Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doginka']Husky to stanowczo nie mój typ:shake:, chociaż lubię na nie patrzeć;-)
Justa wyluzuj przed III rokiem - dasz radę, tylko nie panikuj;-)[/QUOTE]

Oby oby, dziękuję Ci kochana :loveu:

[quote name='Unbelievable']ja waflowałam na agility, na wystawę nawet nie zdążyłam wyjść, bo wolne chwile poświęcałam psu (siedział w klatce), więc nic co chciałam zrobić nie zrobiłam....:roll:[/QUOTE]

I znów nie poznałam szanownego pana Grama..

[quote name='kaho']Justa nie wolno panikowac, przezylas I i II rok to przezyjesz i III :cool3:(nie wspominajac reszty:evil_lol:). Najwazniejsze, ze wiesz co chcesz robic (mimo wszystkich trudnosci) i niewatpliwie bedzie to sprawialo Ci przyjemnosc - nie wszyscy sa takimi szczesliwcami;).
Nie moge juz doczekac sie Waszych fotek:cool3:;).[/QUOTE]

III rok jest podobno gorszy niż wszystkie razem wzięte !
Ale fakt faktem, jestem szczęściarą..
Fotki będą, mam nadzieję ;)

[quote name='Saint']Rozumiem, że Galina już wyszykowana? :P[/QUOTE]

Galina odrasta, oby zdążyła..
Ale obie już czekamy !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Nie, nie.. w żadnym wypadku. Po prostu trzymam zdrowy dystans od psów tej rasy :D[/QUOTE]

Jakubie, proszę o sprostowanie jeśli chodzi o mojego psa :diabloti:

[quote name='ariss']Justa jak ja uwielbiam Twoje podejście do życia:loveu: tego co robisz:loveu:[/QUOTE]

Mówią, że odpowiednie podejście to połowa sukcesu ;)
Bez Waszego wsparcia pewnie załamywałabym się częściej niż mam to w zwyczaju :loveu:

[quote name='Doginka']Przecież sznupki to najwspanialsza rasa:loveu:[/QUOTE]

Zgadzam się w pełnej rozciągłości !
Raz sznaucer - na zawsze sznaucer..

[quote name='Caachou_']Ja osobiście wolą olbrzymy, ale nie podołałabym takiemu :lol:[/QUOTE]

Najbardziej zrytą psychę mają średniaki :p


Proszę trzymać jutro kciuki za mój egzamin z praktyk !
A póki co próbuję zmusić się do napisania sprawozdania.. co po miesiącu nic-nie-robienia wcale nie jest takie proste :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję dziewczęta za uznanie dla Jaszczureczki :loveu:

Dzisiaj nasz opiekun roku (swoją drogą bardzo fajny człowiek) na wykładzie z diagnostyki powiedział bardzo mądre zdanie: po zdaniu histologii i anatomii można Was nazywać studentami, po zdaniu farmakologii i patofizjologii można Was będzie nazywać lekarzami ;) To tylko dowodzi jak ciężki rok mnie czeka.
Także proszę o permanentne ciepłe myśli o moim powodzeniu w trudach nauki i kciuki kiedy będzie trzeba ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...