Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O matko :mdleje:
Cieszę się, że się podobają :loveu:

[B]Kojotku[/B], detektywie - druga fotka jest sprzed miesiąca, odkopałam ją bo w końcu mam dostęp do normalnego komputera :razz:
A ostatnie nadworne są masakryczne, ale chociaż te domowe trochę mi humor poprawiły :eviltong:

Dobra, kończę już, bo zaraz powiecie, że wszystkie takie same :diabloti:
[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/3079/dsc0848ok9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Fotki Jaszczurki są świetne :loveu: Tylko ja bym wyrzuciła poduszkę, tudzież zamieniła na czarną :razz:

Pozdrawiam![/QUOTE]

Hmmm jakby to powiedzieć, to nie była planowana sesja :diabloti: Jaszczurka bardzo lubi miec się do czego przytulić i ubóstwia poduszki, toteż jak zwykle się na nich uwaliła.. No i ja cyknęłam kilka fotek.
A fotki nie są doskonałe - są słabo naświetlone przedewszystkim, ale pokój mam od wschodu i światło szybko znika z pokoju. Pozatym połowę zabiera mi blok z naprzeciwka :cool1:

Także enjoy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Mi takie naświetlenie pasuje, jest OK :-) [/QUOTE]

Traci szczegóły w cieniach, właściwie cienie to czarne plamy.. Mogłoby być lepiej, naprawdę :cool1: Ale dla mnie te fotki mają przedewszystkim wartość sentymentalną ;)

Jako, że zrezygnowalam na razie z kupna samochodu..
Zaczynam poważnie zastanawiac się nad jakimś fajnym tele.. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Ola, cały czas za mną chodzi Sigma 70-200 2.8 ale czytałam, że II wersja nie jest najlepsza.. :shake:
Nirrkory są świetne, ale te ceny :placz:

[/quote]

to co za problem kupic pierwszą wersję?:cool3:
A tak poza tym, to kupuj canona:diabloti: 70-200/4 jest bez porównania z sigmą, a jaka cena niższa:cool1: tylko że to f/4, nie 2.8

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Jak ją przetestujesz to przestanie za Tobą chodzić... :diabloti:[/QUOTE]

Hmm mam rozumieć, że Ty już testowałaś ? :eviltong:

[quote name='LeCoyotte']to co za problem kupic pierwszą wersję?:cool3:
A tak poza tym, to kupuj canona:diabloti: 70-200/4 jest bez porównania z sigmą, a jaka cena niższa:cool1: tylko że to f/4, nie 2.8[/QUOTE]

Jak mi kupisz puszkę, to ja sobie tele sprawię :loveu:
Sigma 100-300 jest rewelacyjna.. tylko światło 4.. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Ola, cały czas za mną chodzi Sigma 70-200 2.8 ale czytałam, że II wersja nie jest najlepsza.. :shake:
Nirrkory są świetne, ale te ceny :placz:
[/quote]

nikkor ten tanszy (80-200 2.8) juz do 3 tys spadl:cool1: ja czekam cierpliwie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Hmm mam rozumieć, że Ty już testowałaś ? :eviltong:



Jak mi kupisz puszkę, to ja sobie tele sprawię :loveu:
Sigma 100-300 jest rewelacyjna.. tylko światło 4.. :-([/quote]

sprzedaj swoją D80, kup używkę C. 30D + 70-200/4 i jeszcze na malucha 30-letniego starczy:evil_lol:
BTW do czego potrzebujesz tele? Do Galiny?;)


[B]BBeta[/B], podobno chciałaś Tamrona 70-200/2.8?:cool3: ten jeszcze wolniejszy od sigmy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...