Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

Wiesz, wystarczy psa zostawić na 2 tygodnie z rodzicami i ledwo ją poznałam - każdy włos w inną stronę, nikt jej nie czesał, bo nikt nie potrafi jej ujarzmić (a ona broni się ze wszystkich sił) - ale w sumie nie jest zrobiona, bo włos za młody jeszcze na rwanie więc ją nieco przerwałam co w efekcie dało piękne czarno-brązowe plamy, ogoliłam tu i ówdzie, ale łap mi się ruszać nie chciało.

Boję się, że przerośnie mnie ta praktyka, że nie jestem dobrym materiałem na lekarza, że nie będę umiała podejmować szybkich, trafnych decyzji, że nie dam rady w tych wszystkich precyzyjnych czynnościach. Wątpliwości jest mnóstwo..
Co nie zmienia faktu, że nie mam pojęcia co innego mogłabym robić, albo raczej co innego chciałabym robić.
A studia.. wciągają ;)

To może pocztówka z wakacji..

[IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8323/dsc0059ug.jpg[/IMG]

[size="1"]Obcinam włosy - jak najszybciej ![/size]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']Jak wy do siebie pasujecie! co jedno wspólne zdjęcie to lepsze ;) a ja ze Szczurem nie mam nic sensownego : P[/QUOTE]

Jak się spotkamy to Wam zrobię ;)

A co do nas.. Po prostu trafiłam w rasę za pierwszym razem i już na zawsze :loveu:

Galina w wersji hard
[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/770/dsc0208m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']tylko kiedy to w końcu nastąpi... ;)

oj, Galina rzeczywiście hard :evil_lol: trochę jej się spasło :evil_lol:[/QUOTE]

Kiedy w końcu wybierzesz się do Warszawy i mnie o tym powiadomisz :diabloti:

Żadne spasło ! Schudła mi ostatnio ! A to zdjęcie tylko tak dziwnie wyszło ! ma teraz fajny podkasany brzuszek :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Kiedy w końcu wybierzesz się do Warszawy i mnie o tym powiadomisz :diabloti:

Żadne spasło ! Schudła mi ostatnio ! A to zdjęcie tylko tak dziwnie wyszło ! ma teraz fajny podkasany brzuszek :p[/QUOTE]
muszę się chyba zmobilizować w końcu :evil_lol: ostatnio czekałam na pociąg kilka godzin w parku skaryszewskim, ale jak się dowiedziałam że będę tyle siedzieć to było za późno żeby cokolwiek "organizować" ;)

no to teraz czekam na zdjęcie gdzie widać że ma ładną figurę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Justa tylko nie wymagaj za wiele od siebie na tych praktykach ;) To poki co "tylko" praktyki, prawdziwy test bedziesz miala po studiach - to tak wg mnie ;)
Jak chcesz sciac wlosy?[/QUOTE]

Ja jestem nadambitna jeśli na czymś mi zależy.. W zasadzie nigdy nie odpuszczam - a to czasem wada, ale walczę z tym. Więc chcąc nie chcąc będę od siebie wymagać i pewnie się załamię moim brakiem wiedzy i logicznego myślenia. Ale słyszałam, ze na początku wszyscy przeżywają szok, a potem jakoś przyzwyczajają się do tego tempa i trybu pracy. Miesiąc to dużo czasu żeby już coś 'załapać' - a to bardzo ważne o tyle, ze na zajęciach prawdopodobnie nie będę miała szansy nawet dobić się do strzykawki.. Niestety tutaj samemu trzeba organizować sobie swoją przyszłość, bo uczelnia nie zapewni nam takiej ilości zwierząt aby każdy mógł coś tam zrobić na tych kilku(nastu) ćwiczeniach w czasie semestru.
Zobaczymy w poniedziałek - póki co jestem naładowana dobrą energią. Przez ostatnie 2 tygodnie wystarczająco się wyleżałam i ćiwczyłam nic-nie-robienie, ale na dłuższą metę mnie to męczy, więc te prektyki mają w zasadzie same plusy.

A w tym roku czekają mnie już bardziej kliniczne przedmioty - typu diagnostyka, chirurgia, radiologia.. pozatym patofizjologia, parazytologia, anatomia patologiczna i inne rewelacje, ale powoli powoli wszystko co juz umiem zacznie nabierać jakiegoś kształtu. I to jest właśnie fenomen medycyny.

A jeśli chodzi o włosy to chciałabym gdzieś tak do ramion, może odrobinkę za ramiona. Jakoś fajnie je wycieniować -tak żebym nie musiała ich codziennie niewiadomo ile układać. Krócej nie bardzo, bo raz że mam ich cholernie dużo i są słabo podatne na układanie, dwa że muszę mieć związane z racji studiów i raczej nie chcę żeby lądowały mi w oczach i ustach, a trzy że źle mi w bardzo krótkich.
Ogólnie niby prosta sprawa, ale nie chcę takiego prostego cięcia, a z drugiej strony za bardzo ścieniowanych też nie. No i muszą jakoś wysmuklić moją okrągławą twarzyczkę :diabloti:

[quote name='Unbelievable']muszę się chyba zmobilizować w końcu :evil_lol: ostatnio czekałam na pociąg kilka godzin w parku skaryszewskim, ale jak się dowiedziałam że będę tyle siedzieć to było za późno żeby cokolwiek "organizować" ;)

no to teraz czekam na zdjęcie gdzie widać że ma ładną figurę :diabloti:[/QUOTE]

Nie lubię tamtej strony Wisły - boję się Pragi :diabloti: :shake:
A masz Ty do mnie wogóle numer moja droga, żeby mnie poinformowac o ewentualnym nalocie na Warszawę, hę?

Oj takie to ja nie wiem czy mam. Musisz mi uwierzyc na słowo :p


[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2134/dsc0199rp.jpg[/IMG]

[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9012/dsc0148t.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Skomplikowana sprawa z tymi Twoimi wlosami Ci powiem:evil_lol: Dobrze, ze to ja ich nie scinam, bo ni w zab nie rozumiem o co Ci chodzi:diabloti: Powiem jedno - mam mega duzo wlosow, ukladac sie nie chca, a o dziwo krotkie sa idealne, ale to kwestia przyzwyczajenia sie;)

Powodzenia w praktykowaniu - uczelni nasza nic nikomu nie zapewnia, wszystko trzeba szukac, wychodzic samemu niestety:shake: Wy macie jeszcze trudniej wiadomo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Nie lubię tamtej strony Wisły - boję się Pragi :diabloti: :shake:
A masz Ty do mnie wogóle numer moja droga, żeby mnie poinformowac o ewentualnym nalocie na Warszawę, hę?

Oj takie to ja nie wiem czy mam. Musisz mi uwierzyc na słowo :p[/QUOTE]
ja kiedyś 2 godziny spędziłam na dworcu, od godziny 20.30 do 22.30, od tamtego czasu jakoś mniej się boję :evil_lol: skaryszak nie jest taki zły ;)
nie mam, chyba :hmmmm:

łeee, a ja tak lubię zdjęcia chudych piesków :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Skomplikowana sprawa z tymi Twoimi wlosami Ci powiem:evil_lol: Dobrze, ze to ja ich nie scinam, bo ni w zab nie rozumiem o co Ci chodzi:diabloti: Powiem jedno - mam mega duzo wlosow, ukladac sie nie chca, a o dziwo krotkie sa idealne, ale to kwestia przyzwyczajenia sie;)

Powodzenia w praktykowaniu - uczelni nasza nic nikomu nie zapewnia, wszystko trzeba szukac, wychodzic samemu niestety:shake: Wy macie jeszcze trudniej wiadomo...[/QUOTE]

Mam nadzieje, że ktoś kto się nimi zajmie będzie wiedział o co chodzi :diabloti: Albo mnie wyrzuci za drzwi jako zbyt problematyczną klientkę :diabloti:
Krótkie miałam, może nie aż tak jak Ty, ale zaraz za ucho i nigdy więcej !

W moim 'fachu' nie powinnam mieć pretensji jesli chodzi o zapewniane nam środki. Wszystko co mogli nam zapewnić - trupy chociażby - były. A i tak w wecie ejst lepiej niż w medycynie, chętnie przymuje się na praktyki, na staże z tego co wiem również. Trzeba tylko trochę dobrej woli, nie musiałam się pchać łokciami ;)

[quote name='Unbelievable']ja kiedyś 2 godziny spędziłam na dworcu, od godziny 20.30 do 22.30, od tamtego czasu jakoś mniej się boję :evil_lol: skaryszak nie jest taki zły ;)
nie mam, chyba :hmmmm:

łeee, a ja tak lubię zdjęcia chudych piesków :placz:[/QUOTE]

Ja niestety znam różne historie - w tym z moimi bliskimi.. dlatego Praga budzi we mnie lęk. A Ty uważaj na siebie, bo Skaryszak wcale nie jest taki bezpieczny (nie jestem przesadnie bojaźliwa - nocny rower w lesie dzisiaj zaliczyłam, ale niektóre miejsca lepiej omijać)
No to poproszę Twój na PW, puszczę Ci sygnał to będziesz miała :diabloti:

Ejej, kiedy jest wrześniowa wystawa w Warszawie?

Chuda to ona nie jest, ale otyła czy spasiona również. Wygląda.. normalnie :p

Ah, zapomniałam sie pochwalić, ze kupiłamw końcu flexi 1 szarą i jest fajna, większa od tamtej co miałam i porządnie zrobiona. Więc jestem jak najbardziej zadowolona.

[IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7205/dsc0038rq.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Ja niestety znam różne historie - w tym z moimi bliskimi.. dlatego Praga budzi we mnie lęk. A Ty uważaj na siebie, bo Skaryszak wcale nie jest taki bezpieczny (nie jestem przesadnie bojaźliwa - nocny rower w lesie dzisiaj zaliczyłam, ale niektóre miejsca lepiej omijać)
No to poproszę Twój na PW, puszczę Ci sygnał to będziesz miała :diabloti:

Ejej, kiedy jest wrześniowa wystawa w Warszawie?

Chuda to ona nie jest, ale otyła czy spasiona również. Wygląda.. normalnie :p

Ah, zapomniałam sie pochwalić, ze kupiłamw końcu flexi 1 szarą i jest fajna, większa od tamtej co miałam i porządnie zrobiona. Więc jestem jak najbardziej zadowolona.

[/QUOTE]
na razie wizyt w skaryszaku nie planuję :evil_lol: poza tym- siedziałyśmy prawie przy samym wejściu od ronda waszyngtona, chodzi tam straż miejska- na prawdę nie ma się czego bać ;) mieszkałam w gorszym miejscu :diabloti: ale po nocy chodzić bałabym się bardzo...
zaraz wyślę :cool3:

jest 11-go, i pokrywa się z zawodami agi 11-12, więc pewnie będę ;)

ja też mam tą smycz :razz:

Link to comment
Share on other sites

Jak nie wyjadę na mazury/w góry/nad morze w ostatniej chwili to pewnie też się pojawię ;)

Martyno, jak się spało? :diabloti:

[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3390/dsc0184n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3900/dsc0110x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']To skoro jesteś już w W-wie to jakieś spotkanko? Może jeszcze zdążysz poznać rudzielca. ;)[/QUOTE]

No ja bardzo chętnie ! W poniedziałek będę znała grafik to dam znać kiedy mam wolne ;)
Bardzo chciałabym w końcu poznać i Ciebie i Piega i Pikselka :loveu:
Tylko nie wiem czy czarnuchę wezmę ze sobą - zależy od upałów i jej samopoczucia.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ola[/B], jaki tam deszcz - toć aparat mi zamoknie :diabloti: Ale mogłyby być chmury i moje ulubione miękkie światełko :loveu:

[B]Kashdog[/B], jak możecie :placz:

A Galina mi zakulała, pewnie przez wilczego pazura znowu, bo już długi i złamać się nie chce :shake:

[IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1389/dsc0268iii.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cześć studentko:)
Fajnie, że wróciłaś do fotografii - dobrze Wam razem na autoportretach;)
[quote name='Justa']Wiesz, wystarczy psa zostawić na 2 tygodnie z rodzicami i ledwo ją poznałam - każdy włos w inną stronę, [/QUOTE]
Brzmi znajomo:evil_lol: Dopiero co wróciłem z wyjazdu i też mojej psicy nie poznałem :lol: ale pod względem zachowania - cała nauka poszła w las;) Chociaż wyglądem też nie zachwycała;)

[quote name='Unbelievable']
oj, Galina rzeczywiście hard :evil_lol: trochę jej się spasło :evil_lol:[/QUOTE]
Spasło? Ona taka napakowana jest, to są same hard mięśnie:razz:

[quote name='bognik']Galinkę obcinasz to chociaż swoje śliczne włosy zostaw! Ja już wieki moje zapuszczam ...[/QUOTE]
Brawo dla tej pani:evil_lol: świecisz przykładem bogniczku;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']
Brawo dla tej pani:evil_lol: świecisz przykładem bogniczku;)[/QUOTE]
Dziękuję [B]Kojociku :loveu: [/B]Szkoda takich pięknych włosów. Ja wiem co to znaczy długie i gęste włosy, także [B]Justynko[/B] nie jesteś sama ;) Jest dużo kosmetyków, które znacznie ułatwiają pielęgnację. Ja zapuszczam bo im dłuższe tym są bardziej proste :evil_lol: no i jaka satysfakcja ;) A i podobno faceci wolą długowłose :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...