Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

dobrze, że Galina już lepiej :loveu: biedna się nacierpiała, ja bym szczepiła w tym wypadku co trzy lata - nie jeździsz do schroniska, nie masz kontaktu z bezdomnymi psami chorymi więc nikłe prawdopodobieństwo przyniesienia czegoś do domu - ja mam ciągle stycznośc z róznymi wirusami, nie szczepię psów co roku i nic im nie jest (tfu tfu odpukać!)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Ewa[/B], też mam nadzieję, że znajdę jakiegoś alergologa - pocieszam się, że Warszawa duża i ucywilizowana to może ktoś dobry się znajdzie i obejży tą moją bidę..

[B]Agnes[/B], tak miałam kiedyś ten program, ale ja jestem przyzwyczajona do luksusów szopa, więc nic mi go nie zastąpi :evil_lol:

[B]Olusia[/B], dzięki :loveu:

[B]Waszko[/B], ja nie szczepię co roku, tylko co 2 lata.
Właśnie czytałam czyjeś wypowiedzi na dogo, że wystarczy raz na 3 nawet..
A z chorymi zwierzętami jak dobrze pójdzie będę mieć kontakt.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęciaaa:loveu:

Dobrze, że piesek lepiej sie czuje:multi:
Z tymi szczepieniami to chyba zależy od srodowiska w jakim piesek sie znajduje. Samba jest szczepiona co roku na te podstawowe choroby (parwo, adeno, nosówka, psi kaszel i wścieklizna), a na koronawiroze i lepto była ostatnio w 2006, ostatnio i przed ostatnio wetka uznała, że nie jest to szczepienie niezbędne, bo podobno u nas jest bardzo rzadka, a Samba nie ma styczności z potencjalnie zarażonymi. A Ty jesteś w beznadziejnej sytuacji.. chcesz być wetką -> kontakt z zarażonymi, a Gala tak źle reaguje na szczepienia...:shake:

Trzymam kciuki za zdrowie Galineczki! Może jakiś mądry alergolog coś doradzi

Link to comment
Share on other sites

Galina tylko raz była szczepiona tą szczepionką kompleksową - zakaźne + wścieklizna.. Potem mało nie zeszła z tego świata :roll:
Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, to do domu mogę przynosić różne choroby :shake: I to już przy praktykach klinicznych..
No nic, zobaczymy.
Na dzień dzisiejszy psina wyzdrowiała. Obszczekała sąsiadów. Pociągnęła na smyczy. A dzis od rana rozbijała się o ściany. Także wszystko w normie :p

Zdjęcia takie sobie :shake:
Nie mam pojęcia czemu ostatnio mi nie wychodzą :shake:

[IMG]http://img126.imageshack.us/img126/6811/dsc0929up1.jpg[/IMG]

A tak pozatym otworzyli mi stacje metra gdzie dojeżdżają 2 autobusy z mojej wsi :loveu: :multi: i jadą 10-15min.
Dziś testuję i mam nadzieję, że skończy się wychodzenie o 10.15 gdy ćwiczenia mam na 12 :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

O MATENKO, biedna Galinka :-(, jakie to szczescie, ze juz zdrowieje :multi::multi::multi:!!!!!!!!!

Obie widze bylysmy nie do zycia w tym samym czasie :angryy:.

Wysciskaj malucha od calej mojej bandy koniecznie!!!!!!!!! i powiedz, ze ma byc ZDROWA :mad: :cool3:!

zdjecia superowe - i ten rozowy jezorek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Galeństwo od wczoraj jest na suchym i (odpukać) póki co wszystko wróciło do normy.
Łącznie z tym, że cały dzień siedzi w przedpokoju i pilnuje piłki co jakiś czas zerkając z wyrzutem na mnie :roll:

[B]maławaszko[/B], na razie wirusów nie przywlekę, bo póki co zajmuję sie jedynie nieżywymi zwierzętami. jak wogóle uda mi się dojść dalej, to zacznę się martwić :eviltong:

[B]weszko[/B] jak tu się nie przejmować jak są takie beznadziejne? :placz: w porównaniu do tego, co robiłam w wakacje..

[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6337/dsc0908sp3.jpg[/IMG]


Dziś również nie mówię :shake: Co za potworne choróbsko- przecież ciepło się ubierałam :placz:
Za tydzień w czwartek mam teoretyka z prawka :shake:
No nic, lece z jaszczurką.

Miłego dnia wszystkim. Paaa :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa'][B]weszko[/B] jak tu się nie przejmować jak są takie beznadziejne? [IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/heul.gif[/IMG] w porównaniu do tego, co robiłam w wakacje..[/QUOTE]

Bo w wakacje bylas in love?:cool3::loveu::eviltong:

ale nie przesadzaj bo super Ci nadal wychodza :) super ze z Galinka juz lepiej. Milego dzionka :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']Bo w wakacje bylas in love?:cool3::loveu::eviltong:

ale nie przesadzaj bo super Ci nadal wychodza :) super ze z Galinka juz lepiej. Milego dzionka :multi: :loveu:[/QUOTE]

Nie byłam in love, ja nie jestem zdolna do takich uczuć :cool1::diabloti: zresztą to nie ma nic do rzeczy. Bo w maju też fajne mi wychodziły i w czerwcu - ah ta skromność :evil_lol::loveu:
Nie wychodzą mi teraz super, dlatego chyba zaraz pójdę powalczyć :diabloti:

[B]kate_m[/B], ja gdyby nie było metra to jechałabym ze 2,5 godziny w szczycie.. :shake: także nie wyobrażam sobie życia bez metra w Warszawie.
Właśnie nie-warszawiacy nie wiem czy wiecie, że w sobotę skończyli budować PIERWSZĄ linię metra ! :multi:
Za 20 lat będzie metro na bemowie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Nie byłam in love, ja nie jestem zdolna do takich uczuć :cool1::diabloti: zresztą to nie ma nic do rzeczy. Bo w maju też fajne mi wychodziły i w czerwcu - ah ta skromność :evil_lol::loveu:
Nie wychodzą mi teraz super, dlatego chyba zaraz pójdę powalczyć :diabloti:

[B]kate_m[/B], ja gdyby nie było metra to jechałabym ze 2,5 godziny w szczycie.. :shake: także nie wyobrażam sobie życia bez metra w Warszawie.
Właśnie nie-warszawiacy nie wiem czy wiecie, że w sobotę skończyli budować PIERWSZĄ linię metra ! :multi:
Za 20 lat będzie metro na bemowie :evil_lol:[/quote]



HAHA no tak, zapomnialam :eviltong: ah skromnosc u młodzieży :diabloti:

a moze sloneczko przygrzało i robilas lepiej?:lol::eviltong:

Ja tez nie wyobrazam sobie jazdy po wawie bez metra. Moznaby inaczej utknac w miejscu na pare godzin:cool1::cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...