Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uwierzcie, że to wcale nie było takie oczywiste i proste jak mogłoby się wydawać :mdleje: Ogólnie padam na mordkę.. A od jutra nauka immunów. Ale nie przestawajcie trzymać kciuków ! Bo jak widać są bardzo pomocne, a tak naprawdę to Wasze wsparcie tak dużo mi daje :loveu:
Cieszę się, że we mnie wierzycie - to dodaje skrzydeł !

Galińska kończy cieczkę, a to oznacza że zaczął się nadwyraz ciężki czas, bo jest w pełni zwarta i gotowa :diabloti: Mam nadzieję, że przejdzie jej do wyjazdu na wieś z rodziną, bo oni to jej tam raczej nie upilnują, a nie wierzę, że ją przykują do stołu w ogrodzie i będą trzymać na łańcuchu :diabloti:
W każdym razie poinformowałam rodzicielkę, że jak pozowoli na gwałt, to ona sama będzie ów szczenięta niańczyć :p

A tak to.. w sobotę opuszczam Was na miesiąc. Lublin, praktyki, działka - w sumie wracam w sierpniu. Popraktykuję w klinice.. może jakiś spontaniczny wyjazd jak co roku. No i należałoby mobilizować siły na III rok..

A tymczasem zdjęć kilka:
Bratki moje ulubione
[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8518/dsc1419.jpg[/IMG]

Mama wydzieliła Galinie miejsce w ogródku głównym, w którym piesek może sobie spocząć w uprzednio prygotowanym przez siebie gniazdku. czyt. rozkopanej, wybebeszonej ziemi i cudowy pylącym się piachu :mdleje: jest to jednocześnie doskonały punkt obserwacyjny z którego widać zarówno co się dzieje na tarasie, w domku jak i na ogrodzie i przy bramie.
[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/78/dsc1466.jpg[/IMG]

Prezentacja ile jest trawy u nas na łąkach (żeby była jasność - to jest główna ścieżka prowadząca nad rzekę)
[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3320/dsc1527e.jpg[/IMG]

No i portrecik na koniec
[IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5687/dsc1355.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

gratulacje Justynko! zdania i w ogole ze tak dzielnie sobie radzisz :loveu: no i kciuki dalej sa trzymane do zaliczenia immunologii :) :kciuki:

Szkoda ze nas opuszczasz ale mam nadzieje ze milo spedzisz kolejny miesiac-pełen ciepła i uroków lata :) zdjecia jak zwykle piekne. zwlaszcza Galinka w trawie -ścieżka do rzeczki :diabloti: Nie no- ale portret bardzo cudowny :D :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim raz jeszcze za gratulacje i wsparcie :loveu:

Ja już się nosem podpieram, mózg mi spuchł i nic totalnie nic mi się nie chce.. a to już ostatnia prosta.

Mądrości z mojej książki od immunów..
[QUOTE]"Złapał Kozak tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma" Tylko w tym przypadku Tatarzyn (kom nowotworowa) nie tylko Kozaka (limfocyt T) trzyma, ale i zarzyna..[/QUOTE]

Ponadto wczoraj pojechałam na lifting roweru po ostatnim wypadku i tak wogóle na przegląd, bo już ze 3 lata nie był. No i efekt jest taki, że wymienili mi pół roweru - właściwie wszystko poza ramę, siodełkiem, kierownicą i kołami.. :mdleje: Jak to dobrze, że chłopaków z tamtąd znam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']...
No i efekt jest taki, że wymienili mi pół roweru - właściwie wszystko poza ramę, siodełkiem, kierownicą i kołami.. :mdleje: Jak to dobrze, że chłopaków z tamtąd znam..[/QUOTE]
:hmmmm: a nie lepiej bylo zainwestowac w nowy rower :razz:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaho']:hmmmm: a nie lepiej bylo zainwestowac w nowy rower :razz:?[/QUOTE]

Jestem bardzo przywiązana do mojej Meridy :loveu: A nowy rower to kwestia jakichś 1800zł-2200zł, a takich pieniędzy póki co nie mam ;)

Ostatni egzamin przedemną jutro :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...