie zadzwonił do lecznicy ..w międzyczasie kocine uspili...:-(

w takich sytuacjach trzeba wszystko hmmm zapiąc na ostatni guzik....teraz sie martwie...

ale to naprawde dobrzy i troskliwi hodowcy...i wiem że nie zrobią nic nieprzemyslanego i czegos co zaszkodzi malentasowi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']Odpisałam mu z lekka złośliwie, bo mnie zirytował człowiek...

[URL]http://zoologic.pl/product_info.php?cPath=30_38_47_119_120&products_id=864[/URL]
Myślicie, że w razie czego to ta karma byłaby dobra?[/quote]

tak ta karma będzie ok

są też karmy labrador junior [url]http://www.krakvet.pl/royal-canin-labrador-junior-p-3085.html[/url]

do tego [url]http://www.krakvet.pl/royal-canin-convalescence-support-420g-p-952.html[/url]
i "budyń" [url]http://www.krakvet.pl/royal-canin-convalescence-support-p-2000.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Folen rozmawiałam dzis z moim wetem i on ma u siebie w promocji royal dla labków, taki jaki jest potrzebny maluszkowi. daj mi znac kiedy maly bedzie u ciebie i jesli mozesz to na PW twoj adres to kupie mu karme i ci wysle... wyszloby tanio za 15 kg tylko 135 zl wiec moge kupic Pakiet promocyjny (1,5kg + 1,5 kg gratis)

Link to comment
Share on other sites

Z góry dziękuję Pati, jeśli maluch przyjedzie do mnie to podam Ci adres do wysyłki karmy, jeszcze raz dziękuję!

Weroniko, maluch jest bezpieczny, nic mu nie będzie na pewno!
Chętni podjęcia się tego "wyzwania" jakim jest opieka nad maluszkiem na pewno się znajdą.

Link to comment
Share on other sites

wada jest operacyjna,ale niestety na zasadzie na dwoje babka wróżyła....mimo to należy się cieszyc że jest szansa...
namawiałam pania na convalescensa i ....Folen,ogólnie wszystko sie pozytywnie wyjaśniło .z tym ze conva mozna kupić a Folen raczej nie:lol:
psiak musi niestety jeść malenkie ilosci żeby za dużo nie zalegało w przełyku...

fajnie że są tacy troskliwi hodowcy...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, Maluń w przyszłym tygodniu jedzie do Folen!:)Wtedy też dowiem się więcej szczegółów odnośnie jego stanu zdrowia i dostanę namiary na weta, który go ostatnio diagnozował. Jutro lub pojutrze zadzwonię do hodowców i umówię się na dzień konkretny. Pozdrówka!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...